Uitslagen 10km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ellemijn Huisman 76 Amsterdam 39:06 39:06
2 Ruud Vos 83 Almere 39:12 39:02
3 Chris van Doh 76 Alkmaar 39:58 39:51
4 Ruud Vermeulen 62 Amstelveen 40:06 40:05
5 Hans Korbijn 65 Amstelveen 40:34 40:24
6 Wilfred Frederiks 68 Almere 40:50 40:50
7 Janwillem Martijn 56 Amsterdam 41:52 41:48
8 Rick Porcelijn 72 Amsterdam 42:42 42:39
9 Robbert Westland 83 Weesp 43:30 43:26
10 Ger Kamstra 69 Weesp 43:41 43:39
11 Jan-Peter Eerenberg 62 Hilversum 43:44 43:39
12 Reinier van Dijken 69 Geldermalsen 43:46 43:43
13 Joep Maas 68 Maarn 44:15 43:57
14 Ruben van der Scheer 78 Amsterdam 44:52 43:45
15 Martijn Horsman 77 Amsterdam 44:55 43:48
16 Ben Klinkhamer 53 Vinkeveen 45:03 44:59
17 Oscar Phielix 67 Weesp 45:06 44:36
18 Roland Heijsen 61 Vinkeveen 45:17 44:34
19 William Osinga 58 Hilversum 45:20 45:04
20 Biko Bel 51 Hilversum 45:20 45:04
21 Ruud de Jong 70 Amsterdam 45:30 45:23
22 Jaap van Beek 62 Muiden 45:32 45:19
23 Popke Heuving 53 Amsterdam Zuidoost 45:46 45:44
24 Dirk van Beest 74 Kortenhoef 45:58 45:55
25 Joris Ponte 81 Almere 46:14 46:03
26 Koen Arendse 83 Amsterdam Zuidoost 46:26 45:16
27 Thijs Dijkman 80 Weesp 46:30 46:27
28 Hans Kooyman 54 Vinkeveen 46:31 45:48
29 Ivo Bruns 64 Baambrugge 46:31 45:58
30 Rogier van de Camp 77 Purmerend 46:33 46:22
31 Robert van Lemmeren 68 Almere 46:40 46:37
32 Pieter-Jan van den Bos 62 Muiden 46:42 46:17
33 Moh Amrani 66 Diemen 46:43 46:38
34 Marcel Groot 77 Amsterdam 46:45 46:39
35 Dirk Janssen 69 Weesp 46:47 46:38
36 Theo Ekelschot 74 Bilthoven 46:50 46:49
37 Arno Sierkstra 63 Weesp 46:51 46:43
38 Joost van Dooren 70 Almere 46:52 46:34
39 Henk de Vries 55 Ouderkerk aan de Ams 46:53 46:47
40 Martin Taling 72 Weesp 46:53 46:44
41 Wouter Timmer 79 Amsterdam 47:00 46:50
42 Mark Schmidt 68 Amsterdam 47:05 46:49
43 Willem van Lindenberg 52 Nigtevecht 47:08 47:04
44 Symon Kamstra 67 Weesp 47:20 47:17
45 Henk Schinkel 58 Kortenhoef 47:26 47:23
46 Evert van Voskuilen 48 Amsterdam 47:31 47:30
47 Simon van der Veer 81 Amsterdam 47:32 47:22
48 Stefan Stroef 67 Assendelft 47:36 47:17
49 Adri Wijgers 64 Weesp 47:37 46:34
50 Arjen Sikkema 63 Weesp 47:38 47:29
51 Wieb Miedema 64 Abcoude 47:42 47:21
52 Ronald Slot 62 Amsterdam Zuidoost 47:45 46:42
53 Jan Wind 79 Hilversum 47:54 47:43
54 Leo Timmermans 68 Weesp 47:55 47:51
55 Koerd de Jongh 81 Amsterdam 47:56 46:35
56 David Stommen 78 Huizen 47:58 47:50
57 Martijn Laan 75 Aalsmeer 48:03 47:44
58 Rob Braun 82 Heteren 48:09 47:54
59 Gerritjan Huinink 77 Amsterdam 48:17 47:12
60 Philip Wind 61 Hilversum 48:22 48:13
61 Tonny Gieselaar 56 Weesp 48:24 48:12
62 Niels van de Griend 62 Weesp 48:29 48:23
63 Marth de Gooijer 89 Weesp 48:36 48:10
64 Gerben Rienk Visser 62 Amsterdam 48:37 48:01
65 Bas Eggen 70 Abcoude 48:37 48:17
66 Marcel Broekema 61 Amersfoort 48:39 48:36
67 Rob van der Spek 59 Amstelveen 48:42 48:28
68 André van Zaane 62 Zaandam 48:53 48:41
69 Jos Bleijenberg 50 Maarn 49:00 48:47
70 Ron van der Wurff 70 Weesp 49:02 48:46
71 Niels Menleman 70 Rotterdam 49:04 49:04
72 Rene Millenaar 69 Mijdrecht 49:06 49:02
73 Robert Peters 78 Weesp 49:09 48:05
74 Edgar de Jong 73 Amsterdam Zuidoost 49:17 48:02
75 Dick van Huisstede 51 Nederhorst den Berg 49:27 48:37
76 Ben Kristel 68 Amsterdam Zuidoost 49:40 49:36
77 Quintin Kuiper 67 Amsterdam 49:45 49:32
78 Cor Vonk 49 Nigtevecht 49:47 49:45
79 Jeroen Moria 86 Almere 49:48 49:46
80 Edwin Meijer 71 Weesp 49:50 48:37
81 Michel Troost 67 Amsterdam 49:57 49:41
82 Wietse Schmidt 70 Amsterdam 49:58 49:41
83 Don Cox 57 Diemen 49:59 49:46
84 Reijer Holtmanns 55 Weesp 49:59 49:54
85 Peter van de Laak 79 Amsterdam 50:16 49:53
86 Steef de Groot 82 Amsterdam 50:21 49:45
87 Rob Kuiper 53 Vinkeveen 50:23 49:38
88 Matthijs Scaf 69 Amsterdam 50:24 49:26
89 Martin van Leeuwen 61 Weesp 50:28 50:00
90 Bram van Overmeeren 67 Amsterdam 50:44 49:56
91 Hans Stelling 44 Muiden 50:48 50:36
92 Adri Deijkers 53 Amsterdam 50:49 50:40
93 Marinus Zechiel 64 Haarlem 50:50 50:46
94 Lennart Hatenboer 97 Diemen 50:52 49:49
95 Mathieu van Hienen 66 Weesp 50:53 50:43
96 Herman Onrust 66 Apeldoorn 51:01 49:42
97 Frank Noteboom 62 Amsterdam Zuidoost 51:07 51:05
98 Frank Teune 50 Amsterdam 51:10 50:54
99 Henk ter Heide 51 Vogelenzang 51:13 50:18
100 Peter Kinkel 53 Vinkeveen 51:24 50:39
101 Startnummer 7401 51:27 51:08
102 Evert Schoenmaker 61 Amsterdam 51:28 50:47
103 Koen Janmaat 56 Kortenhoef 51:43 51:36
104 Arjan Weststate 80 Weesp 51:44 51:18
105 Rene Vermaat 59 Amsterdam Zuidoost 51:46 50:41
106 Sebastiaan Luschen 79 Weesp 51:50 51:13
107 Jacob Wild 55 Amsterdam Zuidoost 51:53 50:36
108 Masato Kabayshi 56 Amsterdam 51:54 50:47
109 Timo Kamperman 74 Anna Paulowna 51:54 51:44
110 Ben van der Wilt 46 Amsterdam 52:05 51:17
111 Sjobbe van de Wurff 90 Weesp 52:08 51:10
112 Michiel Hatenboer 56 Diemen 52:13 51:10
113 Pelle den Engelsman 88 Almere 52:15 51:56
114 Michel Schwartz 69 Amsterdam 52:17 51:48
115 Bob de Beus 75 Kortenhoef 52:18 52:13
116 Guy Meulmeester 57 Weesp 52:25 51:43
117 Silverius van Deinsen 69 Amsterdam Zuidoost 52:25 51:29
118 Guus Kroonen 79 Amsterdam 52:29 52:28
119 Jurgen van Avermaete 66 Almere 52:31 51:57
120 Jochem Kroezen 85 Abcoude 52:41 52:10
121 Rob Dignum 64 Abcoude 52:42 52:39
122 Cornelis Hogenboom 55 Vinkeveen 52:50 52:06
123 Theo van Vliet 63 Weesp 52:50 51:59
124 Jan Smit 83 Weesp 52:58 52:25
125 Bert Hulshof 46 Hilversum 53:08 52:39
126 Robert Nijhuis 72 Utrecht 53:09 52:04
127 Ben Schoordijk 40 Nederhorst den Berg 53:21 52:34
128 Arie Fokker 60 Kockengen 53:24 52:39
129 Wouter Smaling 88 Amsterdam Zuidoost 53:26 52:44
130 Leo Kruis 62 Amsterdam 53:28 52:54
131 Bart ter Steege 82 Amsterdam 53:32 52:58
132 Thijs Horseling 89 Weesp 53:36 52:37
133 Jan Krol 56 Amsterdam 53:44 53:36
134 Frank van der Velde 63 Abcoude 53:45 53:25
135 Troj Swanson 72 Madrid (ESP) 53:49 52:27
136 Tom van Wijk 68 Maarssen 54:02 53:09
137 Gerard Smit 60 Zeewolde 54:04 53:55
138 Leo de Ruijter 53 Amsterdam 54:10 53:40
139 Henk Keizer 46 Amsterdam Zuidoost 54:11 53:46
140 Frans de Rijk 50 Weesp 54:21 53:34
141 Remon Aalders 74 Heiloo 54:26 53:47
142 Marcel Meeuwessen 71 Breda 54:27 53:38
143 Rob de Mars 54 Huizen 54:30 53:14
144 Sjoerd Mulder 88 Amstelveen 54:32 54:08
145 Eduard Mulder 54 Amstelveen 54:34 54:09
146 Hille van der Galiën 52 Amsterdam 54:42 54:10
147 Sake Vogelzang Amsterdam Zuidoost 54:45 54:18
148 Joost Schrickx 63 Monnickendam 54:58 54:02
149 Jon van Til 80 Utrecht 54:58 54:19
150 Derek van Mourik 68 Abcoude 54:59 54:42
151 Richard van Zon 61 Huizen 55:05 54:45
152 John Broekman 56 Naarden 55:06 54:37
153 Martien Samwel 52 Weesp 55:09 54:19
154 Paul van Rutten 55 Uithoorn 55:13 54:51
155 Peter Kesteloo 64 Naarden 55:36 54:15
156 Eric Pluijm 61 Weesp 55:48 55:09
157 Vincent Hendrickx 76 Beverwijk 55:54 55:49
158 Henk Radersma 69 Amsterdam Zuidoost 55:57 55:29
159 Peter Daniels 55 Weesp 56:05 55:05
160 Bas Amelung 71 Amsterdam Zuidoost 56:08 54:50
161 Rob Wessel 54 Weesp 56:09 55:27
162 Ronald Schenk 75 Weesp 56:11 55:32
163 Henk Huibens 63 Kortenhoef 56:11 55:11
164 Joost Ponte 47 Diemen 56:14 56:02
165 Frank van Lindenberg 78 Weesp 56:18 54:50
166 Pim Kuijper 48 Amsterdam 56:28 55:36
167 Edwin Helsloot 63 Almere 56:30 55:44
168 Marc Wiewel 62 Amsterdam 56:38 55:23
169 Nico Mulder 62 Amersfoort 56:47 55:53
170 Ferdi ten Velden 76 Amsterdam Zuidoost 56:49 55:20
171 Ronald Endstra 64 Rosmalen 56:51 56:42
172 Patrick Jeurissen 71 Amsterdam 57:03 56:20
173 Jan de Leeuw 72 Laren Nh 57:04 56:21
174 Frans Overwater 63 Weesp 57:06 56:04
175 Eric de Leeuw 53 Abcoude 57:15 56:46
176 Sjors Takes 77 Amstelveen 57:20 56:29
177 René Nanninga Almere 57:29 56:23
178 Arjan Geertsma 61 Weesp 57:33 57:00
179 Dennis Schipper 83 Amsterdam Zuidoost 57:36 56:47
180 Edwin Kramer 65 Amsterdam Zuidoost 57:37 56:18
181 Andre Roussakoff 58 Amsterdam Zuidoost 57:37 56:49
182 Jim Telkamp 69 Amsterdam Zuidoost 57:53 57:39
183 Dennis Krommenhoek 77 Aalsmeer 57:56 57:46
184 Joop Snieder 45 Wilnis 58:00 56:43
185 Bastiaan van Ramshorst 75 Amsterdam 58:05 56:34
186 Kee Koopmans 74 Amsterdam 58:08 56:38
187 Rob Bisseling 56 Abcoude 58:09 58:00
188 Marco Cianferoni 65 Utrecht 58:12 58:12
189 Nino Bubic 46 Amsterdam 58:21 57:49
190 Kees Rombouts 49 Amsterdam 58:41 58:04
191 Piet Groenewoud 43 Amsterdam 58:41 57:54
192 Jan Rietveld 58 Amsterdam 58:42 57:55
193 Kees Zonneveld 50 Amsterdam Zuidoost 58:42 57:57
194 Marien Weststrate 54 Weesp 58:59 58:34
195 Bernard Bedeker 53 Amsterdam Zuidoost 59:08 59:05
196 Martijn Kaal 47 Diemen 59:11 58:16
197 Willem van den Bergh 77 Amsterdam 59:16 58:28
198 Fred Goveia 38 Wormer 59:30 59:24
199 Ruud Nassette 64 Amsterdam Zuidoost 59:46 59:02
200 Harry de Gier 42 Broek in Waterland 59:54 58:43
201 John van den Bosch 54 Amstelveen 59:55 59:34
202 Rein van Kempen 51 Bussum 59:58 59:27
203 Kenneth Moes 76 Amsterdam Zuidoost 1:00:06 58:58
204 Martin van Vugt 67 Almere 1:00:07 59:32
205 Jimmy van Ommeren 63 Amsterdam Zuidoost 1:00:09 59:55
206 Ruud Veldhuisen 58 Bussum 1:00:17 59:03
207 Rudy Groenhart 49 Amsterdam Zuidoost 1:00:19 59:42
208 Aad van Gasteren 64 Mijdrecht 1:00:21 59:37
209 Pim van Galenlast 57 Weesp 1:00:41 59:50
210 Willem Kramer 58 Apeldoorn 1:00:44 59:26
211 Leo Tetteroo 53 Bussum 1:01:17 1:00:53
212 Bert Buts 49 Tienhoven Ut 1:01:17 1:00:53
213 Erwin Bruynseels 70 Veenendaal 1:01:30 1:00:47
214 Meindert Brunia 49 Abcoude 1:01:38 1:00:42
215 Kai Cho CHUNG 46 Amsterdam Zuidoost 1:01:40 1:01:22
216 Gerrit Hofmeijer 43 Purmerend 1:01:41 1:01:16
217 Tim Lenters 97 Amsterdam Zuidoost 1:01:47 1:01:44
218 Frank Kelder 59 Weesp 1:01:49 1:00:30
219 Tom Steggerda 47 Diemen 1:01:57 1:01:12
220 Edwin de Bruin 65 Weesp 1:02:01 1:00:45
221 Tomas Ponte 83 Hoorn Nh 1:02:05 1:01:54
222 Johan van der Ende 59 Amsterdam 1:02:16 1:01:23
223 Willem de Vries 57 Almere 1:02:18 1:01:04
224 Jeroen Hovestad 79 Purmerend 1:02:22 1:01:59
225 Joep Pothuizen 58 Wilnis 1:02:28 1:01:41
226 Ton van den Brink 62 Almere 1:02:58 1:01:47
227 Rob Munscher 42 Amsterdam 1:03:09 1:02:47
228 Marcel van Coesant 38 Hilversum 1:03:11 1:02:22
229 Jan Nooij 61 Diemen 1:03:14 1:02:50
230 André den Boer 56 Diemen 1:03:14 1:02:53
231 Bernard Elschot 62 Diemen 1:03:14 1:02:54
232 Jaap van Straaten 54 Amsterdam 1:03:15 1:02:47
233 Gerrit Sluis 43 Uithoorn 1:03:22 1:02:25
234 Hans Winkel 52 Amsterdam Zuidoost 1:03:29 1:03:03
235 Remco Kok 47 Bloemendaal 1:03:36 1:03:27
236 Bob Hondeveld 94 Amsterdam 1:03:36 1:02:22
237 Albert Fischer 57 Zeist 1:03:38 1:03:33
238 Koos Spanjer 54 Amsterdam 1:03:56 1:03:10
239 Hans 54 Amstelveen 1:04:09 1:03:26
240 Frank Lavell 59 Amsterdam 1:04:14 1:03:02
241 René van Wijk 70 Purmerend 1:04:16 1:04:02
242 Cor Huijben 58 Amsterdam Zuidoost 1:05:25 1:04:11
243 Bart Kolb 75 Amsterdam 1:05:26 1:04:49
244 Jan Voskamp 57 Almere 1:05:28 1:04:23
245 Hans Dupré 44 Almelo 1:06:00 1:05:24
246 Peter Dautzenberg 54 Amsterdam Zuidoost 1:06:24 1:05:13
247 Ed Jongejan 55 Almere 1:08:04 1:07:46
248 Herman Gruijlers 60 Almere 1:08:19 1:08:09
249 Siegfried Jewan 56 Almere 1:08:26 1:08:14
250 Wim Janzen 52 Amsterdam Zuidoost 1:08:51 1:08:25
251 Henri Atjak 53 Amsterdam Zuidoost 1:09:16 1:08:40
252 Masoud Foroureshrad 43 Amsterdam 1:10:54 1:10:00
253 Eric van Schaick 61 Vleuten 1:11:15 1:10:14
254 Nick Gepp 42 Aalsmeer 1:12:13 1:11:07
255 Martijn van Iterson 73 Bussum 1:13:44 1:12:36
256 Willem Smaling 56 Amsterdam Zuidoost 1:14:45 1:14:03
257 Jan Reitsma 56 Almere 1:14:51 1:13:56
258 Johan Kwa 64 Amstelveen 1:19:21 1:18:22
259 Yaron Gabbay 69 Amsterdam 1:28:27 1:28:26

Uitslagen 10km Brandweer heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Dino Mureau 72 Den Helder 38:08:00 38:06:00
2 Igor Blasius 82 Nederland 38:39:00 38:37:00
3 Johan Vos 78 39:31:00 39:30:00
4 Mathijs de Bruin 79 Nederland 40:06:00 40:03:00
5 Leo Jansen Ketelaars 57 Nederland 40:26:00 40:24:00
6 Dennis Peute 79 Schiedam 41:02:00 40:58:00
7 Maarten Jansz 68 Nederland 41:21:00 41:15:00
8 Harm Balk 74 Nederland 41:24:00 41:19:00
9 Jacques Wijfje 70 Harmelen 41:48:00 41:45:00
10 Reinier Ooteman 58 Nederland 41:56:00 41:53:00
11 John Dekker 66 Ilpendam 42:01:00 41:58:00
12 Marchel Keppel 67 Den Helder 42:25:00 42:21:00
13 Bart in ‘t Veld 78 Lisse 42:37:00 42:32:00
14 Stefan Tuytel 80 42:56:00 42:55:00
15 Martin Meijers 74 Hoogland 43:18:00 43:13:00
16 Erik Jager 68 Amstelveen 43:20:00 43:15:00
17 Paul Ruiter 70 Uitgeest 43:29:00 43:25:00
18 Pepijn Herberghs 64 Nederland 43:44:00 43:41:00
19 Sargon Gewargis 68 Nederland 44:30:00 44:25:00
20 Erwin de Wit 66 Ridderkerk 45:25:00 45:23:00
21 Erik Vloothuis 82 Nederland 45:30:00 45:23:00
22 Barry Douma 69 Nederland 45:59:00 45:48:00
23 Andy Haagen 65 Nederland 46:37:00 46:30:00
24 Wesley de Jong 77 Nederland 46:56:00 46:51:00
25 Eric Wolfswinkel 70 Nederland 47:10:00 47:08:00
26 Remy Mooibroek 86 Nederland 47:39:00 47:32:00
27 Jan Achten 43 Nederland 47:56:00 47:55:00
28 Cees Haafst 55 Duivendrecht 48:55:00 48:46:00
29 Michiel Verbree 85 49:33:00 49:22:00
30 Roald de Vos 64 Nederland 49:57:00 49:52:00
31 Timo Eekhoudt 86 Nederland 51:36:00 51:27:00
32 Chris Haselaar 78 Nederland 51:43:00 51:33:00
33 Nelsen Rodrigues Fonte 80 Nederland 53:20:00 53:09:00
34 Theo Schut 51 Nederland 53:56:00 53:46:00
35 Gradus van der Huure 75 54:02:00 53:51:00
36 Frank Slob 59 Zeist 55:02:00 54:51:00
37 Dominique Koning 84 Abcoude 55:30:00 55:17:00
38 Jacques Kraanen 50 Nederland 57:16:00 57:11:00
39 Wim Schiedon 50 Nederland 57:59:00 57:50:00
40 Boudeweijn Waalberg 59 Nederland 58:38:00 58:27:00
41 Michel Klanke 82 Abcoude 59:49:00 59:37:00
42 Ger Dijkers 56 Nederland 59:49:00 59:42:00
43 Jos Boerman 83 Nederland 1:05:22 1:05:14
44 Geurt-Paul Koning 60 Weesp 1:07:52 1:07:41

Uitslagen 10km KNAU heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Michael Woerden 75 De Veenlopers 34:45:00 34:45:00
2 Jos Broekhuis 59 Loopgroep Aart Stigt 35:51:00 35:50:00
3 Gijsbert van de Vuurst 84 AV ’23 36:12:00 36:11:00
4 Joost Scheefhals 77 Almere ’81 37:13:00 37:07:00
5 Max Putman 62 GAC Hilversum 37:28:00 37:26:00
6 Michiel van Dijk 68 GAC Hilversum 37:53:00 37:51:00
7 Henk van der Pijl 66 Team 10 38:25:00 38:23:00
8 Harry Bijl 57 TTW 38:46:00 38:45:00
9 Erwin Metselaar 70 AV Aalsmeer 38:55:00 38:55:00
10 Henry Kakkenberg 74 GAC Hilversum 38:58:00 38:56:00
11 Erik Scheers 74 Phanos 39:04:00 39:01:00
12 Martijn Kroonenberg 68 Startbaan 39:12:00 39:09:00
13 Duk Bekema 61 Startbaan 39:15:00 39:13:00
14 Paul Leidelmeijer 67 avVN 39:20:00 39:18:00
15 Marcel Frankfert 61 Hollandia 39:41:00 39:40:00
16 Rene Duijvekam 64 AV ’23 39:51:00 39:50:00
17 G Vliegenthart 60 Atos 40:46:00 40:44:00
18 Moshood Giwa 66 avVN 41:18:00 41:12:00
19 Jeroen Koelewijn 68 Haag Atletiek 41:35:00 41:33:00
20 Ritsert Haitsma 60 Phanos 41:42:00 41:37:00
21 Frans van Mierlo 46 avVN 41:53:00 41:51:00
22 Rob Paeper 66 Zuidwal 43:39:00 43:36:00
23 Pierre Wairata 62 Atos 44:37:00 44:33:00
24 Cees de Vries 51 avVN 45:10:00 45:04:00
25 Rolf van der Meulen 58 avVN 46:36:00 46:31:00
26 Alfred Gaasbeek 52 Climax 46:47:00 46:39:00
27 Martin Pieroelie 61 avVN 47:31:00 47:27:00
28 John Rous 58 Amsterdam 48:55:00 48:48:00
29 Peter Kamerling 54 Phanos 48:59:00 48:54:00
30 Tense Brunemann 85 Phanos 49:41:00 49:37:00
31 Ton Scheefhals 54 Almere ’81 49:42:00 49:36:00
32 Hugo van den Bergh 61 ZOEV 49:49:00 49:39:00
33 Robbert van den Hoogen 67 ZOEV 49:50:00 49:41:00
34 Arie Ligtvoet 53 AKU 51:06:00 50:58:00
35 Mo Kasan 44 avVN 52:01:00 51:54:00
36 Ger Serno 47 Loopgroep PK 52:30:00 52:20:00
37 Robin Duijs TTW 57:29:00 56:36:00
38 Willem Heemstra 41 Dutch Gay & Lesbian 1:03:23 1:03:14

Uitslagen 15km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Barry Dooper 72 Weesp 55:36 55:35
2 Rens Cordes 86 Abcoude 1:00:55 1:00:47
3 Arend Hollebeek 61 Weesp 1:02:43 1:02:40
4 Jeroen Bos 69 Weesp 1:03:37 1:03:34
5 Roland van Ardenne 74 Amsterdam 1:04:50 1:03:51
6 Ronald Wiggers 62 Amsterdam 1:05:22 1:05:15
7 Renzo Slokker 73 Weesp 1:05:35 1:05:12
8 Marco Pluijm 66 Weesp 1:05:54 1:05:52
9 Michael Thorpe 56 Amsterdam 1:05:55 1:05:50
10 Remco Fakheldij 67 Ouderkerk aan de Ams 1:06:25 1:06:18
11 Wim Gentenaar 64 Weesp 1:06:32 1:06:29
12 Marcel Schaper 78 Nederhorst den Berg 1:07:23 1:07:02
13 Rob Kruijer 63 Amsterdam 1:08:34 1:08:03
14 Remco Coolen 71 1:08:36 1:08:33
15 Gerard Klaase 53 Uitgeest 1:09:51 1:09:37
16 Bart Bijl 60 Nederhorst den Berg 1:09:56 1:09:54
17 Hans van Kessel 50 Abcoude 1:10:09 1:09:20
18 Dick van Rijn 71 Amsterdam 1:10:20 1:10:14
19 H J Jansen 63 Mijdrecht 1:10:22 1:10:18
20 Martien Slagt 61 Hilversum 1:10:59 1:10:21
21 Eric Zijdel 67 Hilversum 1:11:00 1:10:22
22 Chris Koolhaas 65 Alphen aan den Rijn 1:11:22 1:11:17
23 Theo Sandker 60 Amsterdam 1:11:24 1:10:52
24 Sjoerd Groen 62 Amsterdam 1:11:59 1:11:21
25 Ton Bos 64 Amsterdam 1:12:04 1:11:21
26 Jos Mulder 64 Ouderkerk aan de Ams 1:12:24 1:11:51
27 Dennis Geerlings 65 Lelystad 1:12:30 1:12:24
28 Bart Ooms 80 Amsterdam 1:12:35 1:11:56
29 Rob Amende 60 Almere 1:12:56 1:11:24
30 Lucas Bakker 47 Amsterdam 1:13:00 1:12:44
31 Pieter Koolhaas 63 Amsterdam 1:13:24 1:12:57
32 Robert Schnitker 84 Almere 1:13:33 1:12:09
33 Don Groen 78 Lelystad 1:13:34 1:13:28
34 Geert Derks 82 Utrecht 1:13:38 1:12:39
35 Alex Sligtenhorst 68 Abcoude 1:13:40 1:13:33
36 Van Bommel 75 Weesp 1:14:09 1:13:27
37 Reinout Koperdraat 54 Amsterdam 1:14:26 1:14:22
38 Bart Jan Horree 57 Amsterdam 1:15:01 1:14:51
39 Zeger Pronk 66 Amsterdam Zuidoost 1:15:06 1:14:44
40 Ruud Wijchers 56 Abcoude 1:15:06 1:14:50
41 Peter Versteege 74 Zandvoort 1:15:36 1:14:59
42 Pier Ehlhardt 73 Amsterdam 1:15:49 1:15:26
43 Ad Vergeer 42 ‘s-Gravenhage 1:15:51 1:15:35
44 Jos Deen 57 Landsmeer 1:17:19 1:17:04
45 Marcel Verkaik 67 Almere 1:17:25 1:17:16
46 Danny Wierda 62 Almere 1:17:27 1:16:35
47 Cornelis van Doorn 47 Amsterdam Zuidoost 1:17:53 1:17:38
48 Gerrit Leusink 54 Nederhorst den Berg 1:18:06 1:17:55
49 Klaasjan Veldhuisen 62 Amsterdam 1:18:10 1:17:36
50 Richard van Drimmelen 67 Diemen 1:18:23 1:17:35
51 Jan Meeuwessen 68 Lelystad 1:18:25 1:17:36
52 Ad Nederhoff 50 Amsterdam 1:18:37 1:18:18
53 Edwin Mattens 66 Breda 1:18:42 1:18:24
54 Mathias Storm 83 Amsterdam Zuidoost 1:18:57 1:18:30
55 Hans van der Maas 52 Amsterdam 1:19:03 1:18:24
56 Chris Young 75 Amsterdam 1:19:21 1:18:43
57 Wim Westbroek 56 Nieuwegein 1:19:27 1:19:14
58 Ernst Marschall 56 Huizen 1:19:40 1:19:20
59 Michel Huijskens 69 Baarn 1:19:44 1:19:14
60 John Cornet 60 Almere 1:20:25 1:19:55
61 Tim Faber 86 Amsterdam Zuidoost 1:20:42 1:20:30
62 Menno de Boer 84 Amsterdam Zuidoost 1:21:05 1:20:48
63 Ron van der Linden 57 Amsterdam 1:21:20 1:20:32
64 Henry Lekkerkerker 68 Ouderkerk aan de Ams 1:21:51 1:21:50
65 Michel Maaswinkel 67 Ouderkerk aan de Ams 1:21:53 1:21:50
66 Edouard Buning 59 Amsterdam Zuidoost 1:21:54 1:21:39
67 Nico Louter 62 Weesp 1:22:16 1:21:59
68 Albert Boonstra 73 Muiderberg 1:22:24 1:22:01
69 Jan van der Laan 47 Weesp 1:22:33 1:22:18
70 Fons Hofmann 58 Almere 1:22:40 1:22:03
71 Frans Baar 54 Nederhorst den Berg 1:22:48 1:22:12
72 Han de Ruiter 66 Almere 1:22:52 1:22:34
73 Robert Didier 63 Amstelveen 1:22:58 1:22:38
74 Remy van den Hoed 74 Amsterdam 1:23:04 1:22:24
75 Edward Maloney 69 Hoofddorp 1:24:30 1:24:15
76 Bart Bulsing 69 Amsterdam 1:25:05 1:23:55
77 Robin Vermeulen 77 Weesp 1:25:15 1:24:54
78 Rene Lijnsvelt 73 Weesp 1:25:15 1:24:54
79 Cor Pruys 54 Amsterdam Zuidoost 1:26:23 1:25:59
80 Patrick van Rumt 70 Weesp 1:27:20 1:26:45
81 Jan Baltissen 58 Delft 1:27:30 1:27:01
82 Edwin Lucke 71 Lelystad 1:27:56 1:27:08
83 Huib Verkerk 49 Ouderkerk aan de Ams 1:28:15 1:27:41
84 Wouter Harms 51 IJmuiden 1:29:20 1:28:42
85 Michel van Wijk 58 Amsterdam 1:29:28 1:29:14
86 Paul Herrebrugh 60 Mijdrecht 1:29:52 1:29:50
87 Pieter Jongens 53 Amersfoort 1:29:57 1:29:21
88 Alfons Knijn 52 Amsterdam 1:30:27 1:29:26
89 Hielke Eijtinger 50 Ouderkerk aan de Ams 1:30:32 1:29:57
90 Klaas Jorritsma 47 Diemen 1:31:08 1:30:21
91 Jos Overman 51 Bussum 1:31:27 1:30:50
92 Henk Jan Meijer 56 Bussum 1:31:49 1:30:49
93 Gert Mul 56 Almere 1:32:33 1:31:47
94 Guus Baltissen 60 Oss 1:35:24 1:34:55
95 Jan-Kees Hottentot 81 Purmerend 1:35:47 1:34:49
96 Jos Mascini 56 Amsterdam Zuidoost 1:50:26 1:50:11

Uitslagen 21km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jermaine Goveia 86 Utrecht 1:16:41 1:16:40
2 Perez Dalloe 88 Amsterdam Zuidoost 1:24:02 1:24:01
3 Frans Woerden 70 Mijdrecht 1:25:52 1:25:51
4 Hans Hagedoorn 74 Duivendrecht 1:26:01 1:25:59
5 Marijn van Goudoever 78 Amsterdam 1:26:52 1:26:38
6 Bart Haas 64 Weesp 1:27:30 1:27:28
7 Roelant Horree 66 Weesp 1:29:20 1:29:12
8 Edwin Marquart 67 Utrecht 1:29:31 1:29:28
9 Jan Dubelaar 64 Nederhorst den Berg 1:29:39 1:29:28
10 André Greven 63 Almere 1:31:43 1:31:40
11 Rene van Rouendal 59 Almere 1:32:13 1:31:54
12 Joris Kerkhof 84 Amsterdam 1:33:09 1:33:05
13 KingKees Jongenelen 64 Amsterdam 1:33:24 1:33:15
14 Peter van der Veen 74 Weesp 1:33:51 1:33:49
15 Marcel de Leeuw 73 Amsterdam 1:34:02 1:33:48
16 Michael Dekker 80 Amsterdam 1:34:16 1:34:13
17 Henk Blokker 54 Heemskerk 1:34:24 1:34:16
18 Wouter van Waning 80 Weesp 1:36:13 1:36:12
19 Wim van Derks 56 Haarlem 1:36:16 1:36:14
20 Frans van Vliet 65 Amsterdam 1:36:27 1:35:51
21 Lex Brantenaar 75 Amsterdam 1:36:34 1:35:54
22 Bram Kiers 61 Amsterdam 1:36:45 1:36:39
23 Rob de Swart 54 Lelystad 1:37:35 1:37:34
24 Tjerk van Gelderen 46 Amsterdam 1:37:44 1:37:37
25 Gideon Verhave 78 Amsterdam 1:37:52 1:37:42
26 Jos Pronk 54 Abcoude 1:37:56 1:37:52
27 Jonny van Rouendal 55 Almere 1:38:02 1:37:43
28 Bas van Houte 71 Weesp 1:38:02 1:37:52
29 Enno Aerts 61 Weesp 1:38:14 1:37:42
30 Jan van Damme 53 Amsterdam Zuidoost 1:38:17 1:37:34
31 Ron Bakker 56 Heemskerk 1:38:24 1:38:13
32 Harry Nibte 71 Amsterdam Zuidoost 1:38:40 1:38:20
33 Arjan van Diepen 73 Wijdewormer 1:38:58 1:38:53
34 Wouter Poot 71 Amsterdam 1:39:03 1:38:53
35 Cor van Hekken 45 Amsterdam 1:39:03 1:38:31
36 Dimitri Kuijper 74 Amsterdam 1:39:08 1:38:54
37 Martin Dales 63 Amsterdam 1:39:17 1:38:43
38 Evert Nagel 77 Purmerend 1:39:18 1:39:02
39 Paul Neering 56 Haarlem 1:39:25 1:39:18
40 Willem Peddemors 67 Amsterdam 1:39:33 1:38:52
41 Rients Alberts 66 Amsterdam Zuidoost 1:39:49 1:39:34
42 Gerrit Verbaan 55 Heemskerk 1:39:50 1:39:36
43 Gijs van der Wolf 77 Amsterdam 1:40:05 1:39:55
44 Wim Krol 59 Amsterdam 1:40:51 1:40:48
45 Hans Klopper 78 Opperdoes 1:41:35 1:41:32
46 Jeroen Bon 74 Vinkeveen 1:42:11 1:41:40
47 Frans Nieman 63 Amsterdam 1:42:12 1:41:37
48 Marcel Verhoeven 67 Amsterdam 1:42:33 1:42:01
49 Ashok Jodha 59 Amsterdam 1:42:45 1:42:40
50 Maarten de Haas 56 Amsterdam 1:42:54 1:42:37
51 Jonathan Verheul 79 Weesp 1:42:56 1:41:57
52 Willem Landman 37 Lelystad 1:43:17 1:43:07
53 Henk Horst 52 Eemnes 1:43:21 1:43:13
54 Mathé Leeuwenkamp 56 Amsterdam 1:43:41 1:42:46
55 Ron van Weezer 46 Lelystad 1:43:53 1:43:42
56 Hans Helsloot 60 Ouderkerk aan de Ams 1:44:01 1:43:25
57 Jochum Jarigsma 70 Bussum 1:44:04 1:43:32
58 Peter Roos 64 Ouderkerk aan de Ams 1:44:08 1:43:56
59 Hugo Muis 72 Meteren 1:44:19 1:43:55
60 IJf Blokker 54 IJmuiden 1:44:52 1:44:41
61 Henk Jan Eertink 73 Weesp 1:45:02 1:44:47
62 Dirk van Miert 74 Amsterdam Zuidoost 1:45:35 1:45:26
63 Benno Hartman 67 Abcoude 1:45:55 1:45:24
64 Peter Heeren 59 Nederhorst den Berg 1:46:01 1:45:58
65 Dolf Bartels 50 Lelystad 1:46:03 1:45:53
66 Michiel van Galen Last 71 Bussum 1:46:06 1:45:13
67 Rene Tromp 61 Velserbroek 1:46:06 1:45:55
68 Jan Haveman 56 Kudelstaart 1:46:21 1:46:16
69 Mark Tamminga 64 Amstelveen 1:46:23 1:45:50
70 Marc de Droog 66 Hoofddorp 1:46:33 1:46:12
71 Wim Rouwenhorst 51 Amstelveen 1:47:34 1:47:16
72 Hans Hagenaars 59 Amsterdam 1:47:35 1:47:18
73 RIENK Coehoorn 61 Oostzaan 1:47:38 1:47:15
74 Peter van Niekerk 59 Weesp 1:47:40 1:47:35
75 Thom Wennekes 55 Amsterdam 1:47:48 1:47:28
76 Lucien de Bakker 59 Leiden 1:47:50 1:47:28
77 Dik Pruis 51 Beverwijk 1:47:53 1:47:40
78 Peter Brom 52 Amsterdam Zuidoost 1:47:54 1:47:46
79 Rob Stapersma 77 Moordrecht 1:48:12 1:47:56
80 Cock Baltissen 64 Abcoude 1:48:42 1:48:11
81 Sander Geertsma 66 Weesp 1:49:16 1:48:56
82 Said el Oumaoui 67 Diemen 1:49:21 1:49:01
83 Menno Kouwenhoven 63 Amsterdam Zuidoost 1:49:31 1:49:07
84 Ron Postma 60 Breukelen Ut 1:49:49 1:49:28
85 Aert van Angeren 72 Abcoude 1:49:56 1:49:32
86 Robert Steenhof 64 Amstelveen 1:50:11 1:49:38
87 Dick de Vré 51 Amsterdam Zuidoost 1:50:32 1:50:21
88 Jean Brakenhoff 49 Castricum 1:50:33 1:50:27
89 Jaap Goudriaan 67 Amsterdam 1:50:36 1:49:58
90 Tomek van de Watering 83 Amsterdam 1:51:08 1:48:20
91 Gert Hindriks 68 Amsterdam 1:51:11 1:50:43
92 Ryan la Reine 74 Amsterdam Zuidoost 1:51:33 1:51:09
93 Aalt Smienk 63 Amsterdam 1:51:34 1:51:22
94 Rien Soeters 49 Rotterdam 1:51:43 1:51:23
95 Randal van Vliet 75 Amsterdam 1:51:44 1:51:40
96 Maurice Bolders 71 Amsterdam 1:51:47 1:48:53
97 Willem Bouman 55 Amsterdam 1:51:47 1:51:32
98 Piet de Jong 55 Weesp 1:52:25 1:52:21
99 Freerk Bisschop 62 Amsterdam 1:52:31 1:51:49
100 Adri van Tilburg 49 Nederhorst den Berg 1:53:18 1:53:15
101 Jan-Willem Poels 68 Amsterdam Zuidoost 1:53:34 1:52:49
102 Michel van Diepen 76 Purmerend 1:53:40 1:53:35
103 Ralph Klomp 68 Nieuw Vennep 1:53:56 1:53:27
104 Jeroen van der Linden 52 Vlijmen 1:54:25 1:54:07
105 Huib de Goede 70 Amsterdam 1:54:27 1:53:46
106 Martijn Dijkman 71 Almere 1:54:43 1:54:42
107 Hwie-Bing Kwee 58 Bussum 1:54:58 1:54:37
108 Aram Tutunciyan 70 Purmerend 1:55:13 1:54:48
109 Willy Huidink 56 Twello 1:55:47 1:55:23
110 Robert Gombault 57 Breukelen Ut 1:56:14 1:56:12
111 Frans Levelt 40 Amsterdam 1:56:19 1:55:26
112 Ralph Franken 74 Rijswijk Zh 1:56:39 1:56:10
113 Dirk Splinter 65 Almere 1:57:03 1:56:26
114 Sonny Roest 68 Purmerend 1:57:03 1:56:19
115 Thieu Engels 44 Amsterdam 1:57:28 1:57:18
116 Joep Leen 53 Amsterdam Zuidoost 1:57:41 1:57:22
117 Bas Rebel 64 Loenersloot 1:58:20 1:58:03
118 Jaap Spoor 42 Amsterdam 1:58:59 1:58:34
119 Freek Verkerk 58 Diemen 1:59:11 1:58:20
120 Jos van Rijt 53 Amersfoort 1:59:26 1:59:18
121 Krijn Griffioen 39 Hilversum 2:00:09 1:59:44
122 Michiel Bontenbal 62 Weesp 2:00:26 2:00:01
123 Evert de Ruijter 56 Amsterdam 2:01:33 2:01:21
124 Guust Augustijn 67 Amsterdam 2:01:44 2:01:44
125 Mathijs Vroegop 68 Huizen 2:02:26 2:02:02
126 Ser van Gaalen 55 Weesp 2:02:51 2:02:25
127 A Schuurman 36 Amsterdam 2:02:57 2:02:28
128 Guy Lagrand 67 Purmerend 2:03:21 2:02:57
129 Hans Hendriks 58 Almere 2:03:39 2:02:55
130 Simone Aurighi 76 Abcoude 2:04:18 2:03:55
131 Nico Mastenbroek 56 Amstelveen 2:06:23 2:05:55
132 Kex Meijer 52 Amsterdam 2:06:34 2:05:58
133 Bert Molenaar 46 Abcoude 2:06:42 2:06:26
134 Rob van Binsbergen 49 Duivendrecht 2:06:52 2:05:13
135 Chiel de Graas 71 Purmerend 2:07:11 2:06:25
136 Pascal Wever 72 Purmerend 2:07:19 2:06:34
137 Pet de Boer 40 Amstelveen 2:12:38 2:11:59
138 Miklos Palko 63 Bussum 2:12:44 2:12:04
139 Cameron Whiteheas 74 Amsterdam 2:16:46 2:15:21
140 Ron Snelders 61 Nieuw Vennep 2:19:02 2:18:49
141 Gert Wouters 37 De Meern 2:19:42 2:19:13
142 Sander Belderink 70 Amsterdam 2:19:57 2:13:36
143 Joost van Rooijen 84 Huizen 2:36:42 2:35:52
144 Johnny Hoes 58 Hilversum 2:37:10 2:36:34

Uitslagen 5km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ruben Sikkema 94 Weesp 18:51 18:49
2 Timo van der Riet 94 Amsterdam 19:12 19:12
3 Tim Moria 88 Almere 19:21 19:21
4 Wouter Germans 88 Haarlem 20:02 20:01
5 Mark Blokhuis 91 Baambrugge 20:30 20:29
6 Bert de JOng 83 Haarlem 20:35 20:28
7 Bryan de Vos 94 Amsterdam Zuidoost 20:44 20:43
8 Cedrick Grotenhuis 88 Weesp 20:50 20:49
9 Kick van Aelst 94 Weesp 21:24 21:24
10 Jan van Dielen 58 Alblasserdam 22:24 22:11
11 Terence Boston 67 Weesp 24:58 24:53
12 Gert Weijman 57 Weesp 24:59 24:50
13 Tom van den Oudenrijn 80 Utrecht 25:14 24:56
14 Bas van Schaik 95 Nederhorst den Berg 26:21 26:17
15 Matthijs Jansma 00 Loosdrecht 26:31 26:24
16 Luuk Schrijvers Cornelis Jetsesschoo 26:32 26:25
17 Menno Jansma 68 Loosdrecht 26:33 26:25
18 Jeroen Dolman 99 Weesp 27:01 27:01
19 Henk Hof 41 Amsterdam 27:19 27:13
20 Nigel de Wit 99 Weesp 27:22 27:22
21 Jan Schrijvers Cornelis Jetsesschoo 27:47 27:41
22 Piet Vermeulen 68 Almere 27:48 27:40
23 Guido Backer 77 Utrecht 27:56 27:51
24 Woutey Wedema 01 Amsterdam Zuidoost 27:58 27:54
25 Jaap Wedema 65 Amsterdam Zuidoost 27:59 27:54
26 Dico Karssiens Cornelis Jetsesschoo 28:08 28:03
27 Dennis Loevestijn 80 Almere 28:15 28:09
28 Demian Krouwel 95 Nigtevecht 28:20 28:17
29 Jorni Cornelissen 90 Amsterdam Zuidoost 28:28 27:52
30 MJM Vrakking 59 Almere 28:42 28:21
31 Bart Kamsma 01 Amsterdam Zuidoost 28:45 28:42
32 Paul Kamsma 61 Amsterdam Zuidoost 28:46 28:42
33 Victor Boorsma 79 Almere 30:04 30:00
34 Michael Cornelisz 94 Almere 30:13 30:12
35 Chris Roest 79 Weesp 30:22 30:13
36 Sharmila Helsloot 69 Diemen 31:15 31:07
37 Dick Debelaar 42 Diemen 31:31 31:06
38 Eric Tuijp 72 Volendam 31:35 30:08
39 M van den Hoogen 83 Weesp 31:44 31:40
40 Ruben Pieterse 01 Amsterdam Zuidoost 32:02 32:00
41 Thijs vd Bosch Jan Woudsma School 32:21 32:07
42 Semmi Oedairam Jan Woudsma School 32:21 32:07
43 Kevin Kross 98 Amsterdam Zuidoost 32:28 32:26
44 Piet Preterse 49 Amsterdam Zuidoost 32:54 32:52
45 Anil Oedairam Jan Woudsma School 33:24 33:11
46 Cornel vd Bosch Jan Woudsma School 33:39 33:23
47 Felix Smit Jan Woudsma School 34:22 34:18
48 Simon Smit Jan Woudsma School 34:24 34:18
49 P H van den Hoogen 49 Weesp 34:28 34:25
50 Tom van den Berg 97 Diemen 34:32 34:13
51 Erik Orendi 58 Amsterdam 34:59 34:54
52 Guus van der Lee 46 Weesp 35:09 35:04
53 Remco Homan Jan Woudsma School 35:12 34:45
54 Koen van Walderveen 99 Enkhuizen 35:14 35:09
55 Rudy Mac Intosch 58 Amsterdam Zuidoost 36:24 36:24
56 Halbert Karssiens Cornelis Jetsesschoo 37:01 36:56
57 Willem van den Bosch 01 Muiden 37:28 37:21
58 Maurice Hazebroek 96 Amsterdam Zuidoost 39:23 38:20
59 Ed van Dijk 58 Weesp 39:53 38:18
60 Shawn vd Wouw 00 Amsterdam Zuidoost 41:35 41:24
61 Jarno van de Weerd 02 Amsterdam Zuidoost 46:09 46:02
62 Guno Mac Intosch 60 Amsterdam 58:22 57:35

Uitslagen 7,5km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Folkert Brolsma 75 Haarlem 30:08 30:07
2 Rob van Heerdt Almere 31:04 31:03
3 Michel Leijenaar 71 Weesp 32:11 32:06
4 Vincent Schouten 76 Diemen 33:30 33:29
5 Puck Schellekens 99 Amsterdam Zuidoost 33:41 32:40
6 Bart van Leeuwen 82 Nederhorst den Berg 33:48 33:20
7 Dick Dodeman 61 Amsterdam 34:06 33:52
8 Bernard Faber 69 ‘s-Gravenhage 35:56 34:42
9 Ruurd Buijse 64 Amsterdam 36:34 35:16
10 Nick Schallies 83 Amsterdam 36:44 36:14
11 Tim Baltissen 88 Oss 37:06 36:51
12 Frans Gouverne 63 Soest 37:15 36:24
13 Remco Bos 68 Weesp 37:22 37:08
14 Klaas van der Meulen 69 Delfgauw 37:56 36:38
15 Remko van Roosmalen 84 Oss 38:06 37:51
16 Raymond van Lieshout 62 Almere 38:09 37:31
17 Klaas Bruin 59 Hoofddorp 38:26 38:20
18 Aad van Ravesteijn 63 Amsterdam 38:41 37:24
19 Ad van Bodegraven 61 Amsterdam 39:09 38:03
20 Dennis ter Wal 86 Amsterdam 39:18 37:49
21 Mike Pronk 98 Amsterdam Zuidoost 39:37 39:36
22 Arend de Wit 64 Weesp 40:14 39:41
23 Eric Linnenbank 62 Abcoude 40:18 39:37
24 Joel Cornelje 95 Amstelveen 41:00 40:05
25 Patrick Lahuis 81 Lelystad 41:00 40:02
26 Thomas Buunk 96 Amstelveen 41:01 40:05
27 Bart Oortwijn 70 Zeist 41:36 40:18
28 Andre Struijlaart 59 Amsterdam Zuidoost 42:23 42:06
29 Oscar Schotman 61 Almere 43:07 42:44
30 Nico Geus 46 Amsterdam 43:40 43:13
31 Jesse Schoenmakers 97 Amsterdam Zuidoost 43:51 43:51
32 Hans van den Berg 60 Houten 44:11 43:24
33 Paul de Jonge 63 Amsterdam 44:11 43:26
34 Jaap de Rover 55 Weesp 44:37 43:37
35 Michiel Koekkoek 49 Muiderberg 44:57 44:39
36 R D de Leve 58 Amsterdam 45:06 43:47
37 Jos Schoenmakers 55 Amsterdam Zuidoost 45:32 44:13
38 Frans de Soet 52 Amsterdam 46:07 45:48
39 Pierre Schoenmakers 96 Amsterdam Zuidoost 46:17 45:05
40 Patrick Fransman 85 Lelystad 47:04 46:06
41 Remco Smit 71 Ouderkerk aan de Ams 47:14 46:18
42 Tjebbe Kamsma 99 Amsterdam Zuidoost 47:31 47:04
43 Jan-Marten Bosma 63 Amsterdam 49:17 48:27
44 Rob Cornelisz 61 Almere 49:55 49:31
45 Karel Bijl 47 Amsterdam Zuidoost 50:03 48:50
46 Daniel Otten 38 Muiden 50:10 48:54
47 Dick van Beuningen 38 Weesp 51:06 50:44
48 Dirk van Oord 42 Amsterdam 51:18 50:02
49 John van Kooij 65 Amsterdam Zuidoost 51:26 51:23
50 Gaston Hébuterne 38 Baarn 51:44 51:25
51 Hans van Kooij 39 Weesp 52:31 51:20
52 Henk Wynia 52 Amsterdam 53:14 52:55
53 Edgar Wabeke 65 Bilthoven 53:36 53:09
54 Henk Smit 39 Ouderkerk aan de Ams 53:38 52:46
55 Dick Blaauboer 61 Almere 55:52 54:25
56 Wim Breur 54 Amsterdam 56:03 55:02
57 Rendolf van Hoof 60 Hilversum 57:06 56:15
58 Rob Fokkens 52 Almere 57:10 56:37
59 Jim Roos van Raadshoov 86 Amsterdam Zuidoost 1:04:18 1:02:41

 

Uitslagen 10km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Chralotte van den Akke 72 Amsterdam 46:22 46:21
2 Annica van der Roest 70 Nigtevecht 47:08 46:43
3 Rieneke Schinkel 83 Hoogland 47:16 46:18
4 Marielle van Laar 67 Hilversum 47:52 47:46
5 Sofie de Schutter 80 Amsterdam 48:14 47:34
6 Marian Visser 59 Abcoude 48:32 48:02
7 Gabrielle Tuijthof 75 Utrecht 48:48 48:46
8 Marielle Bleijenberg 65 Amsterdam 49:00 48:46
9 Anita Bos 63 Amersfoort 49:07 48:45
10 Angelique Kuipers 80 Alkmaar 49:42 49:09
11 Jacqueline Lemaire 61 Amsterdam Zuidoost 50:09 49:56
12 Cindy Oosting 73 Amsterdam Zuidoost 50:11 49:29
13 Annemieke Bijleveld 64 Amsterdam 50:50 50:28
14 Geerte de Visser 79 Amsterdam 50:52 50:12
15 Nicolette Janmaat 64 Kortenhoef 51:10 51:02
16 Marre de Visser 85 Amsterdam 51:23 50:47
17 Yvonne Maas 61 Huizen 51:31 51:19
18 Ellen Kok 67 Weesp 51:52 51:35
19 Martine Been 81 Amsterdam 51:56 51:52
20 Saskia Floore 70 Weesp 51:59 50:55
21 Irinka Pieneman 69 Amstelveen 52:45 52:32
22 Nora Ottink 85 Weesp 53:00 52:26
23 Janny Brienen 69 Abcoude 53:30 53:27
24 Jeanette Gompelman 63 Weesp 54:02 53:09
25 Mirjam Verdegaal 66 Almere 54:05 53:57
26 Maditeld van Huiten 75 Amsterdam Zuidoost 54:15 53:06
27 Claartje van Drumpt 76 Amsterdam 54:59 54:19
28 Jessica Kroezen 82 Abcoude 55:09 54:39
29 Rina de Blieck 62 Uithoorn 55:13 54:51
30 Wieneke Vullings 77 Amsterdam 55:23 54:44
31 Sandra Plukker 73 Amsterdam 55:27 55:21
32 Rifka Munninghoff 65 Amsterdam 55:29 55:14
33 Hester Münninghoff 68 Nederland 55:30 55:14
34 Astrid Louhenapessy 67 Amsterdam Zuidoost 55:31 54:51
35 Diane Sumter 80 Amsterdam Zuidoost 56:00 55:44
36 Julia de Leeuw 91 Weesp 56:01 55:02
37 Brenda Kuiper 81 Hilversum 56:10 55:50
38 Leonieke Samsom 65 Vinkeveen 56:30 55:43
39 Ellie van Tuyll 55 Amsterdam Zuidoost 56:35 55:51
40 Marjolein Mulder 62 Amersfoort 56:40 55:44
41 Esther Stoop 84 Amsterdam 56:43 56:23
42 Elja Dijkstra 82 Amsterdam 56:44 55:36
43 Netty Horn 67 Almere 56:48 56:20
44 Misja Sprengers 72 Amsterdam 56:51 56:43
45 Lonneke Craemers 79 Amsterdam 57:36 56:55
46 Sylvia den Hollander 75 Amsterdam Zuidoost 57:49 56:40
47 Gila Heijns 77 Amsterdam 57:51 56:29
48 Fiona Vestering 80 Amsterdam 57:55 57:26
49 Valerie de Vries Broek 73 Amsterdam 58:18 58:02
50 Mirjam de Bruin 64 Uithoorn 58:35 58:20
51 Astrid Versluis 69 Nederhorst den Berg 58:41 58:22
52 Petra Baeten 63 Weesp 59:02 58:04
53 Annemiek Verhoeven 54 Amsterdam 59:02 58:05
54 Annemiek van Rooij 67 Duivendrecht 59:06 58:20
55 Marian Verasdonck 59 Abcoude 59:12 58:34
56 Gina Post 72 Amsterdam 59:29 58:40
57 Hetty van Schaik 64 Baambrugge 59:49 59:14
58 Riet vd Meer (Zitvast) 55 Baambrugge 59:49 59:14
59 Angelica Burgers 63 Amstelveen 1:00:04 59:16
60 Marianne Oegema 61 Amsterdam Zuidoost 1:00:10 59:37
61 Elise Kloosterman 82 Diemen 1:00:32 1:00:18
62 Jet Lammers 72 Muiden 1:00:36 59:56
63 Ans Smit 53 Amsterdam Zuidoost 1:00:37 59:47
64 Van oers Suzanne 70 Naarden 1:00:44 1:00:32
65 Ymke Meijvogel 73 Abcoude 1:00:46 1:00:33
66 Lizan Molmans 72 Amsterdam 1:01:01 1:00:23
67 Monika Stankiewicz 75 Amsterdam 1:01:07 59:56
68 Marianne Helle 53 Bloemendaal 1:01:35 1:01:27
69 Paula Bech 70 Weesp 1:01:46 1:01:36
70 Marjan van der Struijf 70 Amsterdam 1:01:48 1:01:15
71 Astrid van Haagen 83 Amsterdam 1:01:51 1:01:32
72 Tamara Vreeken 72 Amsterdam 1:01:51 1:01:18
73 Saskia van Klinkenberg 57 Amsterdam 1:01:52 1:00:40
74 Marlou Balker 65 Purmerend 1:01:53 1:00:47
75 Juliette Arts 69 Almere 1:02:02 1:00:50
76 Gré Bertelkamp 54 Amsterdam 1:02:02 1:00:53
77 Elja Orsel 84 Hoorn Nh 1:02:05 1:01:54
78 Helena Franke 52 Amsterdam Zuidoost 1:02:13 1:01:52
79 Silvie van Eldik 72 Amsterdam 1:02:28 1:01:48
80 Ria Kloosterman 56 Diemen 1:02:38 1:02:23
81 Dorrit Punt 81 Amsterdam 1:02:39 1:02:07
82 Marjolein ter Haar 81 Amsterdam 1:02:39 1:02:10
83 Bea de Jong 63 Huizen 1:02:42 1:01:33
84 Henriette van Egmond 59 Amsterdam Zuidoost 1:02:52 1:02:40
85 Bea Ruizendaal 71 Abcoude 1:02:55 1:02:39
86 Lilian Korzilius 69 Amsterdam 1:02:56 1:02:29
87 Franka van Hulten 70 Bloemendaal 1:02:56 1:02:29
88 Charlotte Smit 73 Den Dolder 1:03:02 1:02:34
89 Zohra Amrani 64 Amstelveen 1:03:33 1:03:28
90 Janke Schuurman 63 Monnickendam 1:03:59 1:02:59
91 Nelleke van Deventer 52 Weesp 1:04:38 1:03:57
92 Tamara van Duivenbode 71 Amsterdam Zuidoost 1:04:45 1:03:41
93 Ria van Dillen 57 Amsterdam Zuidoost 1:05:07 1:03:59
94 Bodil Belderok 81 Amsterdam Zuidoost 1:05:07 1:03:59
95 Marlise Scholte-Dalmul 69 Weesp 1:05:35 1:04:24
96 Joke Roest 68 Amsterdam Zuidoost 1:05:38 1:04:25
97 Marieke van Waas 65 Almere 1:05:44 1:04:40
98 Marieke van der Velden 74 Amsterdam 1:05:44 1:04:25
99 Dionne Clein 91 Amsterdam Zuidoost 1:05:48 1:04:37
100 Annamarieke Dalmulder 67 Amsterdam Zuidoost 1:05:53 1:04:42
101 Tessa Hamers 84 Apeldoorn 1:05:53 1:05:23
102 Naomi den Engelsman 80 Almere 1:05:54 1:05:37
103 Ellen de Vries 58 Amsterdam 1:06:23 1:05:32
104 Willemien Augustijn 40 Aalsmeer 1:06:25 1:05:43
105 Ilona Heerdt 63 Bussum 1:06:31 1:05:05
106 Tanja van Nieuwenhuize 56 Almere 1:06:37 1:05:34
107 Carla Kats 58 Abcoude 1:07:09 1:06:38
108 Caroline Theyse 64 Haarlem 1:07:53 1:07:44
109 Trudy van Engen 61 Weesp 1:08:00 1:07:07
110 Herbert Dupont 58 Amstelveen 1:08:26 1:06:57
111 Anouk van der Velden 64 Amstelveen 1:08:39 1:08:17
112 Charlotte Faber 92 Amsterdam Zuidoost 1:08:43 1:08:30
113 Renske Molenwijk 68 Amstelveen 1:09:17 1:08:13
114 Barbara Besier 60 Amstelveen 1:09:40 1:08:28
115 Moniek Hansen 74 Amsterdam Zuidoost 1:10:22 1:09:15
116 Erica Frohwein 78 Amsterdam Zuidoost 1:10:22 1:09:16
117 Lydia Hagoort 53 Purmerend 1:10:34 1:09:24
118 Natascha van de Horst 80 Aalsmeer 1:11:01 1:09:54
119 Nayibe Statia 83 Amsterdam Zuidoost 1:11:07 1:10:59
120 Loes ten Berge 57 Amsterdam 1:12:10 1:10:57
121 Merel Huizinga 65 Amsterdam 1:13:07 1:12:52
122 Lydia Kruik 81 Amsterdam Zuidoost 1:13:48 1:12:38
123 Marloes van der Boom 81 Amsterdam Zuidoost 1:13:48 1:12:36
124 Esther Reitsma-Spoor 59 Almere 1:14:52 1:13:57
125 Inga van Goudoever 80 Amsterdam 1:16:43 1:16:13
126 Brenda Fischer-Campbel 54 Zeist 1:17:22 1:17:17
127 Sady Mos 71 Bussum 1:19:45 1:18:45

Uitslagen 10km Brandweer dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Marjan Broekhof 64 Nederland 47:58 47:51
2 Astrid Sitters 73 Nederland 48:56 48:52
3 Jennifer JunkerSchrode 82 Willemstad Nb 50:25 50:22
4 Pien Balk de Wit 69 Nederland 50:27 50:20
5 Wendela van Oostrom 66 Nederland 50:30 50:24
6 Jacqueline Douma-Olivi 69 Nederland 52:23 52:12
7 Margreet Hamstra 64 Nederland 55:00 54:52
8 Tine Driessen 60 Nederland 57:24 57:11
9 Ellen de Kreek 52 Nederland 57:54 57:45
10 Wilma Meijs 66 Amsterdam 1:02:17 1:01:04
11 Jeane Jansen Ketelaars 57 Nederland 1:07:29 1:07:23

 

Uitslagen 10km KNAU dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Saskia van Vugt 82 Phoenix 37:21:00 37:19:00
2 Jolein de Bruin 76 Loopgroep Aart Stigt 47:31:00 47:24:00
3 Katelijne Lodde 76 Phanos 51:34:00 51:27:00
4 Irene Sarneel 43 Startbaan 1:01:56 1:01:24

Uitslagen 15km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Miebeth Lucassen 61 Amsterdam 1:10:26 1:10:10
2 Juliette Kraaijenga 84 Amsterdam 1:11:02 1:10:57
3 Miriam Geerdink 81 Lelystad 1:12:30 1:12:23
4 Jozien Vedder 66 Abcoude 1:13:52 1:13:52
5 Jolanda Smink 53 Almere 1:15:11 1:14:51
6 Marja van Starkenburg 74 Bussum 1:16:10 1:15:37
7 Joke Schenk 58 Diemen 1:16:36 1:16:19
8 Ellis Pieterse 61 Amstelveen 1:17:06 1:16:28
9 Marguerite v Voorthuiz 65 Amsterdam Zuidoost 1:17:29 1:17:18
10 Sonja van der Burg 52 Abcoude 1:18:28 1:18:21
11 Carla Uijterlinde 61 Breukelen Ut 1:20:06 1:19:44
12 Liesbeth Foekens 55 Amsterdam 1:20:54 1:20:41
13 Karen Blanken 64 Amsterdam 1:22:32 1:22:05
14 Esther Louw 80 Amsterdam 1:22:58 1:22:43
15 Joke vd Poel 50 Amsterdam Zuidoost 1:23:09 1:22:30
16 Corien Melissen 66 Heiloo 1:23:39 1:23:12
17 Eva van Stekelenburg 68 Nigtevecht 1:23:49 1:23:38
18 Janneke Knuppe 86 Amsterdam 1:23:52 1:23:47
19 Sanne Bernhart 72 Baambrugge 1:24:03 1:23:50
20 Marijke Tolboom 75 Loenen aan de Vecht 1:24:03 1:23:51
21 Claudette de Jonge 57 Hilversum 1:24:12 1:23:22
22 Theresia Egberts 51 Haarlem 1:24:14 1:24:02
23 Rita Witte 42 Hilversum 1:24:55 1:24:43
24 Hilde Hemels 68 Nigtevecht 1:27:52 1:27:41
25 Marisa van Dijk Verker 74 Amsterdam Zuidoost 1:28:15 1:27:40
26 Inge Diederiks 63 Amsterdam 1:28:48 1:28:07
27 Simone Geutjes 65 Amsterdam 1:28:48 1:28:07
28 Hennie Mul 57 Almere 1:28:55 1:28:08
29 Laetitia Schram 74 Weesp 1:29:50 1:29:22
30 Teri Brouwer 61 Nigtevecht 1:30:12 1:29:51
31 Elkana Mirino 81 Amsterdam 1:30:26 1:29:27
32 Irene Redjopawiro 56 Nieuw Vennep 1:31:49 1:30:48
33 Anja Lefeber 65 Abcoude 1:32:12 1:31:35
34 Meike van Doorne 79 Amsterdam 1:35:06 1:34:25
35 Chris Kremer 63 Diemen 1:35:47 1:34:50
36 Margriet Neervoort 76 Purmerend 1:36:04 1:30:42
37 Bianca de Leeuw 71 Diemen 1:39:35 1:38:50
38 Annemart Vos 86 Amsterdam 1:39:48 1:39:43
39 Claar Rekers 60 Amsterdam 1:40:04 1:39:48
40 Liesbet de Galan 55 Badhoevedorp 1:40:04 1:39:48
41 Marion Beertsen 57 Grootebroek 1:40:30 1:40:12
42 Elles de Ruiter 68 Almere 1:40:41 1:40:23
43 Irene Jewan 57 Roosendaal 1:41:03 1:40:54
44 MARGA Coehoorn 61 Oostzaan 1:41:08 1:40:44
45 Odette Polak 73 Abcoude 1:46:39 1:46:13

 

Uitslagen 21km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jose Doorson 66 Zaandam 1:33:13 1:33:09
2 Sylvia Roskam 66 Amsterdam 1:39:27 1:39:15
3 Maartje van Hees 71 Kockengen 1:44:31 1:44:25
4 Gerie van Schaick 65 Loenen aan de Vecht 1:44:36 1:44:34
5 Caroline van Weerdenbu 59 Ouderkerk aan de Ams 1:46:22 1:45:50
6 Floor Mauritz 75 Naaldwijk 1:46:46 1:46:25
7 Karin van Straaten 58 Amsterdam 1:47:07 1:46:49
8 Lotty Tijhaar 77 Amsterdam 1:47:08 1:46:29
9 Ria van Weezep 47 Lelystad 1:50:28 1:50:19
10 Diane Griffioen 71 Utrecht 1:50:55 1:50:28
11 Petra Diederiks 61 Arnhem 1:51:21 1:50:41
12 Olga Pleijte 77 Amsterdam 1:51:53 1:51:49
13 Karen Marks 66 Ouderkerk aan de Ams 1:53:05 1:52:31
14 Els de Ruijter 64 Amsterdam 1:53:26 1:52:48
15 Hedda de Rijk 59 Amsterdam Zuidoost 1:53:27 1:52:53
16 Marije Vastenouw 81 Amsterdam 1:54:11 1:53:38
17 Mariciel Sloothaak 66 Uithoorn 1:54:12 1:54:11
18 Xandra Kusen 62 Amsterdam 1:56:25 1:55:48
19 Thea Jansen 53 ‘s-Gravendeel 1:58:26 1:58:03
20 Corine van Dal 81 Amsterdam 1:58:31 1:58:31
21 Margreet van der Pol 66 Ouderkerk aan de Ams 1:59:19 1:58:43
22 Murkje Koopmans 80 Amsterdam 1:59:51 1:59:36
23 Katja Nederhoed 70 Ouderkerk aan de Ams 2:00:42 2:00:34
24 Willemijn Land 69 Soest 2:02:17 2:02:13
25 Eva Bolt 84 Amsterdam 2:03:11 2:00:25
26 Annika van Baar 85 Amsterdam 2:04:49 2:03:24
27 Dorinda Salomons 76 Driebergen-Rijsenbur 2:04:52 2:04:29
28 Ineke Anker-Admiraal 59 Breukelen Ut 2:04:52 2:04:30
29 Paloma Kalf 55 Amsterdam 2:07:09 2:06:43
30 Stijntje Jaspers 69 Amsterdam Zuidoost 2:10:37 2:09:52
31 Marie-Louise Heuer 80 Amsterdam 2:10:55 2:09:33
32 Monique van Duijvenbod 62 Badhoevedorp 2:13:11 2:12:45
33 Eva Lingnav 82 Amsterdam 2:16:46 2:15:21
34 Stephanie Snelders 62 Nieuw Vennep 2:19:03 2:18:49
35 Boukje Theeuwes 87 Maastricht 2:36:42 2:35:52

Uitslagen 5km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Cristianne Rijcken 79 Utrecht 25:16 24:59
2 Heidi Snoek 96 Abcoude 25:28 25:23
3 Sara Vermeulen 81 Amsterdam 25:42 25:41
4 Sarah de Boer 84 Almere 26:51 26:47
5 Karin Boonstra 82 Almere 26:52 26:50
6 Alicia Reehuis 85 Weesp 27:06 27:05
7 Diana de Swart 85 Lelystad 27:40 27:37
8 Madelon de Swart 93 Diemen 27:40 27:38
9 Nienke Vermeulen 01 Almere 27:48 27:40
10 Lonneke Keurs 86 Weesp 27:54 27:53
11 Marieke Calis 94 Amsterdam Zuidoost 27:54 27:53
12 Gina Roest 94 Amsterdam Zuidoost 28:08 28:03
13 Alanja Boston 78 Weesp 28:29 28:23
14 Martine Kel 73 Lelystad 28:31 28:20
15 Lynet Spin 86 Weesp 28:32 28:30
16 Marijke Brugmans 48 Amsterdam 28:32 28:14
17 Anneleen Schoen 87 Amsterdam 28:55 28:31
18 Manoushka Moesker 68 Weesp 29:01 28:57
19 Madelon Meester 86 Amsterdam 29:02 28:57
20 Masja van Dielen 93 Alblasserdam 29:05 28:52
21 Joy Heijstee 95 Weesp 29:07 28:56
22 Marieke van Beek 95 Muiden 29:07 28:57
23 Daphne Pronk 95 Amsterdam Zuidoost 29:07 28:56
24 Maredith van Aerde 63 Duivendrecht 29:20 28:59
25 Sophie Van Tomme 80 Utrecht 29:23 29:06
26 Suze Elzerman 97 Amsterdam Zuidoost 29:25 29:15
27 Christel Pronk 97 Amsterdam Zuidoost 29:25 29:15
28 Sacha Boin 76 Weesp 29:27 29:26
29 Marieke van de Hel 67 Amsterdam 29:34 29:15
30 Kristel van Bommel 78 Utrecht 29:47 29:41
31 Frida Hayatmahomed 69 Amsterdam Zuidoost 29:52 29:43
32 Chris van Voorthuizen 95 Amsterdam Zuidoost 29:52 29:42
33 Ellen vd Linden Jan Woudsma School 30:19 30:05
34 Krisztina Kovari 78 Hilversum 30:22 30:14
35 Debbie Klercq 85 Weesp 30:35 30:33
36 Marieke Postmus 76 Enschede 31:00 30:41
37 Judith Amatkarijo 69 Amsterdam Zuidoost 31:11 30:50
38 Monique van Heckers 73 Amsterdam 31:23 31:15
39 Maltie Ramlal 70 Diemen 31:28 31:20
40 Claudia Hoogerheijde 66 Diemen 32:10 31:58
41 Yolanda Halbesma 71 Hilversum 32:13 30:36
42 Kim vd Linden Jan Woudsma School 32:16 32:01
43 Anna Schoenmakers Jan Woudsma School 32:17 32:08
44 Belle Lammers Cornelis Jetsesschoo 32:45 32:36
45 Brigitte Mulders 77 Weesp 32:48 31:16
46 Gerriete van den Bosch 87 Muiden 32:49 32:42
47 Tamara Westland 83 Weesp 33:16 33:09
48 Mirjam Wouters 65 Weesp 33:17 33:12
49 Elly Jagersma 68 Abcoude 33:35 33:12
50 Corinne Kersbergen 62 Abcoude 33:35 33:13
51 Paula vd Bosch Jan Woudsma School 33:39 33:24
52 Chantal Woudsma 76 Muiden 33:42 33:39
53 Christine Borst 78 Amsterdam Zuidoost 33:44 33:33
54 Wendy van Lunteren 83 Weesp 33:57 33:52
55 Mariska Westland 80 Weesp 33:57 33:51
56 Janneke Hesselink 72 Weesp 34:06 32:31
57 Carla Elshout 55 Weesp 34:07 33:55
58 Marleen Heutink 50 Cuijk 34:28 34:25
59 Lisette van Dolderen 64 Diemen 34:33 34:12
60 Annette Groenendaal Jan Woudsma School 34:43 34:40
61 Frieda Schuurman 76 Weesp 34:59 33:24
62 Marlies Calis 91 Amsterdam Zuidoost 35:01 35:01
63 Desiree Homan Jan Woudsma School 35:12 34:45
64 Amber Borsch 95 Weesp 35:18 35:17
65 Joyce van der Peijl 81 Almere 35:28 35:27
66 Marielle Luif 72 Muiderberg 35:46 35:29
67 Thea Achthoven 67 Amsterdam 36:03 35:41
68 Winny Fritschy Jan Woudsma School 36:06 36:02
69 Ellen Schiedon 86 Almere 36:06 35:45
70 Wies Teepe 52 Amsterdam 36:42 36:31
71 Sabine Dorland 60 Amsterdam Zuidoost 37:10 37:00
72 Janneke van den Bosch 98 Muiden 37:23 37:16
73 Annemieke van Nuland 67 Weesp 37:25 37:13
74 Annemieke Heggers 55 Amsterdam 39:25 39:05
75 Thea Mulder 51 Almere 41:52 41:44
76 Desirée Jongejan 81 Almere 41:53 41:44
77 Sonja Pos 55 Amsterdam Zuidoost 43:18 43:09
78 Zoë van de Wouw 99 Amsterdam Zuidoost 44:41 44:29
79 José Hoogeveen 61 Amsterdam Zuidoost 46:10 46:03
80 Marcella Blaauboer 63 Almere 48:11 47:56

Uitslagen 7,5km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Hanneke Zeeuwen 76 Gouda 31:42 31:32
2 Pauline Kramps 72 Hollandsche Rading 34:44 34:10
3 Loes Mohringer Hondeli 72 Abcoude 35:24 35:04
4 Wanda Schuurman 79 Amsterdam 37:34 36:27
5 Julia Gooijer 98 Amsterdam Zuidoost 38:01 38:00
6 Dominic Schellekens 99 Amsterdam Zuidoost 39:22 38:20
7 Hetty Snoek 64 Abcoude 39:24 39:19
8 Corina Groenendaal 81 Haarlem 39:27 39:26
9 Madelon Folmer 58 Amsterdam Zuidoost 39:30 38:45
10 Melanie ten Brink 81 Amersfoort 40:00 39:00
11 Astrid Schaaper 77 Amsterdam 40:07 39:39
12 Jacomine Paul 67 Abcoude 40:41 40:12
13 Sandra Tondeur 68 Baambrugge 41:40 41:08
14 Jeanette van Riggelen 69 Weesp 41:40 40:58
15 Linda van den Zee 64 Weesp 42:12 41:51
16 Els Meijer 59 Amsterdam Zuidoost 42:45 41:40
17 Maddalena Cornelje 55 Amstelveen 42:45 41:50
18 Annekrijn Kraakman 62 Muiden 43:06 42:42
19 Els de Svet Minneboor 55 Amsterdam 43:14 42:56
20 Gabi Helfenstein 68 Haarlem 43:27 42:12
21 Leonore de Vrijer 75 43:52 42:49
22 Loes de Ruijter 59 Amsterdam 44:45 44:25
23 Bianca de Koning 77 Weesp 45:39 44:46
24 Irene Dwars 61 Amstelveen 45:40 44:35
25 Hanne Blom 58 Amstelveen 45:57 45:03
26 Rolinka Pickhard 69 Nigtevecht 46:19 45:46
27 Dorien Stilma 75 Muiden 46:26 45:36
28 Erna Struijlaart 62 Amsterdam Zuidoost 46:35 45:52
29 Loes van Kempen 55 Bussum 46:47 46:16
30 Karin de Wildt 56 Amsterdam 46:56 45:30
31 Epke Jonker 77 Amsterdam 46:59 46:29
32 Roos Kemmink 96 Amsterdam Zuidoost 47:12 47:03
33 Ester van der Vegt 82 Ouderkerk aan de Ams 47:13 46:17
34 Maike Rijkaard 49 Amsterdam 47:43 47:38
35 Marleen Tesselaar 55 Amsterdam 47:59 46:54
36 Carla Tichelaar 65 Amsterdam Zuidoost 48:19 47:36
37 Yvett van Keulen 72 Weesp 48:30 47:37
38 Cynthia Bijl 78 Amsterdam Zuidoost 48:44 47:30
39 Christien Nagel 74 Weesp 48:52 48:14
40 Liesbeth Gerritsen 64 Amsterdam 49:08 49:03
41 Hanne Bosma 99 Amsterdam 49:16 48:27
42 Nicole Genis 64 Amsterdam 49:30 48:56
43 Rita Nederpel 66 Abcoude 49:47 49:06
44 Regina Cornelisz 91 Almere 49:54 49:30
45 Antje Winter 73 Amsterdam Zuidoost 50:04 49:02
46 Ingrid Smet 67 Amsterdam Zuidoost 50:04 49:02
47 Elmi Westra 74 Weesp 50:18 48:51
48 Barbara ten Berge 87 Amsterdam 50:48 49:11
49 Diana van Oord 72 Diemen 51:17 50:02
50 Suzanne Prins 74 Weesp 51:33 50:40
51 Annelies Schotman 62 Almere 52:41 52:17
52 Kallista de Soet 87 Amsterdam 52:48 52:29
53 Rianne Venema 60 Amsterdam Zuidoost 53:13 52:05
54 Marianne Moolenaar 80 Huizen 53:15 52:39
55 Diana Malij 75 Amsterdam Zuidoost 53:31 52:23
56 Laura Pinna 56 Amsterdam (USA) 53:57 53:47
57 Hanneke Redemeijer 61 Weesp 55:05 54:06
58 Kiki Verkerk 99 Amsterdam Zuidoost 55:45 54:23
59 Roos Handoveld 98 Amsterdam Zuidoost 55:45 54:23
60 Mala Kanhai 57 Amsterdam 56:03 55:01
61 Vera Bakker 78 Weesp 56:04 54:48
62 Joelle Hogenberg 77 Weesp 56:12 54:56
63 Rianne Luif 86 Abcoude 56:45 56:15
64 Anneke Esman-Riechelma 58 Bussum 58:07 57:35
65 Martha Beckers 92 Amsterdam Zuidoost 1:00:21 58:57