Uitslagen 10km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Juliusz Sampolski 88 Amstelveen 37:40 37:40
2 Reinier van Dijken 69 Geldermalsen 38:39 38:37
3 Cees Harm van den Berg 85 Amsterdam 38:46 38:42
4 Bart-Jan van Barneveld 75 Weesp 39:14 39:09
5 Willem den Uyl 88 Muiden 39:20 39:19
6 Paul den Hertog 80 Amsterdam Zuidoost 39:35 39:28
7 Peter Tichelaars 89 Amsterdam 39:57 39:56
8 Johan Smit 81 Volendam 40:01 40:01
9 Marcel van Kol Duivendrecht 40:28 40:27
10 Hans de Graaf 67 Bunschoten-Spakenbur 40:33 40:22
11 Jakko Mur 73 Weesp 40:46 40:45
12 Walrick Huurdeman 62 Amersfoort 41:26 41:01
13 Ernst Jan Meindersma 70 Zoetermeer 41:28 41:25
14 Max van Boxel 90 Amsterdam 41:56 40:32
15 Jonathan Goisert 85 Amersfoort 42:16 42:06
16 Taco van Voorst 81 Amsterdam 42:54 42:25
17 Willem Machielsen 72 Utrecht 42:58 42:23
18 Roald van der Wurff 92 Almere 43:02 42:45
19 Gustaaf Reuchlin 67 Amsterdam 43:28 43:21
20 Jochem Kroezen 85 Abcoude 43:28 43:25
21 Rene Moolhuizen 68 Weesp 43:34 43:30
22 Omar Akoutti Amsterdam 43:35 43:25
23 Jos Daatselaar 67 Amersfoort 43:36 43:07
24 Ezra Stam 65 Ilpendam 43:43 43:34
25 Frank de Groot 62 Zaandam 43:53 43:51
26 Roland Heijsen 61 Vinkeveen 44:02 44:01
27 Frank Speerstra 79 Amsterdam 44:03 43:51
28 Ben Klinkhamer 53 Vinkeveen 44:05 44:04
29 Ben de Boer 67 Amsterdam 44:15 44:12
30 Ruud de Jong 70 Amsterdam 44:24 43:43
31 Joep Smeenk 60 Haarlem 44:34 44:27
32 Dennis Schipper 83 Amsterdam Zuidoost 44:45 44:43
33 Andre Roussakoff 58 Amsterdam Zuidoost 44:46 44:45
34 Rinse Vreugdenhil 65 Amsterdam 44:50 44:46
35 Jeroen Moria 86 Almere 44:54 44:53
36 Ruud Knijn 66 Amsterdam 44:56 44:52
37 Stefan Jansen 85 Amsterdam Zuidoost 44:58 44:47
38 Jeroen van Amerongen 78 Weesp 45:03 44:57
39 Hans Kooyman 54 Vinkeveen 45:23 45:21
40 Pravinol Binda 77 Diemen 45:25 44:55
41 Martijn Mul 84 Amsterdam 45:27 45:26
42 Evert van Voskuilen 48 Amsterdam 45:38 45:27
43 Wim Biemolt 66 Utrecht 45:40 45:21
44 Harry Nibte 71 Amsterdam Zuidoost 45:52 45:26
45 Marcèl Kemperman 46 Hilversum 45:53 45:49
46 Casper de Vries 78 Mijdrecht 45:57 45:16
47 Robbert Westland Weesp 45:57 45:40
48 Michiel Stapelkamp 77 Utrecht 46:00 45:21
49 Emile Jaensch 68 Amsterdam Zuidoost 46:13 46:05
50 Niels Soeteman 75 Amsterdam 46:17 46:06
51 Aad van Gasteren 64 Mijdrecht 46:45 46:30
52 Ron van der Wurff 70 Weesp 46:50 46:40
53 Marcel van den Bovenka 65 Weesp 46:53 46:48
54 Simon van der Veer 81 Amsterdam 46:55 46:18
55 Frank Heijnis 61 Weesp 47:28 47:25
56 PJ van den Bosch 62 Muiden 47:42 47:27
57 Willem van der Wurff 61 Almere 47:49 47:33
58 Niels van de Griend Weesp 47:53 47:50
59 Herman Onrust 66 Apeldoorn 47:53 46:58
60 Joeri Gritter 81 Amsterdam 47:59 47:38
61 Wim Bekker 72 Breukelen Ut 48:16 48:11
62 Paul Hazebroek 53 Amsterdam Zuidoost 48:17 47:25
63 Tim Lenters 97 Amsterdam Zuidoost 48:18 48:15
64 Werner van Deursen 69 Nederhorst den Berg 48:19 47:47
65 Jaap FB Houthuys 37 Abcoude 48:23 52:35
66 Peter van Wijlick 60 Almere 48:27 48:10
67 Gerben Rienk Visser 62 Amsterdam 48:33 48:02
68 Fred Krouwel 63 Weesp 48:41 48:39
69 Frank Castenmiller 70 Delfgauw 48:42 48:01
70 Martijn de Greef 81 Bilthoven 48:50 48:12
71 Winand Paulissen 68 Abcoude 48:54 48:33
72 Symon Kamstra Weesp 48:56 48:47
73 Derk van Rossem 73 49:01 48:59
74 Olaf Huurdeman 64 Amsterdam 49:11 48:44
75 Bert van Leeuwen 61 Odijk 49:11 49:09
76 John Cornet 60 Almere 49:17 49:01
77 Theo Wubs 56 Amsterdam 49:20 49:01
78 Mick de Blok Amsterdam 49:24 49:01
79 Hans Bolscher 60 Amsterdam 49:27 48:56
80 Peter Bom Amsterdam 49:38 49:24
81 Joep van der Heiden Breukelen Ut 49:43 49:38
82 Tim Golsmme 80 Hilversum 49:48 49:41
83 Ronald Cohen 64 Abcoude 49:55 49:49
84 Joep Pothuizen 58 Wilnis 50:05 54:53
85 Egbert Pelleboer 83 Amsterdam Zuidoost 50:05 50:04
86 Hugo de Groot 66 Nijkerk Gld 50:09 49:57
87 Bas Misset 74 Hoofddorp 50:11 50:00
88 Sjobbe van den Werff Weesp 50:12 49:36
89 Paul van Sprang 58 Haarlem 50:13 50:10
90 Leon Brouwer Amsterdam Zuidoost 50:19 50:00
91 Ferdi ten Velden 76 Amsterdam Zuidoost 50:28 50:16
92 Anne van der Kooij 55 Amstelveen 50:39 50:20
93 Rob Dignum 64 Abcoude 50:39 50:29
94 Milko de Jonge 63 Amsterdam 50:40 50:08
95 Marcel van Coesant Hilversum 50:41 49:47
96 Frank van Lindenberg 78 Weesp 50:48 50:34
97 Moh Amrani 66 Diemen 50:55 50:10
98 Eric de Leeuw 53 Abcoude 50:56 50:51
99 Peter Kinkel 53 Vinkeveen 50:58 50:15
100 Arend Dijkstra 87 Amsterdam 51:02 51:00
101 Max Benattar 76 Amsterdam 51:18 51:04
102 Erik van Haagen 69 Amsterdam 51:18 51:04
103 Wieb Miedema 64 Abcoude 51:23 50:55
104 Robert van Malderen 67 Nigtevecht 51:33 50:57
105 Arie Ligtvoet 53 Abcoude 51:37 51:27
106 Daniel Rensink 44 Muiderberg 51:39 51:07
107 Paul Hogesteeger 62 51:41 50:58
108 Peter Vroonhof 51 Amsterdam 51:42 51:27
109 Kok Hogenboom 55 Vinkeveen 51:44 51:28
110 Joop Snieder 45 Wilnis 51:59 51:43
111 H Keizer 46 Amsterdam Zuidoost 52:04 51:34
112 Sjoerd Mulder 88 Amsterdam 52:10 51:39
113 Martin Kalkhuis 55 Amsterdam Zuidoost 52:11 51:30
114 Jeroen van Ammers 65 Amsterdam 52:21 51:59
115 Yvo Becker Weesp 52:32 52:27
116 Thomas Dubbeld 93 Oostzaan 52:32 52:24
117 Teus van Loenen 54 Muiden 52:44 52:26
118 Louis Overgoor 56 Diemen 52:45 52:08
119 Job van Donge 81 Amsterdam 52:49 52:41
120 Joeri Zoon 90 Amsterdam 53:01 52:47
121 Dick van Huisstede 51 Nederhorst den Berg 53:04 52:25
122 Jaap van Veen 65 Amsterdam 53:07 52:36
123 Arno Beliën 67 Santpoort-Noord 53:17 52:14
124 Bert Houtop 45 Nederhorst den Berg 53:25 52:42
125 Ruud van der Hulst 54 Almere 53:34 53:19
126 Ton Rozestraten 61 Abcoude 53:37 53:16
127 Hans Jager 54 Abcoude 53:38 53:11
128 Mark Ohr 70 Purmerend 53:48 52:47
129 Oskar Sieking 70 Weesp 53:48 53:03
130 Martijn Stax Amsterdam 53:51 52:51
131 Eric Visser 70 Zaandam 53:52 53:17
132 Carla van Rijsbergen 60 Amsterdam 53:53 53:51
133 Eric de Vries 79 Amsterdam 53:56 53:14
134 Marcel Trupia 71 Weesp 53:57 53:10
135 Arnaud Bom Amsterdam 54:16 54:03
136 Hans Faddegon 56 Soest 54:18 53:49
137 Peter van de Laak 79 Amsterdam 54:21 53:46
138 Erwin van Weely 72 Krommenie 54:21 53:26
139 Hans Hendriks 57 Almere 54:22 54:04
140 Martien Samwel 52 Weesp 54:23 53:44
141 Gerard Jaspers Amsterdam Zuidoost 54:24 53:54
142 Pim Kuyper 48 Amsterdam 54:37 54:16
143 Maarten Kun Diemen 54:37 53:49
144 Robert Klaassen 67 Almere 54:45 54:24
145 Rob Wessel 54 Weesp 54:51 54:20
146 Erik van Gennep 79 Abcoude 54:52 54:44
147 Ronald Dijkman 81 Diemen 54:54 53:54
148 Michiel Dijkman 61 Abcoude 54:56 53:44
149 Ron van Manen 54 Huizen 55:07 54:25
150 Leo de Ruijter 53 Amsterdam 55:10 54:56
151 Hille van der Galiën 52 Amsterdam 55:10 54:56
152 Frans Overwater Weesp 55:12 55:05
153 Ted Badoux 48 Amsterdam 55:14 54:56
154 Harry Steenbreker 59 Almere 55:16 55:01
155 Matthias de Vries 79 Amsterdam Zuidoost 55:18 55:00
156 Luigi Scioni IJmuiden 55:27 54:32
157 Gerard van Stam 51 Delft 55:29 54:51
158 Chris Steenvoorden 49 Kortenhoef 55:33 55:30
159 Bob Handeveld 94 Amsterdam Zuidoost 55:35 54:49
160 Bas Naber 57 Amsterdam 55:36 55:15
161 Leon Raijmann 66 Amsterdam 55:38 55:11
162 Richard van Drimmelen Diemen 55:39 55:16
163 Leo Kemmink Amsterdam Zuidoost 55:46 55:04
164 Jeroen Doucet 70 Amsterdam 55:46 55:13
165 Wim Jansen 70 Diemen 55:55 55:29
166 Jan School 48 Oss 55:55 55:18
167 Ko Rensink 52 Muiderberg 55:57 55:25
168 Harry de Gier 42 Broek in Waterland 56:09 55:25
169 Eric van Schaick 61 Vleuten 56:14 55:30
170 Lars Ferenschild 73 Almere 56:16 55:28
171 Peter Barendse 69 Weesp 56:17 55:36
172 Wim Dam 56:22 55:48
173 Peter Daniels 55 Weesp 56:26 55:46
174 Ed Salomons 56:33 55:55
175 Rudy Groenhart 49 Amsterdam Zuidoost 56:34 56:14
176 Paul Crone 71 Amsterdam 56:46 56:36
177 Fred Vrakking 49 Weesp 56:50 55:58
178 Kesteloo P 64 Naarden 56:54 56:19
179 Antoon van Olderen 67 Diemen 56:55 56:44
180 Wim Dekker 60 Bussum 56:58 56:58
181 Paul van Rutten 55 Uithoorn 57:31 57:17
182 Sepp Nick Aalsmeer 57:36 57:10
183 Dennis Krommenhoek 77 Aalsmeer 57:40 57:26
184 Oncko Stuiveling 64 Amsterdam 57:41 57:06
185 Wouter Smaling 88 Amsterdam Zuidoost 57:42 56:45
186 Oscar Schotman 61 Almere 57:43 57:19
187 Martin Versteeg 67 57:45 57:21
188 Wim Roozendaal Amstelveen 57:49 56:47
189 Pim van Galenlast 57 Weesp 58:00 57:12
190 Eric Malotaux 55 Almere 58:03 57:56
191 Wim Lootens 57 58:09 57:27
192 Jan Krol 56 Amsterdam 58:16 57:11
193 Eduard Mulder 54 Amstelveen 58:25 57:54
194 Kees Zonneveld 50 Amsterdam 58:27 58:00
195 Jean Pierre Radix 60 ‘s-Gravenhage 58:33 58:13
196 Arie van der Giessen 41 Almere 58:34 58:06
197 Robert Luijken 60 Amstelveen 58:38 58:31
198 Elmar Wilson 79 Purmerend 58:50 58:15
199 Dennis Esajas 62 Amsterdam Zuidoost 58:54 58:35
200 Patrick Deets 61 Amsterdam 59:01 58:19
201 Ronald Cordes 52 Abcoude 59:11 58:58
202 Gerard Vriezen 45 Hilversum 59:14 59:10
203 Marien Weststrate 54 Weesp 59:23 58:58
204 Hennie van Gent 64 59:23 59:06
205 Ton van den Brink 62 Almere 59:28 58:52
206 Frank Kelder 59 Weesp 59:32 58:34
207 Age Klaassen 74 Utrecht 59:43 59:21
208 André Wieringa 64 Huizen 1:00:01 59:33
209 Wim Fortuin 64 Monnickendam 1:00:06 59:07
210 R J de Roos 60 Amsterdam 1:00:09 59:31
211 Rob van der Linden 67 Almere 1:00:17 59:32
212 Mark van Gennep 75 Abcoude 1:00:31 1:00:24
213 Richard van Dijk 63 Almere 1:00:33 1:00:14
214 PA Lewin 56 Weesp 1:00:59 59:58
215 Joop Verbrugge 56 Kortenhoef 1:01:15 1:01:06
216 Caspar Brinkman 71 Amsterdam 1:01:17 1:00:50
217 Jimmy van Ommeren 63 Amsterdam Zuidoost 1:01:19 1:01:13
218 Leo Steeman 36 Almere 1:01:27 1:00:47
219 Jeroen Jansen 69 Almere 1:01:59 1:01:25
220 Meindert Brunie 49 Abcoude 1:01:59 1:01:21
221 Gerrit Sluis 43 Uithoorn 1:02:00 1:01:33
222 Henk Bennink 59 Voorburg 1:02:12 1:01:30
223 Ron van Deijzen 57 Kortenhoef 1:02:19 1:02:10
224 Klaas Jorritsma 47 Diemen 1:02:58 1:01:58
225 Wiet Soonius 57 Muiden 1:03:06 1:02:13
226 Gaston Hébuterne 38 Baarn 1:03:30 1:03:16
227 Bart de Kleine 60 1:04:43 1:04:05
228 Wesley Stokhof 81 Amsterdam 1:05:00 1:04:09
229 André van der Steen 61 Almere 1:05:16 1:04:49
230 Jaap de Rover 55 Weesp 1:06:06 1:05:22
231 Siegfried Jewan 56 Almere 1:07:29 1:07:16
232 Kees Rooze Amsterdam Zuidoost 1:08:19 1:07:43
233 Vincent Malingré 70 Amsterdam 1:08:31 1:07:45
234 Hans Huijnen 59 Amsterdam 1:08:43 1:08:33
235 Bekir Zeyrek 66 Weesp 1:08:57 1:08:41
236 Bas de Beer 65 Muiderberg 1:09:26 1:08:23
237 Gerard Gulien 50 Amsterdam 1:09:29 1:09:14
238 Gerrit vd Steeg Aalsmeer 1:11:59 1:11:31
239 Maarten van Hienen 57 Almere 1:12:16 1:11:47
240 Paul Donker 61 Muiden 1:12:35 1:11:43
241 Jan de Rover 49 Almere 1:19:48 1:19:04
242 Jauke Kruijer 57 Amsterdam 1:23:00 1:22:14
243 Amine Movnaim 82 Eindhoven 1:25:07 1:24:51
244 Bart Bulsing 69 Amsterdam 1:27:35 1:27:07
245 Hein Stulemeijer 49 Weesp 1:35:41 1:35:21
246 Yoram Gabbay 69 Amsterdam 1:38:49 1:38:47

Uitslagen 10km Brandweer heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Tobias van der Pol 76 Amsterdam Amstelland 36:23:00 36:22:00
2 Dennis Huenders 69 Amsterdam Amstelland 36:35:00 36:35:00
3 Roelof Oostra 83 Amsterdam Amstelland 38:57:00 38:56:00
4 Benjamin van de Logt 75 Amsterdam Amstelland 39:19:00 39:18:00
5 Matthijs de Bruin 79 Amsterdam Amstelland 39:20:00 39:18:00
6 Guido Suurendonk 78 Amsterdam Amstelland 40:43:00 40:38:00
7 André Scharff 64 Almere 41:55:00 41:54:00
8 Martin Meijers 74 Hoogland 42:12:00 42:09:00
9 Leo Jansen Ketelaars 57 Amsterdam Amstelland 42:25:00 42:24:00
10 Paul Ruiter 70 Uitgeest 43:20:00 43:18:00
11 Uli Eidemueller 59 Feuerwehr Leverkusen 43:57:00 43:54:00
12 Peter de Braal 68 Amsterdam Amstelland 44:27:00 44:21:00
13 Robert Bonnema 63 Amsterdam Amstelland 44:47:00 44:41:00
14 Reinier Ooteman 58 Amsterdam Amstelland 45:02:00 44:59:00
15 Andy Haagen 65 Stolwijk 45:17:00 45:14:00
16 Franjo Milos 62 Amsterdam Amstelland 45:34:00 45:30:00
17 Barry Douma 69 Amsterdam Amstelland 46:40:00 46:36:00
18 Martin Zwijnenburg 71 Stolwijk 46:42:00 46:38:00
19 Kees Bording 57 Amsterdam Amstelland 48:05:00 48:02:00
20 Rolf Jakobi 77 Feuerwehr Leverkusen 48:59:00 48:51:00
21 Nelson Rodrigues Fonte 80 Amsterdam Amstelland 49:19:00 49:12:00
22 Joris Kroon 71 Utrecht 49:50:00 49:45:00
23 Barry Smit 82 Amsterdam Amstelland 50:24:00 50:17:00
24 Erik Vloothuis 82 Amsterdam Amstelland 52:36:00 52:30:00
25 Theo Schut 51 Amsterdam Amstelland 52:37:00 52:32:00
26 Roald de Vos 64 Amsterdam Zuidoost 53:15:00 53:10:00
27 Jacques Kraanen Amsterdam Amstelland 53:16:00 53:13:00
28 Frank Slob 59 Zeist 53:56:00 53:51:00
29 Boudewijn Waalberg 57 Amsterdam Amstelland 54:35:00 54:27:00
30 Pepijn Herberghs 64 Amsterdam Amstelland 54:49:00 54:43:00
31 Peter Keijzer 58 Amsterdam Amstelland 55:35:00 55:31:00
32 Willem Heemstra 41 Amsterdam Amstelland 1:01:54 1:01:44
33 Michael Szemeitt 86 Feuerwehr Leverkusen 1:12:32 1:12:23

Uitslagen 10km KNAU heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Michael Woerden 75 Mijdrecht 35:52:00 35:51:00
2 Harm van Bruggem 57 Hazes Woude Dorp 36:33:00 36:32:00
3 Reinier Nagel 82 Loopgroep PK 37:15:00 37:15:00
4 Jos Broekhuis 59 Loopgroep Aart Stigt 37:48:00 37:46:00
5 Rene van der Meer 72 Haarlemmermeer 38:27:00 38:26:00
6 Jan Klomp 51 Amersfoort 38:55:00 38:54:00
7 Harry Bijl 57 TTW 39:19:00 39:18:00
8 Martin van Steenis 64 Den Helder 39:42:00 39:41:00
9 Dic van Hummel 52 Startbaan 41:29:00 41:25:00
10 Jacco Leeuwerink 81 Amsterdam 42:17:00 42:14:00
11 Dick Nijland 58 AV ’23 42:19:00 42:19:00
12 Wim Andriessen 48 Zuidwal 44:22:00 44:19:00
13 Rob de Vries Baambrugge 44:52:00 44:48:00
14 Lennart Hatenboer 97 Diemen 46:28:00 46:24:00
15 Michiel Hatenboer 56 AV ’23 47:41:00 47:36:00
16 George Wüst Almere 48:17:00 48:08:00
17 Cornel van den Bosch Abcoude 50:51:00 50:43:00
18 Ger Serno 47 Loopgroep PK 52:40:00 52:34:00
19 Ton van der Kroon 45 Hardloopclub Amsterd 53:53:00 53:49:00
20 Alex Wijsman 48 Diemen 1:02:53 1:02:47

Uitslagen 15km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Vincent Maarschalkerwe 70 Huizen 58:08 58:03
2 Robert Bon 73 Amsterdam 1:00:52 1:00:46
3 Marc Crone 69 Amsterdam 1:00:58 1:00:50
4 Gerben Broens 81 Amstelveen 1:01:03 1:01:03
5 Gerard de Jong 58 Ouderkerk aan de Ams 1:01:07 1:01:06
6 Jeroen Bos 69 Weesp 1:03:09 1:03:08
7 W van Waning Weesp 1:04:50 1:04:49
8 Renzo Slokker 73 Weesp 1:05:05 1:05:03
9 Raymond Hébuterne 70 Baarn 1:05:45 1:05:42
10 Arthur Fonville 90 Amsterdam 1:07:20 1:07:08
11 Dimitri Kuijper Amsterdam 1:07:28 1:07:22
12 Casper Hellebrekers 66 Bussum 1:07:31 1:07:11
13 Maarten Küppers 71 Rotterdam 1:09:00 1:08:20
14 Joan School 74 Veldhoven 1:09:03 1:08:24
15 Hans van Kessel 50 Abcoude 1:09:06 1:08:48
16 Tiemo Nan Amsterdam Zuidoost 1:09:15 1:08:57
17 Jan-Willem Boschman 64 Amsterdam 1:09:24 1:08:58
18 Marc Schouten 65 Weesp 1:09:50 1:09:47
19 Peter Meijne 79 Akersloot 1:10:01 1:09:50
20 Rients Alberts 66 Amsterdam Zuidoost 1:10:31 1:10:29
21 Jeroen Klein Poelhuis 75 Amsterdam 1:11:07 1:11:07
22 Niels Biermann 60 Abcoude 1:11:20 1:11:10
23 Danny Snijder 68 Heiloo 1:11:20 1:10:54
24 Thijs de Jong 83 ‘s-Hertogenbosch 1:11:31 1:10:54
25 Edwin Meijer Weesp 1:11:48 1:11:30
26 Maurice Jong 71 Amsterdam Zuidoost 1:11:55 1:11:49
27 Frederik Jan Gaus 66 Overveen 1:11:59 1:11:33
28 Ruud Wijchers 56 Abcoude 1:11:59 1:11:53
29 Patrick Rietveld 70 Bussum 1:12:05 1:11:38
30 Daco de la Bretoniere 71 Amsterdam 1:12:25 1:11:58
31 Rein Leeflang 55 1:12:31 1:12:10
32 Marco Schnellbacher 65 1:12:31 1:12:06
33 Arjan Ket 71 De Meern 1:12:35 1:12:01
34 Watse van Bommel 75 Weesp 1:13:05 1:13:02
35 Hans Clemens 82 Amsterdam 1:13:46 1:13:26
36 Cjw van Beek 47 Ouderkerk aan de Ams 1:13:57 1:13:49
37 Marcel Schaper 78 Nederhorst den Berg 1:14:08 1:14:02
38 Jos Deen 57 Landsmeer 1:14:29 1:13:58
39 Bastiaan Sentjens 81 Aachen (GER) 1:14:30 1:13:47
40 Marcel Weber 76 Amsterdam 1:14:45 1:14:09
41 Wilco van der Geest 65 Bussum 1:14:46 1:14:27
42 Huub Teunen 53 Amsterdam Zuidoost 1:14:58 1:14:31
43 Hans Sturk 62 Krommenie 1:15:01 1:14:32
44 Paul Zoeters 62 Abcoude 1:15:15 1:15:00
45 Bram Bomas 68 1:16:03 1:15:55
46 Paul Vossen 72 Hoofddorp 1:16:07 1:15:49
47 Rob Kuiper 53 Vinkeveen 1:16:11 1:16:02
48 J den Hartog 55 Almere 1:16:14 1:15:40
49 Klaas jan Veldhuisern 62 Amsterdam 1:16:17 1:15:32
50 Bonne Datema 70 Weesp 1:16:28 1:16:09
51 Otto Hegeman 58 Amsterdam 1:16:59 1:16:34
52 Lucas Bakker 47 Amsterdam 1:17:00 1:16:53
53 H Oostindien 46 Baarn 1:17:06 1:16:59
54 Hugo Lampe 72 Amsterdam Zuidoost 1:17:08 1:16:54
55 Fabian Janssen 71 Oosterhout gem Nijme 1:17:25 1:16:45
56 Marc Menon 66 Amsterdam 1:17:33 1:17:19
57 Wilbert Nieuwendijk 71 1:17:48 1:17:24
58 Paul Hollewijn 79 ‘s-Hertogenbosch 1:18:19 1:17:41
59 Jan Jonkers 68 Valkenswaard 1:19:21 1:18:38
60 Johan de Haan 60 Hilversum 1:19:24 1:18:44
61 Patrick van Capel 66 Weesp 1:19:36 1:19:20
62 Ronald den Uijl 76 Amsterdam 1:19:48 1:19:05
63 Guy Meulmeester 57 Weesp 1:19:52 1:19:37
64 Tibor Warga 69 Weesp 1:19:54 1:19:43
65 Steven Tack 70 Bussum 1:19:58 1:19:37
66 Evert Schoenmaker 61 Amsterdam 1:19:59 1:19:34
67 Jan Smit 45 Bergen Nh 1:20:06 1:19:54
68 Ruud Schippefelt 49 Amsterdam 1:20:16 1:19:41
69 Menno de Boer 84 Amsterdam Zuidoost 1:20:47 1:19:50
70 Ruud Nijman 66 Heemskerk 1:21:01 1:20:56
71 Jan Baltissen 58 Delft 1:21:03 1:20:25
72 Harrie Stiekema 46 Mijdrecht 1:21:22 1:20:53
73 B Kaspers 51 Amsterdam 1:21:46 1:21:11
74 Erik Stegink 1:23:15 1:22:51
75 Adriaan de Witte 62 1:23:17 1:22:56
76 Gerard Batelaan 68 1:23:20 1:22:59
77 Lex Rebergen 64 Amsterdam Zuidoost 1:24:09 1:23:44
78 Ger Dijkers 56 Diemen 1:24:16 1:24:13
79 Remko van Roosmalen 84 Oss 1:24:32 1:23:51
80 Ivo Bouwman 86 Amstelveen 1:25:06 1:24:34
81 Jan van der Laan 47 Weesp 1:25:17 1:24:53
82 Allard van Pelt 58 Amstelveen 1:25:29 1:25:15
83 Roel Wijmenga 48 Soest 1:25:49 1:25:47
84 Marko Koers 1:25:50 1:24:52
85 Dennis Cohen 64 Amsterdam 1:25:52 1:25:17
86 Quinten Harten 76 Amsterdam 1:26:19 1:25:36
87 Nico van Rijn 55 1:26:39 1:25:55
88 Alfons Knijn 52 Amsterdam 1:26:46 1:26:13
89 Henny Vis Almere 1:27:22 1:26:49
90 Aram Tutunciyan 70 Purmerend 1:28:00 1:27:36
91 Egon Mecklenfeld 70 Huizen 1:28:01 1:27:07
92 Rob van Binsbergen Duivendrecht 1:28:20 1:27:35
93 Pravin Chaturi 73 1:28:38 1:27:54
94 Peter Schild 62 1:29:03 1:28:37
95 Henry van Halm 62 1:29:04 1:28:42
96 Nanning van Til 65 Hilversum 1:29:09 1:28:29
97 Clemens van Wilgenburg 53 Hilversum 1:30:09 1:29:21
98 Guus Baltissen 60 Oss 1:31:01 1:30:21
99 Rob Wolthuis 78 Amsterdam 1:31:15 1:30:38
100 Wim Mos 47 Amsterdam Zuidoost 1:31:20 1:30:34
101 Teun Klok 68 1:31:55 1:30:59
102 Jan Bon 43 Amsterdam Zuidoost 1:33:41 1:33:32
103 Rens de Jonge 70 1:34:26 1:33:41
104 Thijs Vervloet 52 1:37:11 1:36:39
105 Jaap Spijk 41 Amsterdam Zuidoost 1:38:11 1:37:12
106 Gert Wouters 37 De Meern 1:38:33 1:38:18
107 René Maas 59 1:40:36 1:40:12
108 Roy Hendrix 1:43:47 1:43:03
109 Bert de Graaff 1:43:47 1:43:22

Uitslagen 21km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Barry Dooper 72 Weesp 1:18:20 1:18:20
2 Hans Lampe 64 1:21:54 1:21:53
3 Hans Hagedoorn 74 Duivendrecht 1:22:17 1:22:16
4 Rombout Aarden 63 Amsterdam 1:22:44 1:22:43
5 Erik Scheers 74 Amsterdam 1:23:12 1:23:10
6 Chris Borsch 63 Weesp 1:25:47 1:25:46
7 Dirk Steutel 66 Amstelveen 1:25:53 1:25:51
8 Frans Woerden 70 Mijdrecht 1:26:39 1:26:39
9 Rob Weijers 78 Amsterdam 1:28:02 1:27:58
10 Erik van der Schee 62 Schoorl 1:29:14 1:29:09
11 Marcel de Leeuw Amsterdam 1:29:14 1:29:10
12 Wim Gentenaar 64 Weesp 1:30:43 1:30:40
13 Joris Kerkhof 84 Amsterdam 1:31:09 1:30:52
14 Gert Admiraal 51 Weesp 1:32:07 1:32:04
15 Martin van Dijk 66 Amsterdam 1:33:00 1:32:59
16 Michiel van Galen Last 71 Bussum 1:34:28 1:34:25
17 Ullie Ruijs 68 Leusden 1:34:38 1:34:24
18 Frans van Vliet 65 Amsterdam 1:34:43 1:34:11
19 Kobus Hennipman 55 Haarlem 1:36:07 1:35:59
20 Gerrit Verboom Heemskerk 1:36:13 1:36:08
21 Peter van der Veen 74 Weesp 1:36:33 1:36:33
22 Jorg van Tongeren 77 Duivendrecht 1:36:40 1:36:32
23 Bas van Houte 71 Weesp 1:36:40 1:36:37
24 Maikel Dekker 74 Amsterdam 1:37:02 1:36:56
25 Benno Hartman 67 Abcoude 1:37:51 1:37:39
26 Gregor Sips 64 Weesp 1:38:16 1:37:56
27 J Verheul Weesp 1:38:31 1:37:36
28 Aalt Smienk 63 Amsterdam 1:38:59 1:38:45
29 Martijn Priem 75 Amsterdam 1:39:19 1:39:00
30 Jan Jansen 48 Haarlem 1:39:26 1:39:24
31 Rob Kruijer 63 Amsterdam 1:39:47 1:39:14
32 Rob de Swart 54 Lelystad 1:40:01 1:40:00
33 Jasper Ketelaar 77 Nederhorst den Berg 1:40:17 1:40:10
34 Raimo Haverink 1:40:57 1:40:45
35 Peter Roos 64 Ouderkerk aan de Ams 1:40:59 1:40:44
36 Harm Bolder 57 Velserbroek 1:41:01 1:40:53
37 Henrie Denneboom 62 Haaksbergen 1:42:06 1:42:00
38 Ben van Arum 64 Amsterdam 1:42:14 1:42:06
39 Dirk van Miert 74 Amsterdam Zuidoost 1:42:15 1:41:51
40 Joep Leen 53 Amsterdam Zuidoost 1:43:04 1:42:42
41 Kees Vink 68 Baarn 1:43:54 1:43:47
42 Marcel Verhoeven 68 Amsterdam 1:44:02 1:43:30
43 Frank Rietveld Amsterdam 1:44:20 1:44:02
44 Jan van Wijk 60 Nederhorst den Berg 1:45:04 1:45:00
45 Ton Vijgeboom 48 Almere 1:45:11 1:45:07
46 Jan Haveman 56 Kudelstaart 1:45:25 1:45:08
47 Cock van der Kaay 60 Breukelen Ut 1:47:08 1:47:02
48 Jos van Rijt Amersfoort 1:47:20 1:47:09
49 Edwin Högemann 65 Ouderkerk aan de Ams 1:47:36 1:47:28
50 Aert van Angeren 72 Abcoude 1:47:50 1:47:47
51 Ronald van Hoek 59 Landsmeer 1:48:05 1:47:34
52 Jos Mascini 56 Amsterdam Zuidoost 1:48:32 1:48:02
53 Gertjan de Coo 68 Hilversum 1:48:39 1:48:25
54 Joroen van der Linden 52 Vlijmen 1:48:51 1:48:28
55 Frans Oomen 53 Hilversum 1:48:59 1:48:12
56 Eddy van den Berg 61 Naarden 1:49:03 1:48:05
57 Frans Helderman 60 Wormer 1:49:26 1:49:19
58 Arnout Schoonenberg 79 1:49:29 1:48:36
59 Sven van den Heuvel Lelystad 1:49:35 1:49:25
60 Gijs vd Zwaan Blaricum 1:49:38 1:49:26
61 Ralph Klomp 68 Nieuw-Vennep 1:49:39 1:49:35
62 Peter van Hameren 54 Weesp 1:49:41 1:49:31
63 Skender Djendoubi 66 Weesp 1:49:47 1:49:36
64 Dick de Vré Amsterdam Zuidoost 1:49:50 1:49:38
65 Ward Estoppey 81 Amsterdam 1:50:07 1:49:50
66 Bas Bakker 81 Amstelveen 1:50:07 1:49:51
67 Guy Lagrand 67 Purmerend 1:50:09 1:49:45
68 Guust Augustijn 67 Amsterdam 1:50:11 1:49:52
69 Jeroen van Zaalen 68 Heemstede 1:50:32 1:50:12
70 Anne Kamstra 50 1:51:11 1:50:20
71 Eric van Gijn 67 IJsselstein Ut 1:52:18 1:52:04
72 Ernst Marschall 56 Huizen 1:52:47 1:52:37
73 Erik Speckmann 63 Weesp 1:53:12 1:52:45
74 Bernd Löffler 70 Weesp 1:53:54 1:53:39
75 Jan van Veen 54 Alphen aan den Rijn 1:53:58 1:53:32
76 Willem Bouman 55 Amsterdam 1:54:01 1:53:45
77 Sven Meijer 66 Alkmaar 1:54:22 1:53:56
78 Roeland Vonk 65 Utrecht 1:55:02 1:54:33
79 Peter de Valois Zoetermeer 1:55:29 1:54:46
80 N Groot Amstelveen 1:55:33 1:55:10
81 E de Jong Amstelveen 1:55:33 1:55:11
82 Ronald Snijder 66 Oostzaan 1:55:38 1:54:27
83 Robert Steenhof 64 Amstelveen 1:55:58 1:55:26
84 Mike Overeem 66 Huizen 1:56:46 1:56:33
85 Freek Verkerk 58 Diemen 1:57:50 1:57:34
86 Errol Anijs 54 1:58:19 1:57:56
87 Theo Vrolijks 54 Weesp 1:59:07 1:58:16
88 Ben Vrijhoef 52 Weesp 1:59:22 1:58:46
89 Jos Reijnders 56 Huizen 2:00:09 1:59:56
90 Ernst Breijer 60 Muiden 2:00:15 1:59:29
91 Michel Seinen 64 Huizen 2:00:29 2:00:15
92 Jacques van der Knaap 62 Hoofddorp 2:00:35 1:59:28
93 Ron Uijttenboogaard 59 Almere 2:01:06 2:00:32
94 Nico Mastenbroek 56 Amstelveen 2:01:53 2:01:15
95 Hwie-Bing Kwee 58 Bussum 2:01:55 2:01:22
96 Remco Smit 71 Ouderkerk aan de Ams 2:02:38 2:02:07
97 Michiel Bontenbal 62 Weesp 2:03:04 2:02:46
98 Frans van Kampenhout 60 Amsterdam 2:03:05 2:01:58
99 Wick de Bruijn 68 Gouda 2:03:15 1:52:57
100 Remy van den Hoed 74 Amsterdam 2:03:27 2:02:57
101 Ron Eerdhuijsen 55 Wijdewormer 2:04:02 2:03:53
102 Gert van Leeuwen 67 Amstelveen 2:04:26 2:03:20
103 Bart Tonen 54 Amstelveen 2:05:43 2:05:26
104 Michel van Wijk 58 Amsterdam 2:07:00 2:06:44
105 Cam Whitehead 74 Amsterdam 2:07:37 2:07:18
106 Albert van der Meer 55 Amsterdam 2:07:51 2:07:29
107 Marcel de Jong 62 2:08:34 2:07:30
108 Kees van Leeuwen 46 Ouderkerk aan de Ams 2:09:00 2:08:06
109 Sipke Mulder 61 Amsterdam 2:09:45 2:08:37
110 Kenneth Chung 65 Amsterdam 2:11:55 2:11:44
111 Maarten Minnaard 68 Amstelveen 2:12:11 2:11:34
112 Jan Willem van Zutphen Utrecht 2:12:54 2:12:44
113 Patrick van Rumt 70 Weesp 2:13:45 2:13:02
114 Maaikel Warnars 69 Weesp 2:13:45 2:13:02
115 Michiel Beidschat Amsterdam 2:23:43 2:23:02

Uitslagen 5km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Martin van Beusekom 83 Amsterdam 18:59 18:58
2 Sjaak van der Poel 57 Noordwijk Zh 19:02 19:02
3 Bryan de Vos 94 Amsterdam Zuidoost 20:05 20:04
4 Tijmen van Beek 97 Abcoude 21:26 21:25
5 Peter Versteefen 64 Amsterdam Zuidoost 21:42 21:41
6 Jeroen Dolman 99 Weesp 23:32 23:24
7 Maurice Hazebroek Amsterdam Zuidoost 24:17 24:13
8 Matthijs Jansma 00 Loosdrecht 24:20 24:18
9 Gert Weijman 57 Weesp 24:57 24:49
10 Herman Troost 57 Weesp 25:11 25:08
11 Menno Jansma 68 Loosdrecht 25:19 25:16
12 Piet Vermeulen 68 Almere 26:11 26:07
13 Christian Nyqvist 69 Weesp 26:36 26:28
14 V Schaik 27:02 26:56
15 Wouter Wedema 01 Amsterdam Zuidoost 27:09 27:03
16 Jaap Wedema 65 Amsterdam Zuidoost 27:12 27:07
17 Matthew Hagen 27:26 27:24
18 Bart Visser 61 Amstelveen 28:12 28:10
19 Ruben Pieterse 28:26 28:25
20 Anil Oedairam 28:36 28:29
21 Ruud van den Broek Hoofddorp 28:42 28:00
22 Thomas Bastiaan 28:44 28:41
23 Onno Bastiaan 28:45 28:42
24 Tirian van Klaveren Diemen 30:20 30:17
25 Anton de Boer 50 Weesp 30:31 30:22
26 Frans de Soet 52 Amsterdam 30:40 30:33
27 Adam Diels 66 Amsterdam 31:16 30:46
28 Cor Pouw 71 Weesp 32:05 31:57
29 Trevor de Groot 02 Amsterdam Zuidoost 32:14 32:14
30 Remco Homan 34:02 33:42
31 Semmi Oediaram 35:09 35:05
32 Johah Gans 37:27 37:10
33 David Gans 37:29 37:11
34 Joeri Jonker 38:13 38:12
35 Jarco Portengen 72 Weesp 39:00 37:59
36 Mark Herremans 97 Weesp 39:59 39:39
37 Herman Gruijters Almere 40:02 39:49
38 Sean Pereira-Queiros 40:59 36:30
39 Ruud van der Laan 49:01 49:00
40 Maurice Bom 62 Weesp 58:42 58:42
41 Levi Bom 98 Weesp 58:42 58:42
42 Edwin Bredius 70 Weesp 1:01:39 1:01:23

Uitslagen 7,5km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Bernard Faber 69 ‘s-Gravenhage 32:30 32:18
2 Klaas van der Meulen 69 Delfgauw 33:33 33:20
3 Alexander Kreuger 81 Amsterdam 34:07 34:04
4 Remco Coolen 71 Hilversum 34:21 34:18
5 Eddy Krommendijk 58 Amsterdam 35:10 34:50
6 Ruurd Buijse 64 Amsterdam 35:27 35:15
7 Raymond Visscher 70 Weesp 36:17 35:36
8 Steven Winkel 64 Weesp 36:26 36:21
9 Mustafa El-Lari Diemen 36:50 36:41
10 Dennis Duijnmaijer 83 Amsterdam Zuidoost 38:57 38:11
11 Tim Baltissen 88 Oss 39:02 38:20
12 Gebbe Kamsma 99 Amsterdam Zuidoost 40:06 40:04
13 Dick van Dijk 64 Abcoude 40:23 40:18
14 Rienood de Leve 58 Amsterdam 40:38 40:25
15 Rene Niekel 56 Almere 42:06 41:54
16 Jesse Schoenmakers 97 Amsterdam Zuidoost 42:40 42:37
17 Dirk van Loo 56 Amstelveen 42:41 42:19
18 Sander Daane 74 Almere 43:30 43:25
19 Hans Kessen Amsterdam 43:42 42:35
20 Jos Schoenmakers 55 Amsterdam Zuidoost 44:06 42:39
21 Jiene Schoenmakers 96 Amsterdam Zuidoost 45:49 44:10
22 Paul Lokkerbol 54 Amsterdam 46:19 46:09
23 Ed Jacobs 63 Amsterdam 46:26 46:03
24 Jouke van Groningen 77 Hoorn Nh 46:41 45:36
25 Thomas Jansen 97 Almere 46:42 46:42
26 Startnummer 1594 48:02 47:13
27 Dirk van Oord 42 Amsterdam 48:32 47:46
28 Henri Atjak 53 Amsterdam Zuidoost 49:12 48:54
29 Alexander Couvée 63 Amsterdam 49:50 49:10
30 Ali Hallich 77 Amsterdam 49:50 49:11
31 Henk Wynia 52 Amsterdam 52:02 51:39
32 Tjerk van Dijk 71 Amsterdam 54:41 53:52
33 Edgar Wabeke 65 Bilthoven 56:07 55:20
34 Johan Kwa Amstelveen 58:11 57:11

Uitslagen 10km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Astrid Rienslag 82 Ankeveen 44:01 43:54
2 Jessica Kroezen 82 Abcoude 45:16 45:13
3 Maaike Timmers 74 Weesp 46:15 46:12
4 Jolanda Smink 53 Almere 49:06 48:37
5 Gerie van Schaick 65 Loenen aan de Vecht 49:16 49:14
6 Sanne Bernhart 72 Baambrugge 49:43 49:38
7 Danielle Schrauwers 77 Amsterdam 49:44 49:20
8 Yael de Haan 76 Diemen 49:44 49:24
9 Willemien vd Hoogen Amsterdam 49:50 48:52
10 Lisbeth Kruger 78 50:20 49:44
11 Aafke Laumans 81 Amsterdam 50:29 49:47
12 Gaby Pothuizen 84 Wilnis 50:48 50:09
13 Josee Driessen 59 Amsterdam 50:57 50:52
14 Linda Cohen 64 Abcoude 51:24 51:18
15 Merlijn Quaadvliet 65 Weesp 51:47 51:42
16 Natasja Kardos 68 Weesp 51:58 51:35
17 Irinka Pieneman 69 Amstelveen 52:26 52:19
18 Loet Smeets 65 Weesp 52:28 52:24
19 Ellen Kok 67 Weesp 52:32 52:28
20 Raschida van Harten Amsterdam 53:18 52:57
21 Maaike van de Wiel 64 Abcoude 53:24 53:18
22 Dorothee Stensinski 65 Abcoude 53:31 53:25
23 Angelique Rietveld 69 Weesp 53:49 53:16
24 Elisabeth Vrolijk 61 Amsterdam 53:54 53:51
25 Hanneke Ham 52 Laren Nh 54:01 53:25
26 Janny Brienen 69 Abcoude 54:03 53:54
27 Annelinde Paans 95 Amsterdam Zuidoost 54:07 53:21
28 Karin von Eije 81 Amsterdam 54:08 53:10
29 Esther van Paridon 80 Amsterdam 54:13 53:43
30 Caroline Huszti 78 Amsterdam 54:32 54:21
31 Claudia Olde Meule 82 Amsterdam 54:43 54:13
32 Anoek Heijboer 73 Muiden 54:44 54:19
33 Jagoda Rodic 71 Amstelveen 54:52 54:18
34 Karlijn Nobel 81 Amsterdam 54:55 54:31
35 Muriel Mostert 71 Weesp 55:10 54:33
36 Margo Eerdhuijsen 57 Wijdewormer 55:13 54:46
37 Julia de Leeuw Amsterdam 55:16 54:40
38 Alinda van Willegen 63 Weesp 55:29 55:11
39 Rosa van Santen 83 Amsterdam 55:36 55:14
40 Marieken van der Leest 73 Weesp 55:41 54:57
41 Arja Giesbers 59 Abcoude 55:43 55:36
42 Liza Neve 73 Amsterdam 55:47 55:14
43 Karin Malij-Bolderdijk 71 Weesp 56:06 55:26
44 Sarah de Jong 84 Amsterdam 56:13 55:51
45 Petra Ockeloen 76 56:22 55:48
46 Alice Boverhof 66 Weesp 56:27 56:02
47 Suzanne Ollermann 85 Utrecht 56:32 56:30
48 Elja den Uijl 82 Amsterdam 56:32 56:29
49 Coki Janssen 77 Amsterdam 56:44 56:05
50 Trudie Malotaux 57 Almere 57:04 56:36
51 Marion van de Ven 65 Weesp 57:06 56:35
52 Belinda van der Heiden 71 Duivendrecht 57:19 56:23
53 Paula Beersma 70 Weesp 57:31 57:16
54 Annekrijn Kraakman 62 Muiden 57:43 57:19
55 Kim van Deene Amsterdam 57:55 57:22
56 Petra Baeten 63 Weesp 57:58 57:23
57 Karin Reimert 79 58:09 57:34
58 Ans Smit 53 Amsterdam Zuidoost 58:13 57:43
59 Lily Overgoor 90 Amsterdam 58:18 57:43
60 Diana Gatsjadoerian 69 Diemen 58:20 57:46
61 Inez van den Berg 72 Amsterdam 58:26 57:54
62 Corrie Wip 60 Vinkeveen 58:35 57:54
63 Sonja Methorst 71 Amsterdam Zuidoost 58:54 57:57
64 Corien Vermeulen 66 Amsterdam Zuidoost 58:55 57:58
65 Julia Eekels 82 Diemen 58:58 58:01
66 Floor Slag 82 Amsterdam 59:03 57:40
67 Annemiek Verhoeven 54 Amsterdam 59:06 58:31
68 Helga Greeve 73 Amsterdam Zuidoost 59:17 59:06
69 Gerda Bouwman-Heilijge 63 Amsterdam 59:17 59:06
70 Regina Jager-Vels 81 Amsterdam 59:18 58:55
71 Karina Trinidad 74 Amsterdam 59:18 58:44
72 Monika Stankiewicz 75 Amsterdam 1:00:02 59:37
73 Marlise Scholte-Dalmul 69 Weesp 1:00:06 59:10
74 Astrid Boon 60 Amstelveen 1:00:09 59:16
75 Maloe Reesink 81 Amsterdam 1:00:09 59:17
76 Erica Spoor 60 Amsterdam Zuidoost 1:00:17 59:29
77 Jolanda van den Akker 59 Zaandam 1:00:20 58:38
78 Fenna Dunning 67 Utrecht 1:00:22 1:00:17
79 Barbara Eerenberg 68 Huizen 1:00:23 59:21
80 Wilma Kalkhuis 60 Amsterdam Zuidoost 1:00:24 59:41
81 Annemarie Zweerman 67 Amsterdam Zuidoost 1:00:28 59:34
82 Jolijn Betlem 72 Amsterdam 1:00:34 1:00:01
83 Simone Gresnigt 60 Amersfoort 1:01:06 1:00:45
84 Saskia van Klinkenberg 57 Amsterdam 1:01:18 1:00:53
85 Debbie Bijtjes Amsterdam 1:01:46 1:01:23
86 Nelleke van Deventer 52 Weesp 1:02:11 1:01:39
87 Susanne Visser 81 Amsterdam 1:02:27 1:01:34
88 Michelle van Velthuize 80 Weesp 1:02:43 1:02:18
89 Heleen Keyzer 75 Amsterdam 1:02:45 1:02:05
90 Francis Boomsma-van Or 50 Nederhorst den Berg 1:02:46 1:02:17
91 Hanna van Til 93 Hilversum 1:02:49 1:02:41
92 Ilona Heerdt 63 Bussum 1:02:52 1:01:50
93 Jeannet van Gemert 61 Ouderkerk aan de Ams 1:02:53 1:02:16
94 Jose van Holland 62 Ouderkerk aan de Ams 1:02:58 1:02:20
95 Carla Beertsen 82 Hoorn Nh 1:03:07 1:02:24
96 Petra van Veeren Hilversum 1:03:14 1:02:41
97 Mariëlle van Dorst 71 Hoeven 1:03:15 1:02:34
98 Diana van Oord Diemen 1:03:17 1:02:31
99 Sylvia Vial 73 Almere 1:03:18 1:03:02
100 Caron Wagemans Weesp 1:03:26 1:02:34
101 Sandra van Stuivenberg Nigtevecht 1:03:26 1:02:34
102 Carlijn Zengerink 84 Amsterdam 1:03:26 1:02:03
103 Gré Bertelkamp 54 Amsterdam 1:03:29 1:03:15
104 Ellen Matthiesen 68 Amsterdam 1:03:49 1:02:53
105 Tamara Tiggelman 77 Hoeven 1:04:05 1:03:23
106 Gladys Jager 69 Abcoude 1:04:06 1:03:38
107 Marian Verasdonck 59 Abcoude 1:04:14 1:03:42
108 Susanne Dijkstra 71 Amsterdam 1:04:35 1:04:13
109 Trudy van Engen 61 Weesp 1:04:38 1:03:48
110 Marina Heilbron 53 Weesp 1:04:47 1:03:58
111 Brigitte Noom-Mulders 77 Weesp 1:04:49 1:03:59
112 Martine Tromp 75 Weesp 1:05:16 1:04:22
113 Bianca Pietersen 81 Haarlem 1:05:48 1:04:56
114 Marieke van Waas 65 Almere 1:06:15 1:05:13
115 Gráinne Tallott 74 Amsterdam 1:06:19 1:05:39
116 Ineke van Lier 69 Amsterdam 1:06:46 1:06:40
117 S Prasv 61 Amsterdam 1:06:52 1:06:25
118 Dionne Clein 91 Amsterdam Zuidoost 1:07:09 1:06:11
119 Annamarieke Dalmulder 67 Amsterdam Zuidoost 1:07:09 1:06:12
120 Joke Roest 68 Amsterdam Zuidoost 1:07:10 1:06:12
121 Coosje Haak 64 Muiderberg 1:07:10 1:06:07
122 Monique Doodeman 63 Amsterdam Zuidoost 1:07:23 1:06:30
123 Karin Oudega 1:07:56 1:07:13
124 Jacqueline van Rijswij 60 Weesp 1:08:26 1:07:53
125 Marijke Kool 61 Almere 1:08:40 1:08:11
126 Tanja van Nieuwenhuize 56 Almere 1:08:59 1:08:47
127 Sandra Commeren 72 1:09:39 1:08:48
128 Bodil Belderok 81 Amsterdam Zuidoost 1:09:45 1:08:49
129 Ria van Dillen 57 Amsterdam Zuidoost 1:09:45 1:08:49
130 Zohra Amrani 64 Amstelveen 1:09:52 1:09:06
131 Marloes vd Boom-Arends 81 Amsterdam Zuidoost 1:10:04 1:09:43
132 Martine Lakerveld 61 Amsterdam 1:10:11 1:09:46
133 Loes ten Berge 57 Amsterdam 1:10:23 1:09:57
134 Barbara Besier 60 Amstelveen 1:10:23 1:09:57
135 Fineke Jager 57 1:12:41 1:11:54
136 Marianne Tromp 78 1:13:29 1:12:39
137 Wendy Bastiani 67 Almere 1:17:24 1:16:35
138 Sandra Timmers 63 Almere 1:18:13 1:17:44
139 Charlotte Luijendijk 91 Moordrecht 1:25:07 1:24:51

Uitslagen 10km Brandweer dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Barbara Wehr 88 Feuerwehr Leverkusen 42:51 42:50
2 Marjan Broekhof Amsterdam Amstelland 46:13 46:12
3 Montse Lloveras 66 Amsterdam Amstelland 47:59 47:57
4 Franca van Mechelen 68 Amsterdam Amstelland 50:01 49:59
5 Sandra Kooper 65 Amsterdam Amstelland 50:48 50:45
6 Daniela Franken 73 Amsterdam Amstelland 54:36 54:29
7 Nicole Kuik 81 Amsterdam Amstelland 54:40 54:34
8 Carmen van Leeuwen 60 Lelystad 55:06 55:00
9 Jacqueline Stroosnijde 64 Amsterdam Amstelland 56:22 56:18
10 Tine Driessen 60 Amsterdam Amstelland 1:00:00 59:53
11 Ellen de Kreek 52 Amsterdam Amstelland 1:00:15 1:00:06
12 Jeane Jansen Ketelaars 57 Amsterdam Amstelland 1:14:36 1:14:33

Uitslagen 10km KNAU dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Mirjam Koersen 74 GAC Hilversum 39:47:00 39:46:00
2 Yvonne Versteegh 77 Loopgroep PK 42:56:00 42:54:00
3 Annemieke den Admirant 84 TTW 45:33:00 45:32:00
4 Marijke Kroon 59 Vinkeveen 45:56:00 45:54:00
5 Katelijne Lodde 76 Phanos 50:08:00 50:02:00
6 Pita Hoogendoorn 60 Weesp 50:50:00 50:42:00
7 Lilian Schreuder 47 avVN 55:50:00 55:47:00
8 Will Maruanaya 56 AV ’23 1:09:00 1:08:52
9 Tessa Beertsen 86 Grootebroek 1:10:16 54:33:00

Uitslagen 15km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Esther Kalkman 79 Ouderkerk aan de Ams 1:06:52 1:06:44
2 Miebeth Lucassen 61 Amsterdam 1:10:41 1:09:48
3 Jizne Vedder 1:12:57 1:12:54
4 Paula vd Pouw 68 Weesp 1:13:13 1:13:11
5 Sonja van der Burg 52 Abcoude 1:17:03 1:16:53
6 Angela McKay 71 Amsterdam 1:18:43 1:18:03
7 Annemarie van Vliet 59 Purmerend 1:20:44 1:20:07
8 Ingrid Molenaar 66 Hoorn Nh 1:21:09 1:20:37
9 Jeanet de Waal 51 Amsterdam 1:21:09 1:21:00
10 Laurine Nuij 46 Mijdrecht 1:21:44 1:21:15
11 Joke vd Poel 50 Amsterdam Zuidoost 1:22:18 1:21:51
12 Lisa Cordes 82 Mijdrecht 1:22:27 1:22:11
13 Tanja Vermeer 67 Amsterdam 1:23:00 1:22:14
14 Henny Lugten 54 Soest 1:23:36 1:23:01
15 Miriam Groenendaal 64 Nigtevecht 1:23:41 1:23:12
16 Ina Wisselink 57 Amstelveen 1:23:57 1:23:26
17 Lindy Kalwij 86 Amsterdam 1:25:05 1:24:34
18 Esther Lugten 91 Soest 1:25:10 1:24:34
19 Simone Geutjes 65 Amsterdam 1:25:27 1:24:48
20 Sjoukje Lautenbach 85 1:25:50 1:25:29
21 Loes de Ruijter 59 Amsterdam 1:27:05 1:26:25
22 Dineke Thijssen Hilversum 1:27:37 1:27:00
23 Saskia Delfgaauw 81 Amsterdam 1:27:37 1:27:01
24 Nanette van der Valk 65 Nigtevecht 1:27:48 1:27:18
25 B Klomp 59 Zuidoostbeemster 1:27:59 1:27:21
26 Hetty Mecklenfeld 66 Huizen 1:28:00 1:27:06
27 Rosalie van Leeuwen 83 Amsterdam 1:28:02 1:27:29
28 Marieke van de Weijer 83 Amsterdam 1:28:51 1:28:32
29 Gonny Ravensbergen 67 1:29:11 1:29:03
30 Erika Dijksma 70 Veenendaal 1:29:14 1:28:36
31 Rita Witte 42 Hilversum 1:30:43 1:30:34
32 Elise Kloosterman 82 Diemen 1:30:43 1:30:39
33 Eline Kaai 71 1:31:55 1:31:33
34 Ria Martowidjojo 77 Amsterdam 1:32:06 1:31:57
35 Silvie van Eldik 72 Amsterdam 1:34:35 1:33:39
36 Lizan Molmans 72 Amsterdam 1:34:35 1:33:39
37 Marlies Bakker 67 Bussum 1:35:05 1:34:17
38 Jose Jansen 72 Amsterdam 1:36:30 1:35:54
39 Rosita Douwes 64 1:36:41 1:36:24
40 Marion Beertsen 57 Grootebroek 1:36:49 1:36:33
41 Bianca Salhuteru 72 1:37:44 1:36:57
42 Carolien Krijnen 66 Muiden 1:38:31 1:37:42
43 Irene Jewan 57 Roosendaal 1:43:05 1:42:34
44 Bianca de Leeuw 71 Diemen 1:43:34 1:43:24
45 Serafin Constan Cebria 73 1:47:40 1:47:16

Uitslagen 21km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Sylvia Roskam 66 Amsterdam 1:37:41 1:37:36
2 Priscilla Moorman 75 Amsterdam 1:47:15 1:46:32
3 Gabrielle Limonard 57 Diemen 1:47:25 1:47:09
4 Linda Bleeker 66 Abcoude 1:48:35 1:48:00
5 Inge Diederiks 63 Amsterdam 1:50:17 1:49:38
6 Eugenie van der Kum 64 Amsterdam 1:50:34 1:50:30
7 Ho-Jung Mulder Amsterdam 1:54:26 1:53:46
8 Leontine Penterman 71 Ouderkerk aan de Ams 1:54:51 1:54:47
9 Annika van Baar Amsterdam 1:56:54 1:56:37
10 Patricia Uneputty 65 Amsterdam 1:57:30 1:56:47
11 Vivian Kiep 85 Amsterdam 1:57:40 1:57:28
12 Marije Persoon Muiden 1:58:05 1:57:24
13 Femke Ottevanger Muiden 1:58:05 1:57:24
14 Linda Bohne 66 1:58:21 1:57:35
15 Margreet van der Pol 66 Ouderkerk aan de Ams 1:59:09 1:58:39
16 Joke Praamsma-Slikker 61 Amstelveen 1:59:55 1:59:25
17 Laetitia Schram 74 Weesp 2:01:15 2:00:57
18 Emy Hussem 84 Purmerend 2:02:02 2:01:50
19 Chantal van Doornum 71 Asten 2:02:19 2:02:14
20 Diane Sumter 60 Amsterdam Zuidoost 2:04:28 2:04:20
21 Stephanie Kiep-N 80 Amsterdam 2:04:35 2:04:23
22 Helena Racicka 83 Amsterdam 2:04:36 2:04:21
23 Bodwine van Sluis 76 Ouderkerk aan de Ams 2:06:04 2:06:00
24 Eva Lingnau 82 Amsterdam 2:07:39 2:07:19
25 Dita Weide Huizen 2:11:46 2:11:33
26 Bastiana van Zutphen 65 Tienhoven Ut 2:12:25 2:11:59
27 Nynke Coutinho 69 Bussum 2:12:38 2:12:09
28 Ellen Gravemaker 63 2:15:40 2:14:53
29 Nancy Tilborg 2:15:42 2:14:54
30 Kathleen van der Brand 62 Bussum 2:20:53 2:20:23

Uitslagen 5km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Alessia D’Ippolito 98 Amsterdam Zuidoost 14:46 14:38
2 Priscilla van Kooij 16:13 16:05
3 Maria Hogenhout 24:16 24:14
4 M Tolman Amsterdam Zuidoost 25:27 25:22
5 Joyce Vierveijzer 93 Almere 26:07 26:04
6 Nienke Vermeulen 05 Almere 26:11 26:07
7 Joline Pronk 88 Weesp 28:13 28:09
8 Susan van Donselaar 81 Amsterdam 28:35 28:32
9 Masha Kodden 69 Weesp 28:48 28:46
10 Sandra Meines 74 Weesp 28:56 28:44
11 Maaike ten Brinke 80 Weesp 29:09 28:59
12 Mariska van der Linden 79 Almere 29:44 29:35
13 Dunja Canins 73 Muiderberg 29:56 29:55
14 Josephine Huige 84 Amsterdam 30:03 29:59
15 Gerrieke vd Bosch 97 Muiden 30:12 30:11
16 Corien Eeltink 81 Amsterdam 30:30 30:20
17 Debora Vente Duivendrecht 30:36 30:06
18 Nickey Mientjes 66 Weesp 30:38 30:36
19 Corien van der Poel 62 Noordwijk Zh 30:38 30:33
20 Sara Crone Amsterdam 30:46 30:42
21 Annemieke Sonnemans Soest 30:56 30:53
22 Nina Matt 80 Amsterdam 31:08 30:39
23 Barbara Wegelin 81 Amsterdam 31:08 30:37
24 Tanja Schumacher 31:20 31:14
25 Eefke Steenvoorden 52 Hilversum 31:31 31:30
26 Anouk Heijens 73 Weesp 31:32 31:26
27 Maaike Schrama 87 Muiden 31:45 31:40
28 Daphne Spin 84 Weesp 31:53 31:46
29 Danielle Clemens 78 Weesp 31:55 31:49
30 Anne Fien 73 Weesp 31:58 31:48
31 Marieke Rodermans Duivendrecht 32:00 31:30
32 Susan Schrama Baambrugge 32:06 32:01
33 Birgitta Hodde 65 Nederhorst den Berg 32:10 32:03
34 Anne-mieke van den Bur 50 Almere 32:14 32:12
35 Joke Wildschut 53 Almere 32:14 32:12
36 Belle Lammers 99 Amsterdam Zuidoost 32:17 32:08
37 Geety Arenja 81 Amsterdam 32:33 32:04
38 Heleen Weidema 52 Weesp 32:46 32:43
39 Jacqueline Ayuso Almere 33:12 33:00
40 Saskia van Waas 78 Weesp 33:15 33:07
41 Larissa van Schaick 98 Amsterdam Zuidoost 33:15 33:05
42 Tanischa 33:15 33:06
43 Maya vd Laan 01 Amsterdam Zuidoost 33:16 33:06
44 Sharmila Helsloot 69 Diemen 33:27 33:17
45 Esther Homan 34:02 33:45
46 Sridevi Jandhyala 79 Weesp 34:03 34:01
47 Lydia Hagoort 53 Purmerend 34:12 33:51
48 Mariska Westland 80 Weesp 34:34 34:27
49 Sandy Homan 34:44 34:27
50 Brigith Rijnhart 92 Nigtevecht 34:47 34:17
51 Ellen Moons 63 Weesp 35:07 35:04
52 Corrie van Wijk 64 Almere 35:09 35:03
53 Monique Goedkoop 63 Almere 35:09 35:03
54 Yvonne Neerbos 65 Maarssen 35:21 35:18
55 Wies Teepe 52 Amsterdam 35:27 35:04
56 Pauline Looren 61 Amsterdam 35:59 35:54
57 Desiree Homan 36:34 36:14
58 Kristel Rozenbeek 74 Amsterdam 37:22 37:11
59 Ellen Burggraaff 89 Amsterdam 38:14 37:46
60 Robin Kuyper 89 Amsterdam 38:14 37:46
61 Corina Herremans 66 Weesp 39:59 39:39
62 Shahaila Parker 44:46 37:36
63 Pauline van Beukering 81 Amsterdam 52:22 51:32
64 Rosalie Bredius 05 Weesp 1:01:36 1:01:21
65 Jessica Bredius 72 Weesp 1:01:37 1:01:22
66 Ria Kuijl 49 Amsterdam Zuidoost 1:01:39 1:01:24

Uitslagen 7,5km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Deborah Schouten 87 Weesp 34:06 33:39
2 Tohko Hirose 63 Amsterdam 34:11 34:09
3 Ginny Anemaet 80 Amsterdam Zuidoost 36:01 35:54
4 Heidi Snoek 96 Abcoude 37:32 37:30
5 Fresia Cousino Arias 91 Almere 38:11 37:36
6 Hetty Snoek 64 Abcoude 38:14 38:13
7 Gina Roest 94 Amsterdam Zuidoost 38:52 38:48
8 Jacomine Paul 67 Abcoude 39:31 39:08
9 Lusinda van Heyningen 82 Amsterdam 40:26 40:17
10 José Warnars Weesp 41:05 40:38
11 Gea Zantinge 61 Amsterdam 41:17 40:58
12 Maya Kaulesar Sukul 85 Noordwijk Zh 42:37 41:46
13 Sam Meester Amstelveen 42:41 42:12
14 Marike van Mourik 71 Apeldoorn 42:44 41:49
15 Nikki Emmer 82 Amsterdam 42:50 42:41
16 Maja Groothuis 77 Amsterdam 43:18 42:25
17 Lisette van Steenis 83 Amsterdam 43:19 43:10
18 Sandra Montagne Weesp 43:36 43:06
19 Els de Soet-Minneboo 55 Amsterdam 44:41 44:37
20 Annemiek van Rooy 67 Duivendrecht 44:41 44:29
21 Bianca de Koning 77 Weesp 44:43 43:55
22 Nathalie Gouw 75 Weesp 45:52 44:58
23 Linda Burghgraef 78 Weesp 45:52 44:58
24 Meau Hirose 86 Nijmegen 45:53 45:43
25 Sonja Groenveld 64 Weesp 45:54 44:17
26 Linda Smeenk Ilpendam 46:00 45:32
27 Lynet Spin 86 Weesp 46:21 46:03
28 Christien Nagel 74 Weesp 47:19 46:46
29 Marjo de Jong Weesp 47:30 46:41
30 Heleen Exel 68 Weesp 48:22 47:40
31 Irma Philips 68 Weesp 48:23 47:40
32 Mieke Kaspers 53 Amsterdam Zuidoost 48:39 47:42
33 Crista Kaspers 76 Amsterdam Zuidoost 48:39 47:42
34 Saskia Hendriks 74 Amsterdam Zuidoost 48:59 48:07
35 Sara Alting Siberg 84 Amsterdam 49:02 48:54
36 Maike Rijkaard 49 Amsterdam 49:03 48:33
37 Willemijn van Hooijdon 71 Amsterdam 49:27 48:36
38 Sunieta Sewradj Weesp 49:31 48:41
39 Nanda de Lange 76 Amsterdam 50:04 49:26
40 Milou van Groningen 94 Hoorn Nh 50:33 49:28
41 Christine Borst 78 Amsterdam Zuidoost 50:46 49:44
42 Janneke Keuning Weesp 51:24 50:34
43 Jannie Siemons 58 Amstelveen 51:36 51:28
44 Ellen Eeltink 86 Amsterdam 51:38 51:00
45 Janneke Hesselink 72 Weesp 51:49 51:06
46 Indra Mensink 71 Weesp 53:15 52:21
47 Caroline Pruymboom 67 Amsterdam 53:23 52:33
48 Klamer-de Brouwer 64 Amsterdam 53:23 52:33
49 Hanneke Scholten Amsterdam 53:46 52:56
50 Thalie Oaker Purmerend 54:26 53:24
51 Liesbeth Gerritsen 64 Amsterdam 54:58 54:38
52 Gerscha Jockersen 87 Amsterdam 55:53 55:08
53 Heidi Bontje 69 59:00 58:14