Uitslag 10km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Abdelkader Benali 75 Amsterdam 37:05 37:03
2 Jeroen de Munnik 79 Vinkeveen 39:31 39:30
3 Steven Bouman 80 Almere 40:00 39:48
4 Omar Akoutti 66 41:07 40:58
5 Ray van der Zwan 77 Nederhorst den Berg 41:26 41:25
6 Lindomar Minguel 80 Amsterdam 42:23 42:17
7 Rinse Vreugdenhil 65 Amsterdam 42:48 42:43
8 Michiel Stapelkamp 77 Utrecht 42:55 42:52
9 Marcel Schaper 78 Nederhorst den Berg 43:24 43:19
10 Simon van der Veer 81 Utrecht 43:41 43:38
11 Robbert Westland 83 Weesp 43:48 43:40
12 Jasper Ketelaar 77 Nederhorst den Berg 43:50 43:44
13 Stefan Janssen 43:59 43:55
14 Neil de Goede 80 Amsterdam 44:23 44:12
15 Martijn Mul 84 Amsterdam 44:27 44:23
16 Pim Bloemendaal 88 Weesp 44:30 43:44
17 Ferdi ten Velden 76 Amsterdam Zuidoost 44:30 44:30
18 Menno Dobber 80 Amsterdam 44:37 44:33
19 Paul Blonk 60 Diemen 44:53 44:46
20 Andre van der Wurff 69 Weesp 45:02 44:58
21 Andre Roussakoff 58 Amsterdam Zuidoost 45:07 45:05
22 Dick Hoek 69 Weesp 45:13 45:09
23 Bernard Faber 69 ‘s-Gravenhage 45:19 45:00
24 Startnummer 53 45:20 45:12
25 Jim van Vliet 85 De Hoef 45:35 45:18
26 Daan van Kempen 87 Abcoude 45:48 45:44
27 Rik van Arnhem 84 Weesp 45:54 45:49
28 Ben Klinkhamerl 53 Vinkeveen 45:57 45:48
29 Dennis Schipper 83 Amsterdam Zuidoost 46:04 46:02
30 Koen van Gelder 79 Lelystad 46:17 45:33
31 Popke Heuving 53 Amsterdam Zuidoost 46:24 46:23
32 Jeroen Moria 86 Almere 46:30 46:27
33 Tim Lenters 97 Amsterdam Zuidoost 46:31 46:27
34 Sjoerd Bosma 83 Weesp 46:38 46:26
35 Hans Kooyman 54 Vinkeveen 46:47 46:39
36 Klaas van der Meulen 69 Delfgauw 46:52 46:36
37 Peter van Wijlick 60 Almere 47:00 46:55
38 Joris Ponte 81 Almere 47:01 46:06
39 Martijn Horsman 77 Amsterdam 47:05 46:48
40 Coen Slagter 85 Amsterdam 47:05 46:48
41 Frank Castenmiller 70 Delfgauw 47:07 47:04
42 Lino Pistola 46 Haarlem 47:09 46:42
43 Jos Vermeulen 52 Abcoude 47:16 46:29
44 Jochem Veenstra 81 Amsterdam 47:17 46:55
45 Aart den Otter 77 Amsterdam 47:19 47:03
46 Evert van Voskuilen 48 Amsterdam 47:37 47:35
47 Joris de Jong 91 Baambrugge 48:16 48:12
48 Hans Sweers 52 Ouderkerk aan de Ams 48:18 48:14
49 Gerben Rienk Visser 62 Amsterdam 48:40 48:33
50 Andre Nagel 71 Weesp 48:42 48:39
51 Remi Kempers 53 Amsterdam Zuidoost 48:44 48:41
52 Rene Rector 71 ‘s-Graveland 48:48 48:35
53 Pier Ehlhardt 73 Amsterdam 48:49 48:45
54 Hugo de Munnik 81 Weesp 48:54 48:44
55 Aad van Gasteren 64 Mijdrecht 49:04 48:55
56 Wouter Hansen 79 Amsterdam 49:07 48:19
57 Johan de Groot 53 Amsterdam Zuidoost 49:09 48:13
58 Hugo Beltran 70 Amsterdam Zuidoost 49:14 48:47
59 Jos van Amerom 65 Weesp 49:18 48:31
60 Gerard Jaspers 59 Amsterdam Zuidoost 49:24 49:15
61 Lennart Hatenboer 97 Diemen 49:26 49:15
62 Boy Schouten 97 Diemen 49:26 49:02
63 Michel Wezenberg 68 Almere 49:37 49:27
64 Wilco Kuiper 68 Almere 49:38 49:15
65 Peter Jan Kannegieter 60 Amsterdam 49:48 49:34
66 Frank Bakker 64 Duivendrecht 49:50 49:21
67 Wesley Douma 88 Amsterdam 49:54 48:58
68 Wim Krol 59 Amsterdam 49:54 49:51
69 Michiel Hatenboer 56 Diemen 49:54 49:43
70 Arjen Sikkema 63 Weesp 50:08 49:52
71 Gunter Lok 52 Weesp 50:29 49:56
72 Robert van Malderen 67 Nigtevecht 50:33 50:16
73 Cornelis Hogenboom 55 Vinkeveen 50:38 50:30
74 Sjoerd Haas 94 Weesp 50:52 50:51
75 Harry Steenbreker 59 Almere 50:55 50:51
76 Rommert van den Hoogen 62 Amsterdam 51:00 50:10
77 Henk ter Heide 51 Vogelenzang 51:07 50:57
78 Jan van de Meer 50 Vinkeveen 51:08 50:58
79 Maarten Verbeek 69 Vinkeveen 51:22 51:13
80 Wouter Smaling 88 Amsterdam Zuidoost 51:27 50:31
81 Peter Kinkel 53 Vinkeveen 51:30 50:46
82 Reinoud de Leve 58 Amsterdam 51:49 51:30
83 John Cornet 60 Almere 51:51 50:59
84 Jan den Uijl 77 Utrecht 51:59 51:28
85 Lambert Morsink 65 Weesp 52:01 51:47
86 Rob Wessel 54 Weesp 52:09 51:38
87 Fabian Kempers 92 Amsterdam Zuidoost 52:18 52:14
88 Peter Smit 71 Beverwijk 52:21 51:35
89 Sander Veenhoven 52:24 51:48
90 Symon Kamstra 67 Weesp 52:31 52:01
91 Wim Gerrits 68 Weesp 52:43 52:03
92 Henk Wittekamp 49 Huizen 52:56 52:50
93 Harry de Gier 42 Broek in Waterland 53:02 52:41
94 Mark Zoethout 78 Lelystad 53:06 52:21
95 Yvo Becker 61 Weesp 53:15 52:14
96 Henk Pieters 53:19 53:15
97 Kostas Goulas 82 Hilversum 53:20 53:06
98 Startnummer 88 53:23 52:51
99 Peter Vroonhof 51 Amsterdam 53:29 52:56
100 Piëtro Barnasconi 58 Almere 53:29 52:35
101 Peter Barendse 69 Weesp 53:51 53:48
102 Chris Smeekes 53 Weesp 53:52 53:45
103 Winfred Neeft 59 Weesp 53:54 53:28
104 Ralph Odijk 62 Amsterdam Zuidoost 53:56 53:43
105 Ronald Schouten 62 Diemen 54:01 53:37
106 Ton Rozestraten 61 Abcoude 54:01 53:36
107 Arjan Geertsma 61 Weesp 54:04 53:53
108 Cor Vonk 49 Nigtevecht 54:14 53:51
109 Simon Ton 55 Naarden 54:23 53:52
110 Wesley Stokhof 81 Amsterdam 54:30 53:55
111 Fred Vrakking 49 Weesp 54:31 54:03
112 Rudy Groenhart 79 Amsterdam Zuidoost 54:36 54:17
113 Arend de Wit 64 Weesp 54:40 54:15
114 Frans de Rijk 50 Weesp 54:40 54:16
115 Jeroen van de Velden 61 Weesp 54:48 54:37
116 Richard Verburg 83 Weesp 54:53 54:15
117 Henk Radersma 69 Amsterdam Zuidoost 55:04 54:39
118 John Broekman 56 Naarden 55:13 54:55
119 Nico Wolff 61 Nigtevecht 55:15 54:57
120 Marcel Scheurs 64 Nigtevecht 55:15 54:58
121 Bart de Ridder 82 Weesp 55:20 55:04
122 Lev Kemmeink 62 Amsterdam Zuidoost 55:23 54:41
123 Dennis Krommenhoek 77 Aalsmeer 55:39 54:48
124 Frans Overwater 63 Weesp 55:52 55:39
125 Pim van Galenlast 57 Weesp 55:54 55:40
126 Mark van Gennep 75 Abcoude 55:59 55:34
127 Mark Steur 82 Almere 56:01 55:29
128 Alfons Knijn 52 Amsterdam 56:16 56:09
129 Frans Lems 44 Diemen 56:18 55:44
130 Jan Pfann 63 Purmerend 56:20 55:54
131 Edwin Helsloot 63 Almere 56:24 55:50
132 Clemens van Wilgenburg 53 Hilversum 56:29 55:49
133 Jeroen Doucet 70 Amsterdam 56:40 55:43
134 Jaap van Veen 65 Amsterdam 56:46 56:31
135 Bernard Bedeker 53 Amsterdam Zuidoost 56:48 56:46
136 Michiel Dijkman 61 Abcoude 56:53 56:28
137 Peter Daniels 55 Weesp 57:00 56:34
138 Aart Scholte 58 Weesp 57:09 56:51
139 Hans Stelling 44 Muiden 57:10 56:43
140 Sjoerd Koers 77 Amsterdam 57:11 56:48
141 Meindert Brunia 49 Abcoude 57:13 56:45
142 Frank Lekkekerker 80 Ankeveen 57:15 57:01
143 Abel Iwema 55 57:17 57:11
144 Marcel Rector 68 Soest 57:41 56:43
145 René Brachthuizen 56 Zaandam 57:46 57:18
146 Ate Berkouwer 61 Amsterdam 57:48 57:35
147 Frank de Vries 62 Amsterdam Zuidoost 57:58 57:44
148 Hans van Lunteren 64 Weesp 58:00 57:45
149 Henk Keizer 46 Amsterdam Zuidoost 58:06 57:53
150 Kenneth Moes 76 Amsterdam Zuidoost 58:10 57:40
151 Marten De Dycker 80 Amsterdam 58:13 57:30
152 Frank van Lindenberg 78 Weesp 58:15 57:26
153 Cornelis van Doorn 47 Amsterdam Zuidoost 58:24 58:09
154 Dick van Huisstede 51 Nederhorst den Berg 58:25 57:49
155 Tjade Rouw 75 Weesp 58:28 58:07
156 Jean Pierre Radix 60 ‘s-Gravenhage 58:48 58:06
157 Paul Koelemeijer 58 Jisp 58:56 58:15
158 Roland Cordes 52 Abcoude 58:57 58:46
159 Martijn Heemink 71 Abcoude 58:58 58:33
160 Tomas Ponie 83 Hoorn Nh 59:02 58:11
161 Maarten Langemeijer 63 Amsterdam 59:11 58:22
162 Joop Snieder 45 Amsterdam 59:14 59:14
163 Harry Ebbink 67 Amsterdam 59:43 59:13
164 Joost Ponte 47 Diemen 59:44 58:51
165 Paul Janszen 55 Amsterdam 1:00:22 59:37
166 Henk Huibers 63 Kortenhoef 1:01:03 1:00:03
167 Pim Kuyper 48 Amsterdam 1:01:08 1:00:41
168 Marien Weststrate 54 Weesp 1:01:10 1:00:42
169 André van der Steen 61 Almere 1:01:22 1:01:02
170 Gaston Hébuterne 38 Baarn 1:01:27 1:01:07
171 Rein van Kempen 51 Bussum 1:01:39 1:01:01
172 Martin Tishauser 61 Burgum 1:02:07 1:01:07
173 Anton de Boer 50 Weesp 1:02:27 1:02:02
174 Wiet Soonius 57 Muiden 1:02:36 1:01:48
175 Paul Donker 61 Muiden 1:02:37 1:01:47
176 Jimmy van Ommeren 63 Amstelveen 1:03:00 1:02:39
177 Karel Gijzen 70 Weesp 1:03:08 1:02:36
178 Roelof Boerma 64 Weesp 1:03:11 1:02:39
179 John van der Vegt 59 1:03:18 1:02:47
180 Marten Suurmeijer 71 Diemen 1:03:28 1:02:36
181 Klaas Jorritsma 47 Diemen 1:03:31 1:02:35
182 Nick Visser 86 Sint-Maartensdijk 1:03:39 1:03:34
183 Gerard Konijn 49 Starnmeer 1:04:21 1:03:30
184 Kees de Wildt 47 Markenbinnen 1:04:21 1:03:30
185 Loet Coenen 93 Amsterdam Zuidoost 1:06:47 1:06:16
186 Bart Steur 79 Almere 1:06:47 1:06:16
187 Frank Kelder 59 Weesp 1:10:51 1:09:53

Uitslag 10km Brandweer heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Tobias van der Pol 76 Amsterdam 36:37:00 36:36:00
2 Roelof Oostra 83 Mantgum 38:55:00 38:53:00
3 Robert Bus 68 Laren Nh 40:10:00 40:08:00
4 Nico Poster 83 Duivendrecht 40:35:00 40:28:00
5 Paul Ruiter 70 Uitgeest 41:45:00 41:44:00
6 Leo Jansen Ketelaars 57 Brw Asterdam Amstell 42:29:00 42:20:00
7 Tom van de Groep 63 Bunschoten-Spakenbur 42:52:00 42:51:00
8 Martin Meijers 74 Hoogland 43:15:00 43:10:00
9 Jan de Braal 68 Ouderkerk aan de Ams 44:13:00 44:04:00
10 Timo Treels 75 Uithoorn 44:55:00 44:51:00
11 Franjo Milos 62 Badhoevedorp 45:40:00 45:34:00
12 Andy Haagen 65 Stolwijk 45:47:00 45:44:00
13 Martin Zwijnenburg 71 Stolwijk 45:54:00 45:50:00
14 Jan Olde Hampsink 57 Tubbergen 46:55:00 46:53:00
15 Reinier Ooteman 58 Amsterdam 47:04:00 46:56:00
16 Uli Eidemueller 59 Leverkusen 47:26:00 47:19:00
17 Joost van der Lee 76 Nistelrode 48:23:00 48:20:00
18 Geert van der Lee 80 Nistelrode 48:23:00 48:21:00
19 Dewi Tebeest 82 Dinxperlo 49:04:00 48:56:00
20 Remco Kersting 64 Amsterdam 49:39:00 49:34:00
21 Michiel Verbree 85 Abcoude 49:55:00 49:49:00
22 Rolf Jakobi 77 Leverkusen 51:11:00 51:04:00
23 Vincent van Moerenhout 75 Amstelveen 53:58:00 53:49:00
24 Arjan Geven 86 Dinxperlo 54:17:00 54:09:00
25 Erik Teusink 61 Amsterdam 54:32:00 54:27:00
26 Robert Bonnema 63 Amstelveen 54:33:00 54:24:00
27 Peter Keijzer 58 Amsterdam 55:22:00 55:12:00
28 Tinus van Diemen 65 Volendam 56:04:00 56:02:00
29 Jan de Boer 62 Amsterdam 56:24:00 56:18:00
30 Jan Achten 43 Amsterdam 1:02:33 1:02:26
31 Carlos Angenent 76 Dinxperlo 1:02:42 1:02:33
32 Michael Artz 74 Dinxperlo 1:03:14 1:03:04
33 Willem Heemstra 41 Amsterdam 1:04:02 1:03:51
34 Michael Szemeitat 86 Leverkusen 1:07:57 1:07:49
35 Geurt-Paul Koning 60 Weesp 1:10:06 1:10:00

Uitslag 10km KNAU heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Michael Woerden 75 De Veenlopers 34:51:00 34:51:00
2 Frank de Graaf 81 TTW 35:31:00 35:30:00
3 Reinier Nagel 82 Loopgroep PK 36:59:00 36:58:00
4 Jos Broekhuis 59 Loopgroep Aart Stigt 37:08:00 37:07:00
5 Maurits de Ruiter 62 GAC Hilversum 37:25:00 37:24:00
6 Theo Woldberg 57 Phanos 37:45:00 37:44:00
7 Duk Bekema 61 Startbaan 38:18:00 38:16:00
8 Harald van Gils 74 Amsterdam 39:40:00 39:38:00
9 Frans Looijer 53 GAC Hilversum 39:50:00 39:48:00
10 Johan Slootweg 69 Loopgroep Aart Stigt 40:18:00 40:16:00
11 Reinier van Dijken 69 Loopgroep PK 41:02:00 40:58:00
12 Dic van Hummel 52 Startbaan 41:19:00 41:17:00
13 Ivo Bruns 64 De Veenlopers 41:38:00 41:35:00
14 Dick Nijland 58 AV ’23 42:25:00 42:24:00
15 Dolf Bekius 71 Amsterdam 42:31:00 42:26:00
16 Ritsert Haitsma 60 Phanos 42:41:00 42:38:00
17 Gert-Han Konijn 63 Atos 42:46:00 42:43:00
18 Walter Ritmeijer 62 Amsterdam 43:45:00 43:41:00
19 Fred Moolenaar 67 Phanos 46:17:00 46:14:00
20 Reginald Janki 57 Zaanland 46:23:00 46:13:00
21 Laurens van Kessel 79 Amsterdam 50:01:00 49:59:00
22 Ralph Ferouge 58 Phanos 51:40:00 51:36:00
23 Ger Serno 47 Loopgroep PK 55:54:00 55:44:00
24 Chris Steenvoorden 49 Phanos 58:56:00 58:51:00
25 Robin Duijn 72 TTW 59:34:00 59:26:00

Uitslag 15km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Paul den Hertog 80 Amsterdam Zuidoost 57:52 57:50
2 Perez Dalloe 88 Amsterdam Zuidoost 57:59 57:55
3 René Wiering 68 Amsterdam 59:18 59:17
4 Marc Crone 69 Amsterdam 1:00:06 1:00:04
5 Renzo Slokker 73 Weesp 1:00:21 1:00:19
6 Tom de Kivet 64 Haarlem 1:01:48 1:01:36
7 Rene Moolhuizen 68 Weesp 1:02:36 1:02:33
8 Jeroen Bos 69 Weesp 1:03:03 1:03:00
9 Jelmer Keur 90 Utrecht 1:04:03 1:03:57
10 Jurrit Theewis 81 Amsterdam Zuidoost 1:05:22 1:05:07
11 Jorg van Tongeren 77 Ankeveen 1:05:29 1:05:16
12 Daniël Smidts 78 Weesp 1:05:45 1:05:20
13 Marcel Meijer 64 Amsterdam 1:05:56 1:05:01
14 Juul Wessels 61 Hensbroek 1:06:34 1:06:19
15 Gerwin Hennipman 81 Utrecht 1:06:49 1:06:40
16 Willem Biemolt 66 Utrecht 1:08:02 1:07:40
17 Menno Roeland 61 Amsterdam Zuidoost 1:08:19 1:08:06
18 Martin Taling 72 Weesp 1:08:31 1:08:23
19 Harry Nibte 71 Amsterdam Zuidoost 1:08:46 1:08:35
20 Frans Baar 54 Nederhorst den Berg 1:08:51 1:08:24
21 Ruud Wijchers 56 Abcoude 1:08:54 1:08:49
22 Ton van der Logt 57 Amsterdam Zuidoost 1:09:05 1:08:57
23 Marc Schouten 68 Weesp 1:09:18 1:09:13
24 Rob de Vries 60 Baambrugge 1:10:00 1:09:52
25 Dirk Janssen 69 Weesp 1:10:01 1:09:54
26 Pieter Koolhaas 63 Amsterdam 1:10:08 1:09:53
27 Edwin Hennipman 82 Ankeveen 1:10:34 1:10:22
28 Remco Larooij 72 Muiden 1:10:49 1:10:22
29 Albert Boonstra 73 Muiderberg 1:11:09 1:10:58
30 Ivo Bouwman 86 Amstelveen 1:11:21 1:11:12
31 Neil Purcell 74 Amsterdam 1:11:43 1:11:22
32 Wim Gompelma 60 Weesp 1:11:51 1:11:39
33 Zeger Pronk 66 Amsterdam Zuidoost 1:12:12 1:11:57
34 Wilbert van Leijen 62 Amsterdam 1:12:31 1:12:06
35 Raymond Hébuterne 70 Baarn 1:12:59 1:12:59
36 Douwe Brouwer 57 Amsterdam Zuidoost 1:13:07 1:12:56
37 Hans van Kessel 50 Abcoude 1:13:16 1:12:48
38 Henk Horst 52 Eemnes 1:13:16 1:13:08
39 Tim Bouwmeester 83 Amsterdam 1:13:20 1:13:03
40 Laurens van der Klugt 53 1:13:28 1:13:04
41 Maurice Jong 71 Amsterdam Zuidoost 1:13:31 1:13:21
42 Martin Esman 58 Bussum 1:13:56 1:13:29
43 Ed Baas 61 Bussum 1:13:57 1:13:20
44 Jos Deen 57 Landsmeer 1:15:09 1:14:23
45 Edwin Jansen 66 Amstelveen 1:16:56 1:16:27
46 Dick de Vre 51 Amsterdam Zuidoost 1:16:56 1:16:42
47 Tibor Warga 69 Weesp 1:17:10 1:16:47
48 Huub Teunen 53 Amsterdam Zuidoost 1:17:51 1:17:40
49 Johan de Haan 60 Amsterdam 1:18:01 1:17:36
50 Arjen de Vrijer 52 Bussum 1:18:06 1:17:51
51 Rafael Aroca 75 Beverwijk 1:18:44 1:18:15
52 Frans van Keseren 69 Amsterdam Zuidoost 1:18:46 1:18:17
53 Sander Bovee 71 Bussum 1:18:51 1:18:32
54 Marco Renema 65 Muiden 1:18:54 1:18:27
55 Alexander van Sligtenh 68 Abcoude 1:19:33 1:19:30
56 Jasper Koopman 75 Amsterdam Zuidoost 1:20:18 1:20:09
57 Nico Ruiter 52 Amsterdam 1:20:36 1:20:00
58 Jan Haveman 56 Kudelstaart 1:20:43 1:15:36
59 Paul Bunné 83 Diemen 1:20:44 1:20:24
60 Alexander van Aken 65 Amsterdam 1:20:50 1:20:26
61 Peter Beukers 1:20:52 1:20:13
62 Joris ten Brink 1:21:28 1:20:47
63 Jaap Wedema 65 Amsterdam Zuidoost 1:21:42 1:21:34
64 Casper Brinkman 72 Amsterdam 1:22:53 1:22:17
65 Hans van der Wulp 69 Hoofddorp 1:23:31 1:23:23
66 Erwin Woudstra 53 Vinkeveen 1:23:40 1:23:13
67 Paul Wiering 56 Amsterdam 1:23:44 1:23:23
68 Matthijs Wouters 67 Kortenhoef 1:24:04 1:23:53
69 Frans van Kampenhout 60 Amsterdam 1:24:48 1:23:58
70 Arnoud Snieder 74 Amsterdam Zuidoost 1:24:48 1:23:11
71 Paul Tuuk 60 Weesp 1:24:56 1:24:22
72 Wilco de Vries 57 Almere 1:25:12 1:24:54
73 Alland van Pelt 58 Amstelveen 1:27:28 1:27:11
74 Rob Wolthuis 78 Amsterdam 1:28:39 1:28:02
75 Jaap den Hartog 55 Almere 1:28:50 1:28:05
76 Glenn Kuyp 58 Almere 1:28:51 1:28:06
77 Frits Keur 52 Hilversum 1:29:14 1:29:06
78 Ad van Fessem 59 Ouderkerk aan de Ams 1:29:29 1:28:58
79 Hanno Weima 70 Weesp 1:30:12 1:30:07
80 Dictus Nicolai 62 Bussum 1:31:02 1:30:42
81 Jan van der Laan 47 Weesp 1:33:09 1:32:49
82 Derk Wiegman 50 Putten 1:36:00 1:35:34
83 Kees Zonneveld 50 Amsterdam 1:37:16 1:36:46
84 Jan Bon 43 Amsterdam Zuidoost 1:41:11 1:40:45
85 Sandor Beckers 69 Hoogland 1:42:18 1:41:58
86 P.H. van den Hoogen 49 Weesp 1:43:30 1:42:59
87 Jaap Spijk 41 Amsterdam Zuidoost 1:44:51 1:38:35
88 Martin Wierink 50 Soest 1:56:54 1:56:29
89 Arjen Uijtendaal 59 Santpoort-Noord 1:59:44 1:59:29

Uitslag 21km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Randy Hendriks 70 Lelystad 1:16:54 1:16:53
2 Carlo van Liender 79 Eemnes 1:21:40 1:21:38
3 Bart Haas 64 Weesp 1:24:41 1:24:41
4 Tim Moria 88 Almere 1:25:39 1:25:39
5 Peter van der Veen 74 Weesp 1:26:22 1:26:21
6 Stefan Overmars 86 Hilversum 1:27:27 1:27:25
7 André Greven 63 Almere 1:27:44 1:27:43
8 Bas Aalst 83 Weesp 1:28:54 1:28:51
9 Gilles Visser 62 Halfweg Nh 1:29:15 1:29:13
10 Frans Woerden 70 Mijdrecht 1:29:26 1:29:25
11 Maus Dieleman 50 Utrecht 1:29:27 1:29:21
12 Rikkert vd Voort 71 Weesp 1:29:31 1:29:28
13 Joris Kerkhof 84 Amsterdam 1:29:40 1:29:32
14 Ino Sohl 58 Haarlem 1:29:51 1:29:48
15 Rene Welboren 72 Heemskerk 1:30:56 1:30:35
16 Derk Frijmersum 72 Amsterdam 1:31:08 1:31:04
17 Harrie Brils 57 Amsterdam 1:31:46 1:31:44
18 Ruud Sepers 61 Santpoort-Noord 1:31:52 1:31:42
19 Balazs Palosi-Nemeth 78 Amsterdam Zuidoost 1:32:04 1:31:39
20 David Leinwand recte R 78 Amsterdam 1:32:33 1:32:32
21 Wim Gentenaar 64 Weesp 1:33:29 1:33:27
22 Pieter Kodde 86 Krimpen aan de Lek 1:34:08 1:33:22
23 Bart Kodde 89 Krimpen aan de Lek 1:34:08 1:33:24
24 Frans van Vliet 65 Amsterdam 1:34:45 1:34:21
25 Jan Wim Derks 56 Haarlem 1:35:01 1:34:59
26 Gerco Pon 61 Zeewolde 1:35:06 1:35:03
27 Maurice Kuiper 65 Velserbroek 1:35:14 1:35:04
28 Bas van Houte 71 Weesp 1:35:42 1:35:26
29 Gijs van den Brink 70 Abcoude 1:35:43 1:35:30
30 Thijs Wielenga 82 Amsterdam 1:35:43 1:35:30
31 Francesco Buda 61 Amstelveen 1:36:27 1:36:14
32 Jan van Damme 53 Amsterdam Zuidoost 1:36:41 1:36:21
33 Peter Heeren 59 Nederhorst den Berg 1:36:42 1:36:29
34 Gregor Sips 64 Weesp 1:36:47 1:36:21
35 Hans van Zuuk 64 Diemen 1:36:51 1:36:42
36 Willem Peddemors 67 Amsterdam 1:38:02 1:37:22
37 Jos Pronk 54 Abcoude 1:38:45 1:38:27
38 Martin Dales 63 Amsterdam 1:38:53 1:37:34
39 Henk Berkelaar 51 Nederhorst den Berg 1:39:05 1:38:47
40 Johan Arkema 77 Haarlem 1:39:07 1:38:58
41 Jan Pieter Ekker 65 Amsterdam 1:39:11 1:38:26
42 Rene Verdonk 77 Heemskerk 1:39:21 1:38:57
43 Paul Kosters 64 Amsterdam 1:39:39 1:38:51
44 Michel Verheul 69 Bussum 1:39:51 1:39:41
45 Daco de la Bretoniere 71 Amsterdam 1:39:55 1:39:19
46 Peter Roos 64 Ouderkerk aan de Ams 1:39:57 1:39:33
47 Gerben Weitenberg 74 Amsterdam 1:40:30 1:40:26
48 Jos van Rijt 53 Amersfoort 1:42:03 1:41:39
49 Steffan Wegman 68 Amsterdam 1:42:05 1:41:20
50 Victor van Nieuwenhuiz 73 Amsterdam 1:42:06 1:41:30
51 Koen Louter 76 Haarlem 1:42:22 1:42:12
52 Harm Plasmans 72 Amsterdam 1:42:23 1:41:48
53 Yf Blokker 54 IJmuiden 1:42:42 1:42:32
54 Steffan van Slooten 83 Amsterdam 1:43:06 1:42:23
55 Marco Tadema 76 Weesp 1:43:44 1:43:42
56 William Elegeert 70 Weesp 1:43:50 1:42:18
57 Arno Engers 64 Diemen 1:44:08 1:43:56
58 Maaikel Warnars 69 Weesp 1:44:14 1:44:03
59 Bart Kerkhof 78 Amsterdam 1:44:29 1:44:21
60 Arno IJmker 61 Amstelveen 1:44:38 1:44:24
61 Jan Roffelsen 59 Megen 1:45:14 1:44:43
62 Hans Koning 1:45:37 1:44:56
63 René Leander 1:45:37 1:44:56
64 Karel Konings 74 Vrouwenpolder 1:46:10 1:45:55
65 Peter van Niekerk 59 Weesp 1:46:19 1:46:18
66 Kees Wijnberger 61 Amsterdam 1:46:26 1:45:54
67 Huib de Goede 70 Amsterdam 1:46:36 1:46:10
68 Berry Snoek 53 Huizen 1:46:52 1:46:36
69 Peter Brom 52 Amsterdam Zuidoost 1:46:52 1:46:51
70 Aalt Smienk 63 Amsterdam 1:47:02 1:46:45
71 Gertjan de Coo 68 Hilversum 1:47:03 1:46:54
72 Ernst Marschall 56 Huizen 1:47:46 1:47:39
73 Martijn Wiegman 79 Amsterdam 1:47:54 1:47:34
74 Ton Epskamp 52 Amstelveen 1:47:56 1:47:44
75 Aert van Angeren 72 Abcoude 1:48:09 1:47:55
76 Young Fokker 72 Amsterdam 1:48:13 1:47:30
77 Menno de Boer 84 Amsterdam Zuidoost 1:48:27 1:48:03
78 Jo Fransen 54 Amsterdam 1:48:49 1:48:09
79 Johnny van Eijden 77 Zeist 1:49:19 1:49:05
80 Paul Zoeters 62 Abcoude 1:49:30 1:49:22
81 Erik van Houten 65 Nederhorst den Berg 1:49:31 1:49:14
82 Boris Kruijssen 68 Amsterdam 1:50:16 1:49:28
83 Peter van Hameren 54 Weesp 1:50:42 1:50:39
84 Ton Flierman 55 Naarden 1:50:59 1:50:46
85 Jos Mascini 56 Amsterdam Zuidoost 1:51:12 1:50:26
86 Bernd Löffler 70 Weesp 1:52:32 1:52:06
87 Jan van der Vlist 1:52:53 1:52:14
88 Jim de Groot 47 Nederhorst den Berg 1:53:45 1:53:12
89 Steven Pul 51 Lelystad 1:53:50 1:53:38
90 Willem Bouman 55 Amsterdam 1:53:59 1:53:55
91 Niels van Doesum 68 Amsterdam 1:54:03 1:53:30
92 Arnd Jan Gulmans 73 Amsterdam 1:54:12 1:53:29
93 Bart de Zwart 67 Ouderkerk aan de Ams 1:54:36 1:54:17
94 Eddy van den Berg 61 Naarden 1:54:54 1:54:48
95 Skender Djendoubi 66 Weesp 1:55:12 1:54:49
96 Dirkjan Roeleven 61 Amsterdam 1:55:35 1:54:52
97 Hwie-Bing Kwee 99 Bussum 1:55:51 1:55:07
98 Martijn Huiskers 64 Ouderkerk aan de Ams 1:56:26 1:55:47
99 Michiel Bontenbal 62 Weesp 1:56:30 1:56:14
100 Martijn van Laer 71 Amstelveen 1:56:52 1:56:20
101 Jacques van der Knaap 62 Hoofddorp 1:57:13 1:55:53
102 Pieter van der Burg 1:57:47 1:57:09
103 A Schuurman 36 Amsterdam 1:57:54 1:57:51
104 Rudolf Roeleven 68 Amsterdam 1:59:57 1:59:15
105 Bart Bulsing 69 Amsterdam 2:00:25 1:59:55
106 Frans Levelt 40 Amsterdam 2:02:28 2:01:40
107 Rene Overduijn 69 Almere 2:02:47 2:02:35
108 Albert van der Meer 55 Amsterdam 2:02:59 2:02:41
109 Remco Smit 71 Ouderkerk aan de Ams 2:03:25 2:02:46
110 Michel van Wijk 58 Amsterdam 2:03:39 2:03:35
111 Freek Verkerk 59 2:04:31 2:03:58
112 Bas Koopmans 74 Amsterdam 2:04:39 2:04:11
113 Stefan Zwart 60 Zaandam 2:05:07 2:04:31
114 Leo Elenbaas 66 Amsterdam 2:05:07 2:04:31
115 Xavier Hofman 61 Nigtevecht 2:06:05 2:05:28
116 Eric van Schaick 61 Vleuten 2:06:14 2:05:41
117 Eric Dolmans 2:06:41 2:06:03
118 Diederik Santema 66 Amsterdam 2:07:27 2:06:46
119 Kees van Leeuwen 46 Ouderkerk aan de Ams 2:07:40 2:07:04
120 Jan Scholten 56 Weesp 2:13:52 2:07:53

Uitslag 5km heren

Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jochem van Hal 63 Amsterdam 20:21 20:18
2 Jos Gielen 83 Amsterdam 20:42 20:39
3 Robert Jan Maaskant 81 Amsterdam 20:49 20:45
4 Andre Koster 76 Amsterdam 23:19 23:10
5 Nick Verschuren 24:16 23:47
6 Ilja Heitlager 71 Amsterdam 24:51 24:33
7 Nick Schrijvers 25:02 24:35
8 Jacques Bergman 65 Almere 25:17 24:50
9 Luuk Schrijvers 25:19 24:52
10 Gert Weijman 57 Weesp 25:21 25:00
11 Richard v Vliet 25:36 25:02
12 Joeri Jonker 26:15 26:13
13 Clarence de Rooy 84 Amsterdam Zuidoost 26:24 26:14
14 Peter van der Maat 57 Baambrugge 27:37 27:32
15 Bert Polder 56 Uithoorn 27:55 27:45
16 Ruud van Marrewijk 76 Weesp 28:19 27:53
17 Ronald Altorf 66 Almere 28:23 28:13
18 Sicco Brouer 70 Weesp 28:31 28:18
19 Roger Oei 73 Amsterdam Zuidoost 28:32 28:19
20 Wim Kuiper 53 Weesp 28:39 28:28
21 Axel Holierhoek 29:08 28:38
22 Jan Schrijvers 29:19 28:51
23 Romek Schuhmacher 29:27 29:24
24 Sean Pereira Queros 02 Amsterdam Zuidoost 29:27 29:25
25 Wouter Wedema 29:27 29:26
26 Sem Troost 29:28 29:07
27 Rohan Timmermans 03 Amsterdam Zuidoost 29:30 29:08
28 Dennis de Keuning 75 Weesp 29:35 29:20
29 Yaïr Oosting 29:38 29:07
30 Jayden de Jong 29:43 29:13
31 Jeroen Dolman 99 Weesp 30:11 30:06
32 Nigel de Wit 99 Weesp 30:11 30:06
33 Remco Homan 30:31 30:15
34 Frank Schroeijers 66 Broek op Langedijk 30:38 30:13
35 Emile Veensrta 52 Diemen 30:41 30:16
36 Teun de Roder 86 Amsterdam Zuidoost 30:49 30:36
37 Marc Drenth 71 Amsterdam 31:07 31:01
38 Thomas Recker 90 31:24 30:41
39 Manolo van Laar 02 Diemen 33:03 33:02
40 Emile Terheggen 41 Weesp 34:19 33:55
41 Mohamed Bouhamou 80 Rotterdam 34:22 34:15
42 Jelle Bliek 63 Weesp 34:24 33:59
43 Rien Seegers 41 Weesp 34:28 34:09
44 Dennis Hokkeling 72 Purmerend 35:31 35:03
45 Robert van Heel 66 Wilnis 39:48 39:42
46 Casper Holierhoek

Uitslag 7,5km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Bart van Leeuwen 82 Almere 28:25 28:02
2 Remco Coolen 71 33:03 33:02
3 Jurgen Engelman 65 Doetinchem 34:31 34:11
4 Sander Geertsma 66 Weesp 34:59 33:56
5 Sander Snoek 98 Abcoude 34:59 34:49
6 Ruurd Buyse 64 Amsterdam 36:49 36:30
7 Raymond van Oosten 88 Weesp 37:13 36:27
8 Sergio Felter 73 Amsterdam Zuidoost 38:32 38:07
9 Chris Broekhof 70 Amsterdam 40:37 40:24
10 Marco Hart 72 Weesp 41:09 40:26
11 Rowdy Spits Warnars 65 Weesp 42:07 41:41
12 Friso Geelhoed 78 Badhoevedorp 42:46 42:31
13 Karel Bijl 47 Amsterdam Zuidoost 43:08 42:53
14 Thomas van de Logt 87 Amsterdam Zuidoost 44:03 43:32
15 Vincent Huijts 87 Amsterdam Zuidoost 45:01 44:32
16 Remko van Roosmalen 84 Oss 45:25 44:35
17 Gino Govaert 62 Amsterdam Zuidoost 45:35 45:27
18 Tim Baltissen 88 Oss 45:44 44:54
19 Jos Schoenmakers 55 Amsterdam Zuidoost 46:00 45:40
20 Pino di Lisa 65 Weesp 47:06 46:20
21 Gert van de Wetering 59 Weesp 47:06 46:20
22 Hans Dornseiffen 47 Ouderkerk aan de Ams 48:24 47:24
23 J.C. de Rover 53 Weesp 52:01 51:40
24 Edgar Wabeke 65 Bilthoven 52:36 52:16
25 Bob Veerman 56 Amsterdam 52:40 51:55
26 Jeffrey Roest 97 Amsterdam Zuidoost 53:49 53:38
27 Raymond Krebbers 64 Wijchen 54:20 53:33
28 Jan Bert Wever 55 Amsterdam 56:19 55:58
29 Dik van den Boogaard 37 Abcoude 58:11 57:30
30 Henk Wynia 52 Amsterdam 59:19 59:07
31 Gebbe Kamstra 99 Amsterdam Zuidoost 1:02:02 1:01:29
32 Bradley Hagen 01 Amsterdam Zuidoost 1:07:33 1:06:45

Uitslag 10km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jeltje Janmaat 82 Abcoude 43:25 43:20
2 Inge van der Hulst 63 Amsterdam 43:54 43:50
3 Astrid Riemslag 82 Ankeveen 44:34 44:26
4 Cynthia Bergman 65 Almere 46:40 46:35
5 Annica van der Roest 70 Nigtevecht 46:44 46:29
6 Marie Jose Villanueva- 73 Weesp 48:01 47:24
7 Jelleke van Arnhem 57 Weesp 48:53 48:27
8 Esmeralde Geldop 94 Weesp 49:54 49:17
9 Josee Driessen 59 Amsterdam 50:59 50:36
10 Larisa Ton-Schol 70 Naarden 51:05 50:35
11 Judith van Gelder 78 Lelystad 51:34 50:49
12 Claudia Balzer 68 Abcoude 51:50 51:16
13 Trijn Israels 66 Abcoude 52:01 51:36
14 Marianne Groot 54 Almere 52:06 51:47
15 Pita Hoogendoorn 60 Weesp 52:31 52:23
16 Marjo Westerveld 84 Amsterdam 52:32 51:45
17 Irinka Pieneman 69 Amstelveen 52:56 52:39
18 Jacqueline Lemaire 61 Amsterdam Zuidoost 53:04 52:35
19 Annemieke Deiman 82 Amsterdam 53:20 52:33
20 Merlijn Quaadvliet 65 Weesp 53:20 52:58
21 Karin Malij 71 Weesp 53:21 53:09
22 Joline Pronk 88 Weesp 53:24 53:12
23 Willeke Konings 75 Vrouwenpolder 53:27 53:11
24 Anneke van den Maagden 54 Utrecht 53:41 53:34
25 Bea Ruizendod-Verbree 71 Abcoude 53:53 53:40
26 Natasja Kardos 68 Weesp 54:11 54:04
27 Steffie Durlinger 86 Amsterdam 54:41 53:53
28 Esther Grootveld 77 Lelystad 54:41 53:46
29 Karin Goes 90 Amsterdam 55:05 54:22
30 Marije Kalwij 88 Weesp 55:25 54:47
31 Loes ten Berge 57 Amsterdam 55:25 54:53
32 Anoek Heijboer 73 Muiden 55:35 54:49
33 Sanneke van de Pas 80 Amsterdam 55:39 55:00
34 Magda Kesteloo 56 Weesp 55:40 55:13
35 Liza Neve 73 Amsterdam 55:45 54:48
36 Annemarie Zweerman 67 Amsterdam Zuidoost 56:04 55:48
37 Annet Brons 78 Alkmaar 56:06 55:53
38 Gladys Jager 69 Abcoude 56:07 56:01
39 Jonah Gans 03 Amsterdam Zuidoost 56:09 55:50
40 Joyce Gijzen 72 Weesp 56:13 55:29
41 Rifka Munninghoff 65 Amsterdam 56:13 55:57
42 Sylvia den Hollander 75 Amsterdam Zuidoost 56:21 55:36
43 Jenny van de Loo 62 Weesp 56:24 56:03
44 Liesbeth van der Zwaan 65 Weesp 56:28 56:06
45 Nanette van der Valk 65 Nigtevecht 56:54 56:12
46 Suzanne Scholte 88 Almere 57:09 56:51
47 Karina Trinidad 74 Amsterdam 57:09 56:02
48 Vanessa Borggreve 77 Abcoude 57:12 56:56
49 Tanja van Nieuwenhuize 56 Almere 57:20 56:59
50 Alice Boverhof 66 Muiden 57:31 56:46
51 Sandra Meines 74 Weesp 57:31 57:29
52 Ria van Dillen 57 Amsterdam Zuidoost 57:42 57:34
53 Anneke Waalwijk 70 Weesp 57:44 57:16
54 Birgitta Hodde 65 Nederhorst den Berg 57:54 57:29
55 Esther Tijnagel 91 Weesp 58:00 57:41
56 Kim Zaal 82 Utrecht 58:09 57:51
57 Margot Tijnagel 88 Weesp 58:19 58:06
58 Eva Katona 73 Amsterdam Zuidoost 58:24 58:09
59 Miranda Schipperijn 66 58:31 58:25
60 Andrea van Zoest 70 Weesp 58:43 58:22
61 Ans Montfrooij 64 58:46 58:40
62 Trudy van Engen 61 Weesp 58:48 58:26
63 Kim Dipotaroeno-VanDee 82 Amsterdam 58:49 57:51
64 Sonja Methorst 60 Amsterdam Zuidoost 58:56 58:14
65 Corien Vermeulen 66 Amsterdam Zuidoost 58:56 58:15
66 Marlies Bakker 67 Bussum 58:57 58:18
67 Petruska Hekman 72 Weesp 59:04 58:13
68 Mieke Molenaar 69 Weesp 59:16 59:04
69 Bodil Belderok 81 Amsterdam Zuidoost 59:18 59:10
70 Marlise Scholte-Dalmul 69 Weesp 59:21 58:40
71 Karin Cornelisse 62 59:42 59:14
72 Marleen Blootens 82 Amsterdam 59:53 59:14
73 Danielle Elbers 81 Diemen 1:00:04 59:17
74 Mirjam de Bruin 64 Uithoorn 1:00:15 1:00:03
75 Renske Feikema 65 Amsterdam 1:00:20 59:57
76 Hester Münninghoff 68 Abcoude 1:00:41 1:00:24
77 Marlies van der Horst 71 Weesp 1:00:48 1:00:18
78 Anouk van Ruitenbeek 89 Muiden 1:00:54 1:00:53
79 Annemiek van Rooij 67 Duivendrecht 1:01:02 1:00:26
80 Fenna Dunning 67 Utrecht 1:01:15 1:00:52
81 Carla Beertsen 82 Hoorn Nh 1:01:22 1:00:48
82 Susanne Dijkstra 71 Amsterdam 1:01:44 1:00:52
83 Francien Dijkstra 66 Amsterdam 1:01:45 1:00:54
84 Dunja Canins 73 Muiderberg 1:01:57 1:01:44
85 Annemiek Tishauser 68 Burgum 1:02:06 1:01:07
86 Marieke Lijnsvelt 79 Amsterdam Zuidoost 1:02:07 1:01:27
87 Fleur van Lookeren 69 Nigtevecht 1:02:27 1:02:16
88 Krista Jongsma 86 Amsterdam 1:02:38 1:01:59
89 Heleen Stoo 85 Amsterdam 1:02:39 1:01:59
90 Esther Rijntjes 80 Uden 1:02:40 1:01:49
91 Jeannet van Gemert 61 Ouderkerk aan de Ams 1:02:53 1:02:48
92 Jose van Vlint 65 Amsterdam 1:03:01 1:02:53
93 Saskia van Klinkenberg 57 Amsterdam 1:03:03 1:02:32
94 Jose van Holland 62 Ouderkerk aan de Ams 1:03:08 1:03:03
95 Caroline Theyse 64 Haarlem 1:03:14 1:03:00
96 Lida Leurs Bartels 62 Almere 1:03:34 1:03:11
97 Lily Overgoor 90 Amsterdam 1:03:35 1:02:52
98 Margreet Visser 65 Nigtevecht 1:03:39 1:03:35
99 Janine van Arnhem 80 Amsterdam 1:03:45 1:02:47
100 Nelleke van Deventer 52 Weesp 1:04:56 1:04:29
101 Yvonne Penne 63 1:05:25 1:05:18
102 Machteld van Hueten 75 Amsterdam Zuidoost 1:05:25 1:04:41
103 Jasperina Furman 68 Amsterdam 1:05:37 1:05:15
104 Anneke Esman 58 Bussum 1:05:57 1:05:18
105 Carolien Krijnen 66 Muiden 1:06:00 1:05:20
106 Moniek Hansen 74 Amsterdam Zuidoost 1:06:29 1:06:02
107 Herma Struik 72 Amsterdam 1:06:38 1:06:02
108 Willemijn van Hooijdon Amsterdam 1:06:38 1:06:04
109 Willemien Hoes 62 Amsterdam 1:06:56 1:06:22
110 Elja Orset 84 Hoorn Nh 1:07:15 1:06:23
111 Natascha Lammen 73 Weesp 1:07:27 1:07:04
112 Ria Bosma 53 1:08:42 1:08:27
113 Myrthe Kelder 98 Weesp 1:10:37 1:09:38
114 Christine Borst 78 Amsterdam Zuidoost 1:13:30 1:12:55
115 Monique van ‘t Hull 67 Ouderkerk aan de Ams 1:14:21 1:13:48
116 Linda Mak 64 Ouderkerk aan de Ams 1:14:47 1:14:14
117 Miranda Visser 84 Rotterdam 1:23:01 1:22:55
118 Maaike Heman 87 Weesp 1:24:06 1:23:50

Uitslag 10km Brandweer dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Barbara Wehr 88 Leverkusen 44:09 44:07
2 Petra Eigenraam 69 Almere 45:27 45:22
3 Paula Lubberink 61 Amsterdam 47:36 47:30
4 Franca van Mechelen 68 Amsterdam 48:52 48:51
5 Nicole Kuik 81 Amsterdam 48:53 48:49
6 Hilly Agterberg 67 Schoonhoven 50:08 50:04
7 Marjolein Ruijter 75 Uithoorn 54:28 54:25
8 Sandra van Zeijderveld 82 Purmerend 56:45 56:38
9 Eva Gosman 69 Amstelveen 59:01 58:51
10 Ellen de Kreek 52 Amsterdam 59:12 59:01
11 Marissa Rijkens 81 Dinxperlo 1:02:04 1:01:54
12 Jean Jansen Ketelaars 57 Utrecht 1:04:50 1:04:43

Uitslag 10km KNAU dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Femke van der Pal 93 Zaanland 40:55:00 40:54:00
2 Sandra Mast 69 Loopgroep PK 41:17:00 41:15:00
3 Selina van der Vliet 72 Pijnenburg 41:23:00 41:20:00
4 Ine Rent 59 Phanos 44:54:00 44:51:00
5 Marijke Kroon 59 Vinkeveen 45:50:00 45:49:00
6 Margriet Kwint 81 Phanos 47:07:00 47:03:00
7 Andrea Aquina 71 AV ’23 48:15:00 48:10:00
8 Lieneke de Koning 51 NEA Volharding 1:02:52 1:02:50

Uitslag 15km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Loes Mohringer 72 Abcoude 1:13:16 1:12:47
2 Saskia Winkel-Onrust 67 Purmerend 1:14:12 1:13:26
3 Inge Diederiks 63 Amsterdam 1:15:12 1:14:52
4 Amy Roeland 75 Amsterdam Zuidoost 1:15:12 1:14:58
5 Evelyn van de Veen 65 Amsterdam 1:16:59 1:16:43
6 Annebel Kroezen 87 Amsterdam 1:17:16 1:16:57
7 Gabrielle Limonard 57 Diemen 1:17:49 1:17:14
8 Margreet van der Pol 66 Ouderkerk aan de Ams 1:18:06 1:17:42
9 Sonja van der Burg 52 Abcoude 1:18:08 1:17:55
10 Marguerite v Voorthuiz 65 Amsterdam Zuidoost 1:18:35 1:18:31
11 Ellen Kok 67 Weesp 1:19:41 1:19:17
12 Carolien Trock 62 Kudelstaart 1:23:10 1:22:49
13 Claudia Moinat 64 Almere 1:23:26 1:22:56
14 Jetty de Boer 66 Almere 1:23:26 1:22:57
15 Simone Geutjes 65 Amsterdam 1:24:12 1:23:51
16 Gerie van der Klugt 55 1:24:36 1:24:13
17 Eline de Hollander 65 Nederhorst den Berg 1:25:42 1:25:08
18 Lisa Cordes 82 Mijdrecht 1:26:03 1:25:50
19 Carla van Rijsbergen 60 Amsterdam 1:29:12 1:29:09
20 Alice Krispijn 82 Amsterdam 1:29:35 1:28:58
21 Marlies Beltman 84 Utrecht 1:29:38 1:29:04
22 Madelon ter Kuile 57 Amsterdam 1:35:02 1:34:44
23 Marion Beertsen 57 Grootebroek 1:35:10 1:34:37
24 Noor Voeger 66 Amstelveen 1:35:52 1:30:44
25 Boukje Trilling 59 Amsterdam 1:35:55 1:35:33
26 Jacqueline van Rijswij 60 Weesp 1:43:30 1:43:24

Uitslag 21km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Sylvia Roskam 66 Amsterdam 1:38:18 1:38:14
2 Suzanne Franken 74 Amsterdam 1:40:34 1:40:27
3 Karien Guinee Naarden 1:41:17 1:41:06
4 Natasja Winter 71 Amsterdam 1:43:06 1:42:23
5 Sylvia Dingemans 51 ‘s-Gravenhage 1:43:20 1:43:15
6 Sonja van Zeelt 64 Wormerveer 1:44:46 1:44:43
7 Jolanda Smink 53 1:45:25 1:45:17
8 Nathalie Rijk 80 Amsterdam 1:50:00 1:49:40
9 Annejet Philipse-Paalm 69 ‘s-Gravenhage 1:53:11 1:52:23
10 Janke Locht 71 Weesp 1:53:47 1:53:34
11 Elisabeth Begheijn 64 ‘s-Gravenhage 1:54:26 1:53:38
12 Jacky Brown 86 Amsterdam 1:55:51 1:55:08
13 Jet van der Werf 67 Amsterdam 1:56:15 1:55:33
14 Elly Weijnen 57 Almere 1:56:47 1:56:37
15 Barbora Hola 80 Utrecht 1:57:12 1:56:41
16 Annika van Baar 85 Amsterdam 1:57:12 1:56:41
17 Melissa Verkaik 87 Amsterdam 1:57:35 1:57:26
18 Elseline Bos 79 Weesp 1:58:11 1:57:59
19 Joke Steensma 57 Ouderkerk aan de Ams 1:59:02 1:58:47
20 Eva Lingnau 82 Haarlem 1:59:27 1:58:56
21 Monica van Dixhoorn 71 Amsterdam 2:00:08 1:59:26
22 Greet van der Krieke 48 Amsterdam 2:00:11 1:59:29
23 Lyda Steenbergen 49 Amstelveen 2:01:39 2:01:25
24 Cam Whitehead 74 Haarlem 2:01:40 2:01:08
25 Mildi Rouw 64 Amsterdam 2:02:56 2:02:16
26 Janna Verbruggen 85 Amsterdam 2:03:18 2:02:46
27 Laetitia Schram 74 Weesp 2:04:09 2:04:00
28 Ineke vd Geest 62 Hoofddorp 2:04:21 2:04:06
29 Kee Koopman 74 Amsterdam 2:04:39 2:04:11
30 Patricia Surendonk 64 Bergen Nh 2:05:25 2:05:22
31 Hilde Pach 57 Amsterdam 2:05:54 2:05:14
32 Izabela Tomesen 67 Amsterdam 2:06:23 2:06:18
33 Emine Koc 64 Amsterdam 2:08:09 2:07:28
34 Louise Bakker 68 Amsterdam 2:12:54 2:12:16

Uitslag 5km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Louise Buurman 03 Amsterdam Zuidoost 20:31 20:14
2 Eefke Steenvoorden 52 Hilversum 26:52 26:48
3 Sanne Bernhart 72 Baambrugge 27:37 27:32
4 Tessa Snoek 99 Abcoude 27:53 27:48
5 Joan Weenink 81 Weesp 27:54 27:37
6 Laura Koopmans 72 Weesp 28:21 28:09
7 Christel Boons 84 Weesp 28:30 28:17
8 Denise 28:53 28:32
9 Carla Polder 64 Uithoorn 28:54 28:43
10 Anouk van Schaick 98 Loenen aan de Vecht 29:11 29:07
11 Nadieh 29:24 29:03
12 Eveline Boeker 82 Amsterdam 29:28 29:22
13 Gaby Troost 29:34 29:12
14 Cindy Oosting 29:43 29:11
15 Esther Homan 30:31 30:15
16 Nora Ruijpers 30:37 30:16
17 Thea ter Veer 53 Weesp 30:41 30:29
18 Susan van Donselaar 81 Amsterdam 30:44 30:37
19 Marje van Oostveen 84 Weesp 31:03 30:43
20 Marianne Klijnstra 85 Weesp 31:16 31:05
21 H. Lips 91 Amsterdam Zuidoost 31:24 30:43
22 W. de Jong 31:24 30:53
23 Richeline Lowe 88 Amsterdam Zuidoost 31:47 31:28
24 Jolanda Veuger 75 Weesp 32:00 31:35
25 Juely Berkhout 82 Amsterdam 32:00 31:53
26 Sabrina Griffioen-Kost 80 Amsterdam 32:05 31:52
27 Charlaine van der Leed 88 Weesp 32:11 31:51
28 Wilma Oost 56 Weesp 32:43 32:19
29 Tanja Schuhmacher 32:45 32:39
30 Anna Hogenhout 02 Amsterdam Zuidoost 33:23 33:19
31 Ann van Steenkiste 70 Weesp 33:27 33:17
32 Muriel Boomgaard 82 Amsterdam Zuidoost 33:29 33:04
33 Miranda Beems 65 Weesp 33:31 33:19
34 Wies Teepe 52 Amsterdam 33:47 33:24
35 Ellen de Vries 58 Amsterdam 33:55 33:32
36 Esther de Vries 70 Vinkeveen 34:09 34:04
37 Kimi de Jager 34:12 34:10
38 Kesteloo A 98 Naarden 34:16 33:39
39 Karin Lukaszen-de Ridd 79 Weesp 34:21 34:06
40 Marjorie Driest 69 Weesp 34:29 34:18
41 Mariella Marinova 75 Amstelveen 34:45 34:26
42 Ingrid Hartman 59 Zaandam 34:47 34:30
43 Ruth van der Meer 71 Weesp 34:48 34:34
44 Eva Kesteloo 02 Naarden 35:23 34:46
45 Carla Olij 61 Almere 35:41 35:33
46 Floortje van Leeuwen 86 Amsterdam Zuidoost 35:55 35:46
47 Ilona Hokkeling 85 Purmerend 36:07 35:38
48 Tamara Chin Alion 36:21 35:53
49 Tanisha Nieman 36:26 36:15
50 Maya van der Laan 01 Amsterdam Zuidoost 36:27 36:15
51 Sonja Pieters 80 Amsterdam Zuidoost 36:34 36:24
52 Mellyora Vianen 84 Amsterdam Zuidoost 36:36 36:18
53 Alana de Wit 02 Weesp 36:43 36:36
54 Jacqueline de Wit 67 Weesp 36:43 36:36
55 Desiree Homan 36:56 36:35
56 Jenny van Schaick 67 Vleuten 37:14 36:54
57 Agnieszka Sips 68 Weesp 46:51 46:37
58 Sandy Homan 49:35 49:20
59 Bianca Hagen 1:05:36 1:04:50

Uitslag 7,5km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jacqueline Stroosnijde 34:25 34:14
2 Gerie van Schaick 65 Loenen aan de Vecht 35:36 35:26
3 Tirian van Klaveren 01 Diemen 38:05 33:04
4 Jose Kramer 69 Weesp 39:13 38:37
5 Hetty Snoek 64 Abcoude 39:19 39:00
6 Maaike Lakeman 82 Amsterdam 40:59 40:06
7 Annemieke Lakeman 90 Amstelveen 41:03 40:09
8 Romée Lauterslager 83 Amsterdam 41:25 40:35
9 Mirjam Brouwer 90 Amsterdam 44:26 43:48
10 Gwendolin van der Krog 82 Soest 45:30 44:32
11 Chantal Bakker 78 Weesp 45:33 44:50
12 Marienne Bronkhorst 64 Amsterdam 45:36 45:00
13 Larissa van Bennekom 88 Weesp 46:00 45:42
14 Christien Nagel 74 Weesp 46:46 46:43
15 Ingrid Ravelli 73 Amsterdam Zuidoost 46:47 46:07
16 Astrid van den Berk 62 Weesp 47:07 46:22
17 Franka van Hulten 70 Bloemendaal 47:07 46:45
18 Tessa Meijers-Nesselaa 78 Hoogland 47:23 47:00
19 Pauline van Beukering 81 Utrecht 47:23 46:34
20 Mirjam Weim 71 Weesp 47:27 46:30
21 Joke Roest 68 Amsterdam Zuidoost 47:27 46:30
22 Corien Eeltink 81 Amsterdam 47:40 47:04
23 Marjo de Jong 58 Weesp 47:51 46:58
24 Deborah van der Schaaf 80 Badhoevedorp 47:59 47:43
25 Ester Smit 82 Ouderkerk aan de Ams 48:05 47:27
26 Cora Kok 65 Amsterdam 48:06 47:28
27 Ineke de Waard 62 Weesp 48:59 48:22
28 Ulviye van Leeuwen 73 Amsterdam Zuidoost 49:03 48:26
29 Wendy van Loo 78 Diemen 49:03 48:26
30 Heidi Detering 65 Weesp 49:05 48:30
31 Rita Nederpel 66 Abcoude 49:09 48:26
32 Ellen De Klerk 77 Almere 49:11 48:22
33 Maike Rijkaard 49 Amsterdam 49:20 49:01
34 Anouk Heyens 73 Weesp 49:53 48:58
35 Sofie van den Akker 77 Muiden 50:03 49:17
36 Paulien van Gijn 59 Amsterdam 50:09 49:58
37 Samirah Verhagen 76 Muiden 50:26 49:40
38 Hanneke Scholten 76 Amsterdam 50:48 49:54
39 Melissa Greeve 88 Amsterdam Zuidoost 51:08 50:20
40 Wendeline Flores 89 Amstelveen 51:09 50:21
41 Stephanie Lik 71 Amsterdam 51:22 50:46
42 Janneke Keuning 64 Weesp 51:23 50:28
43 Lucia Neeft 61 Weesp 53:12 52:38
44 Kesteloo-botter M 68 Naarden 54:03 53:09
45 Claire Jansen 70 55:41 55:12
46 Monique van Brummelen 67 55:42 55:12
47 Dinie Schoorlemmer 44 Bentveld 56:19 55:58
48 Bianca Spits Warnars 65 Weesp 56:28 56:00
49 Kathrijn Huyton 54 Muiden 1:00:59 1:00:15
50 Yelappa Visser 90 Amsterdam 1:01:30 1:00:42
51 Tamara van Duivenbode 71 Amsterdam Zuidoost 1:07:33 1:07:16