Uitslagen 10km Brandweer dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Franca van Mechelen 68 Brandweer Amsterdam 49:14 49:05
2 Reina van de Bosch 69 Brandweer Wijdemeren 50:25 50:12
3 Sandra Kooper 65 Brandweer Amsterdam 50:42 50:35
4 Margreet Hamstra 64 Brandweer Stolwijk 52:25 52:17
5 Nanda Pellicaan 67 Brandweer Amsterdam 52:25 52:17
6 Joyce van den Berg 81 Brandweer Amsterdam 54:14 54:07
7 Juliette Pouw 72 Brandweer Wijdemeren 55:50 55:39
8 Carole IJkhout 69 Brandweer Wijdemeren 56:05 55:54
9 Ellen de Kreek 52 Brandweer Amsterdam 56:26 56:16
10 Noor Jongbloed 59 Brandweer Amsterdam 1:00:38 1:00:28
11 Paulien van Gijn 59 Brandweer Amsterdam 1:03:04 1:02:56
12 Jacqueline Stroosnijde 64 Brandweer Amsterdam 1:05:03 1:04:56
13 J. van der Hove 70 Brandweer Wijdemeren 1:05:59 1:05:51
14 Lies Jongbloed 56 Brandweer Amsterdam 1:06:03 1:05:54
15 Christa Karbet 63 Brandweer Diemen 1:06:12 1:06:03
16 Patricia Groenestein 68 Brandweer Wijdemeren 1:07:11 1:07:00
17 Monique Hogenberg 66 Brandweer Wijdemeren 1:09:44 1:09:35
18 Kolinoor Samsum 75 Brandweer Wijdemeren 1:16:43 1:16:30

Uitslagen 15km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Roelant Horree 66 Weesp 1:01:46 1:01:41
2 Michiel Princen 68 Amsterdam 1:01:49 1:01:40
3 Michel Siemons 57 Amstelveen 1:04:12 1:04:07
4 Remco Coolen 71 Hilversum 1:04:34 1:04:32
5 Tom de Kivet 64 Haarlem 1:04:57 1:04:43
6 Jorg van Tongeren 77 Duivendrecht 1:06:16 1:06:13
7 Anand Gajadhar 65 Amsterdam Zuidoost 1:06:24 1:06:00
8 Stefan Engel 77 Amsterdam 1:06:48 1:06:37
9 Wim Gentenaar 64 Weesp 1:07:06 1:07:04
10 Rob Stofberg 57 Zegveld 1:07:22 1:07:10
11 Adri Norder 60 Heerhugowaard 1:07:44 1:07:35
12 Marcel Schaper 78 Nederhorst den Berg 1:07:48 1:07:46
13 Bas van Geuns 81 Laren Nh 1:08:28 1:07:57
14 Rinus Visser 59 Heerhugowaard 1:08:53 1:08:43
15 Henk de Groot 60 Weesp 1:08:53 1:08:40
16 Nico Sluijk 67 Abcoude 1:10:20 1:10:09
17 Martin van Dijk 66 Amsterdam 1:10:32 1:10:12
18 Arthur Brever 67 Amsterdam 1:10:51 1:10:42
19 Douwe Brouwer 57 Amsterdam Zuidoost 1:10:54 1:10:39
20 Peter Koeneman 70 Hilversum 1:11:10 1:10:07
21 Xander Sneek 57 Amsterdam 1:11:24 1:10:59
22 Olav de Leeuw 65 Almere 1:11:33 1:11:14
23 Michael Thorpe 56 Amsterdam 1:11:43 1:11:12
24 Mohamed Anaflous 63 Almere 1:12:29 1:12:15
25 Jan peter Krems 62 Castricum 1:12:30 1:11:58
26 Frank Heijnis 61 Weesp 1:12:37 1:12:28
27 Adri van Tilburg 49 Weesp 1:12:41 1:12:39
28 Arie Schneider 57 Almere 1:12:57 1:12:43
29 Frank Bakker 64 Duivendrecht 1:13:30 1:13:02
30 Bart-Jan Horrée 57 Amsterdam 1:13:31 1:13:18
31 Jos Mascini 56 Amsterdam Zuidoost 1:13:35 1:13:29
32 Kees Van 63 Leiderdorp 1:13:42 1:13:31
33 Ben Lengkeek 58 Castricum 1:13:51 1:13:19
34 Maarten Boom 81 Amsterdam 1:14:11 1:13:25
35 Lucas Bakker 47 Amsterdam 1:14:12 1:13:55
36 Paul Zoeters 62 Abcoude 1:14:16 1:14:09
37 Alexander Sligtenhorst 68 Abcoude 1:14:17 1:14:07
38 Wilfred Jansen 63 Almere 1:14:29 1:13:56
39 Hendrik Jan Land 70 Amsterdam Zuidoost 1:14:37 1:14:27
40 Reinout Koperdraat 54 Amsterdam 1:14:45 1:14:13
41 Eelke Laagland 59 Hilversum 1:14:48 1:14:10
42 Pieter Rutten 64 Haarlem 1:14:50 1:14:25
43 Herman Oostwal 39 Hilversum 1:15:07 1:14:59
44 Faas van Heusden 60 Amstelveen 1:15:21 1:14:55
45 Bob de Koft 76 Abcoude 1:15:26 1:15:15
46 Wim van Zalinge 56 Badhoevedorp 1:15:32 1:15:13
47 Niels Biermann 60 Abcoude 1:15:49 1:15:29
48 Jeroen de Kruijf 58 Almere 1:15:55 1:15:29
49 Tim Moria 88 Almere 1:15:57 1:15:14
50 Hans Paardekooper 52 Muiden 1:15:58 1:15:30
51 Jos Deen 57 Landsmeer 1:16:03 1:15:57
52 Marcel Musters 52 Voorhout 1:16:11 1:16:01
53 Cees van Beek 47 Ouderkerk aan de Ams 1:16:19 1:16:06
54 Bas Gilbert 74 Utrecht 1:16:28 1:15:34
55 Jippe van Eynatten 70 Amsterdam 1:16:43 1:16:18
56 Martien Slagt 61 Hilversum 1:16:47 1:16:23
57 Martin Kalkhuis 55 Amsterdam Zuidoost 1:16:49 1:16:37
58 Theo Fennis 47 Loosdrecht 1:16:51 1:15:54
59 Bas van Houte 71 Weesp 1:16:51 1:16:21
60 Kasan Kasanmohamat 45 Amsterdam 1:16:55 1:16:25
61 Marco van der Valk 62 Amsterdam 1:17:08 1:16:47
62 Theo Wubs 56 Amsterdam 1:17:12 1:17:04
63 Jacques Kramer 59 Naarden 1:17:23 1:17:09
64 Jordie Kuin 89 Diemen 1:17:51 1:17:13
65 Martin de Gooijer 89 Weesp 1:18:05 1:17:22
66 Jordy Snoeij 88 Weesp 1:18:06 1:17:23
67 Robert Olieman 61 Kockengen 1:18:14 1:17:40
68 Frank Barmentlo 65 Ouderkerk aan de Ams 1:18:17 1:18:07
69 Nico Alserda 67 Almere 1:18:18 1:17:50
70 Christiaan van Ommeren 90 Heemstede 1:18:46 1:17:47
71 PC Loon 64 Diemen 1:18:56 1:18:50
72 Anton Renshoff 54 Almere 1:19:00 1:18:20
73 Ed Tydeman 57 Uithoorn 1:19:12 1:18:29
74 Martin Krems 62 Castricum 1:19:17 1:18:42
75 Niels Mastenbroek 71 Utrecht 1:19:30 1:19:03
76 Ramses Rikkert 76 Badhoevedorp 1:19:37 1:19:31
77 Remco Boelsma 75 Haarlem 1:19:37 1:18:56
78 Hildo Boelsma 76 Haarlem 1:19:59 1:19:18
79 Gerard Jaspers 59 Amsterdam Zuidoost 1:20:05 1:19:35
80 Rene Cuperus 60 Amersfoort 1:20:07 1:19:21
81 Mhamed Arzin 67 Amsterdam 1:20:07 1:19:54
82 Masayuki Yokoya 58 Amstelveen 1:20:08 1:19:29
83 Jos Kreuzen 55 Diemen 1:20:17 1:19:39
84 Louis Overgoor 56 Diemen 1:20:28 1:19:14
85 Henk Keizer 46 Amsterdam Zuidoost 1:20:39 1:20:10
86 Erwin van der Groot 80 Utrecht 1:20:51 1:20:24
87 Rene Overduijn 69 Almere 1:21:34 1:21:14
88 Cor Pruijs 54 Amsterdam Zuidoost 1:21:49 1:21:13
89 Rob van Binsbergen 49 Duivendrecht 1:22:24 1:21:49
90 Paul Bijnen 70 Eindhoven 1:22:45 1:21:28
91 Stefan Zwart 60 Zaandam 1:22:48 1:21:52
92 Rachid Abouallal 75 Amsterdam 1:22:54 1:22:40
93 Chris Travis 65 Weesp 1:22:55 1:22:35
94 Gerrit Leusink 54 Nederhorst den Berg 1:22:58 1:22:40
95 Ruud Schippefelt 49 Amsterdam 1:23:08 1:22:47
96 Rene Rector 71 ‘s-Graveland 1:23:26 1:22:42
97 Ben Heijmeijer 59 Naarden 1:23:36 1:22:59
98 Maarten Kuin 61 Diemen 1:23:40 1:23:02
99 Sjef Hogenes 45 Badhoevedorp 1:24:24 1:23:56
100 Cornelis van Doorn 47 Amsterdam Zuidoost 1:24:43 1:24:37
101 Arie van der Giessen 41 Almere 1:25:02 1:24:23
102 Thomas van den Heuvel 45 Aalsmeer 1:26:43 1:26:12
103 Ger Schep 50 Amsterdam 1:26:49 1:26:17
104 Rik van der Horst 59 Voorhout 1:27:40 1:27:18
105 Marcel Blaauw 64 Hoorn Nh 1:27:46 1:27:33
106 Harrie Stiekema 46 Mijdrecht 1:28:22 1:27:22
107 Menno Jansma Loosdrecht 1:29:24 1:28:28
108 Klaas Jorritsma 47 Diemen 1:29:34 1:28:53
109 Gert Wouters 37 De Meern 1:29:49 1:29:10
110 Frits Kutschenreuter 64 Abcoude 1:29:51 1:29:30
111 Menno van der Ster 73 Muiden 1:31:50 1:31:23
112 Steven Poolman 52 Almere 1:32:06 1:26:33
113 David Gans 69 Amsterdam Zuidoost 1:32:47 1:32:30
114 Erik van den Berk 81 Almere 1:32:51 1:32:21
115 Bart Bijl 60 Nederhorst den Berg 1:34:45 1:34:41
116 Ge Koelink 62 Soest 1:35:35 1:34:50
117 Jan Bon 43 Amsterdam Zuidoost 1:36:18 1:35:21
118 Evert Fritzsche 49 Bussum 1:36:53 1:36:06
119 Marijn Demarteau 77 Uithoorn 1:37:08 1:36:23
120 Hans vd Feer 54 Amstelveen 1:37:59 1:37:26
121 G Napoli 70 Weesp 1:38:11 1:37:36
122 Hans Wessel 48 Amsterdam 1:44:09 1:43:23
123 Sven Fremeijer 72 Muiden 1:46:05 1:45:38
124 Johan Kwa 65 Amstelveen 1:50:03 1:49:37

Uitslagen 15km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Nicolette Moerman 68 Huizen 59:12 58:32
2 Cecile Vanier 73 ‘s-Gravenhage 1:04:30 1:04:26
3 Machtelt Groothuis 71 Amsterdam 1:07:33 1:01:41
4 Simone van Hell 68 Amsterdam 1:10:13 1:10:01
5 Joke Schenk 58 Diemen 1:12:27 1:12:10
6 Mariëlle van Laar 67 Hilversum 1:14:39 1:14:05
7 Julia Groenewold 65 Diemen 1:14:47 1:14:07
8 Heleen de Kraker 77 Almere 1:15:09 1:14:30
9 Careen Danker 80 Amsterdam 1:15:13 1:14:52
10 Sonja van der Burg 52 Abcoude 1:16:01 1:15:51
11 Marika den Drijver 72 Aalsmeer 1:16:35 1:16:13
12 Ellen Straver 56 Ouderkerk aan de Ams 1:16:40 1:16:27
13 H. Koopmanschap 54 Amsterdam 1:16:47 1:16:40
14 Anneke 1:17:15 1:16:37
15 Sandra de Leuw 64 Amsterdam 1:17:29 1:17:19
16 Liesbeth Heijink 66 Ouderkerk aan de Ams 1:17:47 1:17:13
17 De Visser 83 Amsterdam 1:17:54 1:17:16
18 Geerte de Visser 79 Amsterdam 1:18:35 1:17:57
19 Joke v.d.Poel 50 Amsterdam Zuidoost 1:19:05 1:18:20
20 Loes Terwel 57 Kortenhoef 1:19:12 1:18:34
21 Alexandra Tromp 67 Amsterdam 1:19:44 1:19:14
22 Anne ter Berg 75 Amsterdam 1:20:18 1:20:07
23 Karen Marks 66 Ouderkerk aan de Ams 1:20:41 1:20:09
24 Yole Habers 54 Duivendrecht 1:21:46 1:21:39
25 Marja van der Sluis 52 Aalsmeer 1:21:54 1:21:22
26 Francien Rotteveel 57 Utrecht 1:22:38 1:21:51
27 Carola van Limborgh 70 Haarlem 1:22:39 1:22:23
28 Willemien Augustijn 40 Aalsmeer 1:22:47 1:22:08
29 Monica Jonker 57 Amsterdam 1:23:54 1:23:02
30 Ingrid Schoemaker 61 Koog aan de Zaan 1:23:56 1:23:06
31 Marlies Bakker 67 Bussum 1:24:08 1:23:27
32 Renate van Hagen 63 Almere 1:25:01 1:24:07
33 Berthilde Lammertink 61 Almere 1:25:01 1:24:07
34 Joke Nagel 59 Almere 1:25:06 1:24:12
35 Monique Cottaar 75 Zaandam 1:25:08 1:24:17
36 Marjolijn Renshoff 57 Hilversum 1:25:11 1:24:35
37 Marjon Santing 67 Almere 1:25:11 1:24:42
38 Odette Exel 67 Weesp 1:25:38 1:25:08
39 Marisa van Dijk 74 Amsterdam Zuidoost 1:25:40 1:25:00
40 Mariëtte Blank 64 Amsterdam Zuidoost 1:26:08 1:25:48
41 Georgette Endhoven 56 Amsterdam 1:26:35 1:25:53
42 Marieke Lijnsvelt 79 Amsterdam Zuidoost 1:28:58 1:28:39
43 Marianne Koster 65 Amsterdam 1:29:13 1:28:43
44 Jacomine Paul 67 Abcoude 1:29:37 1:29:22
45 Henny Ottenhoff 62 Weesp 1:29:39 1:28:46
46 Henriette Hamstra 61 Weesp 1:29:39 1:28:46
47 Marianne van Wessel-Jo 65 Huizen 1:30:24 1:30:18
48 Anne Santing 83 Amsterdam 1:30:47 1:30:17
49 Ria de Jong 54 Weesp 1:31:05 1:30:18
50 Diana Boekelaar 60 Amsterdam Zuidoost 1:31:32 1:31:25
51 Caroline van Tunen 57 Zaandam 1:34:06 1:33:56
52 Nel Verkerk 52 Ouderkerk aan de Ams 1:34:08 1:33:29
53 Sandra Ziessen 66 Huizen 1:34:18 1:34:12
54 Petra Rooyakkers 68 Muiden 1:35:05 1:34:12
55 Irene Jewan 57 Amsterdam Zuidoost 1:35:38 1:35:03
56 Madelon ter Kuile 57 Amsterdam 1:36:52 1:36:16
57 Jolanda Gijzen 75 Doetinchem 1:36:54 1:35:56
58 Mascha Botter 76 Purmerend 1:38:02 1:37:10
59 Janneke v.d. Vorstenbo 77 Amsterdam 1:38:02 1:37:21
60 Joke Roest 68 Amsterdam Zuidoost 1:40:05 1:39:45
61 Bianca de Leeuw 71 Nijkerk Gld 1:42:26 1:42:04

Uitslagen 21km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Eddie Bleijenberg 64 Loenen aan de Vecht 1:24:43 1:24:41
2 Arjan Schilder 84 Almere 1:25:37 1:25:36
3 Ti Omalla 73 Zoetermeer 1:25:39 1:23:23
4 Sigmar Kock 70 Amsterdam Zuidoost 1:25:49 1:25:47
5 Barry Dooper 72 Weesp 1:26:19 1:26:16
6 Rens Cordes 86 Abcoude 1:26:52 1:26:44
7 Ronald Langelaan 72 Hilversum 1:27:20 1:27:08
8 Frans Woerden 70 Mijdrecht 1:27:45 1:27:43
9 Hans Haijtema 69 Amsterdam 1:28:15 1:28:11
10 Rombout Aarden 63 Amsterdam 1:28:42 1:28:38
11 Dirk Steutel 66 Amstelveen 1:29:11 1:29:08
12 Simon van Dijken 70 Amsterdam 1:30:28 1:29:44
13 Frans van Mierlo 46 Amsterdam 1:30:46 1:30:44
14 Roelant Horree 66 Weesp 1:31:06 1:30:50
15 Wilco Bothof 65 Abcoude 1:31:14 1:31:07
16 W Osinga 58 Hilversum 1:31:28 1:31:23
17 Jos Pronk 54 Abcoude 1:31:38 1:31:27
18 Tjerk van Gelderen 46 Amsterdam 1:31:48 1:31:39
19 Startnummer 4095 1:32:06 1:31:50
20 Mark Tamminga 64 Amstelveen 1:32:56 1:32:40
21 Bas Twigt 76 Utrecht 1:32:56 1:32:52
22 Edwin Otto 70 Purmerend 1:33:04 1:33:00
23 Blonk Paul 60 Diemen 1:33:09 1:33:02
24 Willy Geurts 54 Haarlem 1:33:26 1:33:18
25 Arthur Hoynck-van Pape 55 Utrecht 1:33:40 1:33:36
26 Gerco Pon 61 Zeewolde 1:33:58 1:33:53
27 Theo Noij 53 Mijdrecht 1:34:01 1:33:58
28 Cor van Hekken 45 Amsterdam 1:34:12 1:34:09
29 Rob de Swart 54 Lelystad 1:34:14 1:34:12
30 Harry Nibte 71 Amsterdam Zuidoost 1:34:21 1:34:09
31 Wim v Heel 61 Amersfoort 1:34:41 1:33:34
32 Nico de Boer 57 Amsterdam 1:35:05 1:33:17
33 Jan Wim Derks 56 Heemstede 1:35:20 1:35:18
34 Ashok Jodha 59 Amsterdam 1:35:35 1:35:20
35 Ray van Kesteren 54 Naarden 1:35:44 1:35:18
36 Fred Tjallema 60 Naarden 1:36:24 1:36:20
37 Jan Balkenende 64 Utrecht 1:36:25 1:36:08
38 Frans van Vliet 65 Diemen 1:36:57 1:36:14
39 Rudolf Das 62 Leeuwarden 1:36:57 1:36:15
40 Mare Wintels 57 Duivendrecht 1:37:09 1:36:19
41 Rients Alberts 66 Amsterdam Zuidoost 1:37:22 1:37:15
42 Theo Arler 56 Diemen 1:37:36 1:37:27
43 Jorrit Lang 68 Amsterdam 1:37:45 1:37:37
44 Joep Leen 53 Amsterdam Zuidoost 1:38:26 1:38:24
45 Albert Ravestein 56 Abcoude 1:39:09 1:38:48
46 Loek van Vliet 59 Utrecht 1:39:23 1:38:55
47 David Leinwand recte R 78 Amsterdam 1:39:38 1:39:29
48 Rob Kruijer 63 Amsterdam 1:39:41 1:38:48
49 Leo van Loon 59 Oostzaan 1:39:42 1:39:36
50 Wim van Breukelen 59 De Meern 1:40:02 1:39:38
51 IJf Blokker 54 IJmuiden 1:40:05 1:39:50
52 Jur van der Slikke 70 Weesp 1:40:22 1:40:08
53 Henk Horst 52 Eemnes 1:40:39 1:40:29
54 Henk Berkelaar 51 Nederhorst den Berg 1:40:40 1:40:31
55 Peter Brom 52 Amsterdam Zuidoost 1:40:44 1:40:42
56 Fred den Hartog 51 Amstelveen 1:40:46 1:40:38
57 Ivo Pothaar 49 Amsterdam 1:40:55 1:40:28
58 Theo Kruiswijk 57 Nederhorst den Berg 1:41:08 1:40:52
59 Guust Augustijn 67 Amsterdam 1:41:13 1:40:33
60 Jos Mulder 58 Bussum 1:41:15 1:41:03
61 Sander Daems 70 Bussum 1:41:16 1:40:41
62 Henk Visser 53 Nunspeet 1:41:22 1:41:13
63 John Dijk 75 Diemen 1:42:06 1:41:27
64 Arjen de Vrijer 52 Bussum 1:42:17 1:42:05
65 Jos Mulder 64 Ouderkerk aan de Ams 1:42:20 1:41:46
66 Paul vd Berg 65 Amsterdam 1:42:49 1:42:09
67 Joop Mastenbroek 61 Amsterdam 1:43:08 1:42:47
68 Peter Akerboom 49 Oude Wetering 1:43:16 1:43:02
69 Harold Gouverneur 73 Amsterdam 1:43:21 1:42:28
70 Martin van Dijk 66 Amsterdam 1:43:35 1:43:10
71 Theo Fennis 47 Loosdrecht 1:43:37 1:42:42
72 Wil Lambo 54 Huizen 1:43:42 1:43:37
73 Frank Heijnen 66 Nijkerk Gld 1:43:51 1:43:32
74 Benito Manichand 58 Nigtevecht 1:43:51 1:43:04
75 Hendrik Jan Land 70 Amsterdam Zuidoost 1:43:57 1:43:44
76 Charles van Haagen 37 Almere 1:44:09 1:43:44
77 Peter Heeren 59 Nederhorst den Berg 1:44:16 1:44:01
78 Jan Jansen 48 Haarlem 1:44:17 1:44:08
79 Jaap den Hartog 55 Almere 1:44:22 1:43:59
80 Jasper Ketelaar 77 Nederhorst den Berg 1:44:33 1:44:26
81 Koos Dekker 59 Papendrecht 1:44:37 1:44:05
82 Robert Steenhof 64 Amstelveen 1:44:39 1:43:56
83 Raphaël Grinbaum 53 Amsterdam Zuidoost 1:44:50 1:44:41
84 Fred Verkerk 57 Hilversum 1:44:52 1:44:37
85 George de Groot 55 Hilversum 1:44:52 1:44:37
86 Pierre van den Berg 44 Amsterdam 1:44:56 1:44:43
87 Rob Bron 69 Nieuw Vennep 1:44:59 1:42:45
88 Ron Frusch 72 Amsterdam 1:45:00 1:44:08
89 Jan van Os 72 Doetinchem 1:45:01 1:44:02
90 Harald ten Katen 49 ‘s-Gravenhage 1:45:03 1:42:52
91 Frank van de Ven 65 Abcoude 1:45:20 1:45:04
92 Emiel de Lange 76 Utrecht 1:45:22 1:44:37
93 Flavio Costa 64 Haarlem 1:45:24 1:45:20
94 Kees Schelling 55 Badhoevedorp 1:45:43 1:45:06
95 Guus Schutijser 66 Lijnden 1:45:54 1:45:42
96 Reinier Koffeman 45 IJmuiden 1:45:57 1:45:41
97 Frans Gieling 53 Weesp 1:46:12 1:45:51
98 Eije de Wolf 49 Huizen 1:46:19 1:46:07
99 Pieter Schoen 63 Weesp 1:46:23 1:46:04
100 Tom de Kort 60 Utrecht 1:46:29 1:46:02
101 Stephan Hoogman 61 Amsterdam 1:46:33 1:46:24
102 Bram Fioole 75 Utrecht 1:47:06 1:47:02
103 Panier Jean-Luc 69 Diemen 1:47:09 1:46:10
104 Frank Teune 50 Amsterdam 1:47:11 1:46:58
105 Jos Mascini 56 Amsterdam Zuidoost 1:47:18 1:47:06
106 Koen Hesseling 59 Haarlem 1:47:25 1:47:14
107 Arie Klop 50 Hilversum 1:47:27 1:47:12
108 Bote Engwarda 50 Amersfoort 1:47:28 1:47:15
109 Dennis Tuunter 71 Amsterdam 1:47:49 1:47:03
110 Amit de Vogel 62 Amsterdam 1:47:50 1:47:04
111 Cor van der Schaaf 55 Hilversum 1:47:55 1:47:49
112 Arnold van Velthoven 49 Haarlem 1:47:57 1:47:10
113 Jeroen Kooijman 70 Zeist 1:48:11 1:47:20
114 Jonny van Rouendal 55 Almere 1:48:13 1:47:48
115 Gert Kos 67 Huizen 1:48:53 1:48:17
116 Rene v Rouendal 59 Almere 1:48:54 1:48:31
117 Gerard Zonneveld 59 Amsterdam 1:49:13 1:48:50
118 Aalt Smienk 63 Amsterdam 1:49:14 1:48:43
119 Anthony Goubard 73 Amsterdam Zuidoost 1:49:52 1:48:54
120 Hans Karg 56 Amsterdam Zuidoost 1:49:57 1:49:52
121 Michel Wezenberg 68 Almere 1:49:59 1:49:26
122 Gerrit Verrips 65 Leiden 1:50:22 1:49:35
123 Fons vd Wiel 49 Lelystad 1:50:26 1:49:55
124 Robert Veenman 73 Amsterdam 1:50:43 1:49:51
125 Hans Oostindien 46 Baarn 1:50:44 1:50:34
126 Theo de Dood 48 Almere 1:51:03 1:50:40
127 Jan v.d. Wateringen 43 Almere 1:51:07 1:50:43
128 Bert de Goede 51 Hilversum 1:51:15 1:50:37
129 Michel van Os 67 Amstelveen 1:51:15 1:50:27
130 Ron Stam 66 Zeist 1:51:20 1:51:07
131 Erik Neijhof 62 Amsterdam 1:51:24 1:51:12
132 Paul de Ruijter 66 Almere 1:51:37 1:51:20
133 Elbert Veen 42 Eemnes 1:52:01 1:51:38
134 Frans van Kampenhout 60 Amsterdam 1:52:02 1:51:22
135 Stefan Zwart 60 Zaandam 1:52:22 1:52:00
136 Niels Majoor 71 Hilversum 1:52:26 1:51:42
137 Robert Gombault 57 Breukelen Ut 1:52:33 1:51:36
138 J van Ede 63 Uithoorn 1:52:44 1:51:59
139 Paul van Berkel 64 Loosdrecht 1:52:46 1:52:41
140 Krachum Ott 53 Amsterdam 1:52:48 1:51:49
141 Roel van der Linden 82 Vlijmen 1:53:06 1:53:03
142 Jeroen van der Linden 52 Vlijmen 1:53:07 1:53:04
143 Mathieu van Hienen 66 Weesp 1:53:08 1:52:33
144 Peter Daniels 55 Weesp 1:53:10 1:52:13
145 Peter Groot 57 Beverwijk 1:53:28 1:52:31
146 Boudewijn Krijger 66 Amstelveen 1:53:33 1:52:48
147 Peter Warta 64 Nigtevecht 1:53:57 1:53:08
148 Kees Verhoeven 55 Diemen 1:54:20 1:54:14
149 Peter van der Veen 74 Weesp 1:54:37 1:54:11
150 Mengs de Graaf 49 Amsterdam 1:54:48 1:54:33
151 Ernst Marschall 56 Huizen 1:54:54 1:54:46
152 Arno Sierkstra 63 Weesp 1:54:54 1:54:18
153 Gert van den Berg 61 Diemen 1:54:54 1:54:13
154 Frans Baar 54 Nederhorst den Berg 1:54:59 1:54:16
155 Jaap Visser 51 Bloemendaal 1:55:03 1:54:08
156 Ron Fokker 55 Almere 1:55:03 1:54:17
157 Ewout van Haeften 57 Abcoude 1:55:33 1:54:44
158 Hans Hendriks 57 Almere 1:55:43 1:54:54
159 Jörg Stensinski 66 Abcoude 1:55:45 1:55:02
160 Riny Lensink 58 Almere 1:56:28 1:56:18
161 David ten Cate 81 Amsterdam 1:56:35 1:54:56
162 Maillec van Coesant 38 Hilversum 1:56:46 1:56:23
163 Henny Vis 39 Almere 1:57:18 1:56:55
164 Nico Mastenbroek 56 Amstelveen 1:57:21 1:57:00
165 Rien Geerking 64 Amstelveen 1:57:21 1:56:50
166 Marc de Vries 66 Weesp 1:57:29 1:57:24
167 Jaap van Hamersveld 48 Bussum 1:58:00 1:57:25
168 Erwin Vreeman 64 Diemen 1:58:01 1:57:32
169 Ernst van Raaphorst 67 Heiloo 1:58:03 1:57:21
170 Albert van der Meer 55 Amsterdam 1:58:05 1:57:58
171 Henny ten Brink 52 Naarden 1:58:34 1:57:39
172 Johan de Haan 60 Bussum 1:58:38 1:57:57
173 Gerard Ketels 55 Amsterdam Zuidoost 1:59:06 1:58:41
174 David Borst 66 Naarden 1:59:09 1:58:44
175 Peter Kramer 63 Zandvoort 1:59:12 1:58:41
176 Edwin Kramer 65 Amsterdam Zuidoost 1:59:12 1:58:41
177 Bas van der Horst 51 Amsterdam 1:59:17 1:58:36
178 Aard Veldman 62 Weesp 1:59:36 1:59:17
179 Ser van Gaalen 55 Weesp 1:59:50 1:59:09
180 Michiel Bontenbal 62 Weesp 2:01:59 2:01:18
181 Harry Ketelaar 79 Almere 2:02:20 2:01:19
182 Bert Snel 46 Eemnes 2:02:40 2:02:22
183 Martin Esman 58 Bussum 2:03:04 2:02:21
184 Jos Blankendaal 57 Almere 2:03:32 2:02:35
185 Rudie van Doorn 55 Amsterdam 2:03:37 2:03:19
186 Frank de Graaf 55 Amsterdam 2:04:37 2:03:37
187 Auke van Nie 56 Amsterdam Zuidoost 2:05:28 2:04:48
188 Marcel Loos 62 Ter Aar 2:05:32 2:05:06
189 Nico Ruiter 52 Amsterdam 2:05:44 2:05:25
190 Rob de Rond 52 Amsterdam Zuidoost 2:05:45 2:04:59
191 Teus van Loenen 54 Muiden 2:05:52 2:05:01
192 Bonno Koopman 65 Muiderberg 2:06:47 2:06:40
193 Lars Wieringa 70 Bussum 2:07:11 2:06:16
194 Hwie-Bing Kwee 58 Bussum 2:08:27 2:07:42
195 John Pel 61 Naarden 2:08:38 2:03:21
196 Henk pel 62 Almere 2:08:39 2:03:22
197 Ben van den Berg 46 Hilversum 2:09:49 2:09:12
198 Arnoud Snieder 74 Amsterdam Zuidoost 2:11:08 2:10:29
199 Jan Scholten 56 Weesp 2:13:56 2:13:09
200 Frans van Kesteren 60 Amsterdam Zuidoost 2:15:56 2:10:25
201 Cor van Duijn 54 Velserbroek 2:17:30 2:17:19
202 Jan C Bon 43 Amsterdam Zuidoost 2:20:27 2:20:07
203 Pimm Kuipers 52 Amsterdam 2:26:31 2:26:17

Uitslagen 21km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Caroline van Weerdenbu 59 Ouderkerk aan de Ams 1:44:00 1:43:52
2 Astrid Caubo 50 Amsterdam 1:45:35 1:45:18
3 Babette van Beek 75 Bloemendaal 1:47:19 1:47:16
4 Lies van der Weide 75 Amstelveen 1:49:33 1:49:16
5 Celia Allison 55 Amsterdam 1:49:44 1:49:08
6 Gabrielle Limonard 57 Diemen 1:49:46 1:49:23
7 Wendy van Koningsveld 71 Almere 1:51:11 1:50:52
8 Marrie Bigagli 70 Bunschoten Spakenbur 1:51:20 1:50:52
9 Eefje de Graaf 51 Bunschoten Spakenbur 1:52:29 1:52:02
10 Marjo van Kleeff 64 Amsterdam 1:52:48 1:52:38
11 Anita Harmsen 65 Bussum 1:52:50 1:52:31
12 Marisa van Dijk Verker 74 Amsterdam Zuidoost 1:57:26 1:57:15
13 Rita Witte 42 Hilversum 1:57:37 1:57:22
14 Irma de Goede 60 Muiden 1:59:20 1:58:27
15 Linda Böhne 66 Almere 2:00:14 1:59:55
16 Yole Habers 54 Duivendrecht 2:00:31 2:00:26
17 Jetty de Boer 66 Almere 2:00:41 1:59:01
18 Maaike van der Graaff 65 Weesp 2:02:15 2:02:11
19 Claudia Balzer 68 Abcoude 2:02:59 2:02:18
20 Annemieke Kreulen-Vide 67 Baambrugge 2:03:25 2:02:44
21 Carla Koster 65 Oostzaan 2:03:33 2:03:27
22 Elbrig Hofstra 80 Haarlem 2:04:37 2:04:20
23 Susan van Oosten 59 Hilversum 2:04:40 2:04:03
24 Maamke Aafjes 77 Amsterdam 2:05:27 2:05:09
25 Julia Holthuysen 69 Muiderberg 2:06:49 2:06:31
26 Maria Kaatee 59 Amsterdam 2:07:16 2:06:26
27 Marielle Jans 64 Almere 2:08:01 2:07:06
28 Karin Brandt 61 Amsterdam 2:08:42 2:08:23
29 Anke Kroner 78 Groningen 2:09:05 2:08:32
30 Renate van Hagen 63 Almere 2:09:28 2:08:34
31 Gerda Junger 58 Hoogland 2:10:13 2:08:11
32 Marjon Santing 67 Almere 2:10:14 2:09:18
33 Jacqueline Smeding 63 Aalsmeer 2:10:19 2:10:10
34 Kathy Schilder 87 Almere 2:11:06 2:10:38
35 Annemarie Buntsma 61 Almere 2:13:20 2:12:27
36 Rachel Golsteijn 73 Weesp 2:13:55 2:13:26
37 Riet Frissel 60 Amsterdam 2:14:14 2:13:19
38 Joke Nagel 59 Almere 2:16:59 2:16:04
39 Sophie Borst 60 Abcoude 2:20:38 2:20:21
40 Marieke Hakkenberg 64 Amsterdam Zuidoost 2:21:06 2:20:57
41 Ineke Schouwstra 63 Amsterdam Zuidoost 2:29:10 2:28:24

Uitslagen 10km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Harald van Gils 74 Amsterdam 38:13 38:11
2 Jorrit de Kieviet 83 Amsterdam 38:18 38:16
3 Thomas Schuurman 78 Amsterdam 39:10 39:09
4 Bart Haas 64 Weesp 39:48 39:46
5 Bert Lambrechts 56 Amersfoort 40:07 40:05
6 B Heikamp 53 Muiden 40:24 40:21
7 Rogier van de Camp 77 Amsterdam 40:49 40:48
8 Daniel Peters 79 Amsterdam 40:53 40:35
9 Marco Knijn 69 Amsterdam 41:10 41:09
10 Joop Vermaas 58 Amsterdam 41:23 41:21
11 Ruben de Bruin 76 Wormer 41:31 41:29
12 Fred van der Roest 67 Hilversum 41:44 41:36
13 Mark van Tol 66 Huizen 41:49 41:46
14 Marc Vrijhoef 77 Weesp 42:29 42:28
15 Jan van Damme 53 Amsterdam Zuidoost 42:44 42:40
16 Ruud Breuker 63 Baarn 42:49 42:42
17 Chris Muis 70 Amsterdam Zuidoost 43:01 42:40
18 Ruud Knijn 66 Amsterdam 43:06 43:00
19 Daniel Visser 85 Eindhoven 43:14 42:48
20 Michael Theelen 74 Almere 43:24 43:21
21 Alexander de Leeuw 69 Weesp 43:36 43:29
22 Oscar Phielix 79 Weesp 43:37 43:15
23 Ronald van Praas 63 Amstelveen 43:49 43:46
24 Ronald Slot 62 Amsterdam Zuidoost 44:02 43:13
25 Wouter v. Weerdenburg 61 Amsterdam 44:05 44:02
26 Ben Klinkhamer 53 Vinkeveen 44:10 44:04
27 Biko Bel 51 Hilversum 44:18 44:15
28 Pascal Koot 73 Amsterdam 44:25 43:38
29 B Nijstad 54 Purmerend 44:27 44:25
30 Erik Scheerder 72 Amsterdam 44:30 44:29
31 Jeffrey van Schie 83 Amsterdam 44:41 44:38
32 Job van Barneveld 66 Hilversum 44:42 43:29
33 Hans Kooyman 54 Vinkeveen 44:42 44:00
34 Joeri Nanov 88 Weesp 44:50 44:41
35 Frank van Tulden 66 Hilversum 44:58 44:49
36 Aad van Gasteren 64 Mijdrecht 45:03 44:21
37 Andre Tellier 62 Kortenhoef 45:06 45:06
38 M vd Pas 45:09 44:12
39 Lejo van der Ven 66 Haarlem 45:11 45:09
40 Marcel van den Bovenka 65 Weesp 45:37 45:19
41 Jos Schip 57 Mijdrecht 45:41 45:34
42 Hugo de Munnik 81 Weesp 45:52 45:50
43 David de Bruin 62 Castricum 45:55 45:50
44 Gerolt Kampen 68 Amsterdam 45:57 45:54
45 Benny Chedi 79 Almere 46:00 45:09
46 Bert Visser 60 Weesp 46:03 45:59
47 Bert van Aggelen 56 Huizen 46:04 46:02
48 Frank Heusen 67 Nederhorst den Berg 46:09 45:46
49 Maaikel Warnars 69 Weesp 46:09 45:49
50 Jacques van Alphen 58 Weesp 46:10 45:47
51 Danny van Hek 72 Bussum 46:19 46:17
52 Frank Heijnis 61 Weesp 46:23 46:19
53 Patrick Luijten 69 Abcoude 46:31 45:30
54 Jeroen de Wit 78 Amsterdam 46:31 45:17
55 Rene Wedel 62 Amstelveen 46:31 46:28
56 Jacob Engel 79 ‘s-Gravenhage 46:33 45:39
57 André van Zaane 62 Zaandam 46:35 46:22
58 Martijn Horsman 77 Amsterdam 46:38 46:33
59 Theo Sandker 60 Amsterdam 47:04 46:00
60 Klaas-Jan Veldhuisen 62 Amsterdam 47:09 47:06
61 Arie Fokker 60 Kockengen 47:10 46:26
62 Koen Bokhorst 92 Almere 47:14 46:57
63 Rene Millenaar 69 Mijdrecht 47:14 47:04
64 Henk Schinkel 58 Kortenhoef 47:20 47:19
65 Pieter-Jan van den Bos 62 Muiden 47:21 46:45
66 Ruud Bulte 55 Diemen 47:21 46:54
67 Zeger Pronk 66 Amsterdam Zuidoost 47:22 46:59
68 Steven Winkel 64 Weesp 47:24 47:19
69 Ben Droog 40 Amstelveen 47:27 47:04
70 Hans Reus 81 Amsterdam 47:30 47:26
71 Jans Verduyn 73 Amsterdam 47:49 47:34
72 Herman van Arnhem 54 Weesp 47:54 47:42
73 Jan de Rooij 56 Amsterdam Zuidoost 47:58 47:53
74 Marc van Hek 74 Naarden 48:04 48:02
75 Michel Lotze 62 Amsterdam 48:06 47:54
76 Daniel van der Winden 69 Oud Beijerland 48:07 48:00
77 Frans van Vuure 68 Amsterdam 48:07 47:56
78 Wijnand Wortelboer 59 Amsterdam 48:11 47:36
79 Walter Dhuyvetter 79 Haarlem 48:13 48:08
80 Arnoud van de Weerd 78 Weesp 48:17 48:03
81 Hugo van den Bergh 61 Amsterdam 48:18 48:08
82 Steven van der Poel 61 Mijdrecht 48:23 47:16
83 Mohamed Anaflous 63 Almere 48:24 47:46
84 Aart Scholte 58 Weesp 48:31 48:20
85 Tense Brunemann 85 Amsterdam Zuidoost 48:39 48:25
86 Jos Jansen 66 ‘s-Graveland 48:40 48:30
87 Cornelis Hogenboom 55 Vinkeveen 48:41 47:56
88 Herman van het Schip 57 Mijdrecht 48:43 48:33
89 Guus van Honschooten 57 Diemen 48:46 47:46
90 Jan Portengen 68 Hoofddorp 48:51 48:36
91 Wilfried Hendrikx 58 Amsterdam 48:58 48:20
92 Otto van Hooijdonk 68 De Bilt 49:01 47:54
93 Cor Vonk 49 Nigtevecht 49:01 48:39
94 Henk Radersma 69 Amsterdam Zuidoost 49:02 48:06
95 Pieter Rutten 64 Haarlem 49:10 48:04
96 Jan Gentenaar 63 Almere 49:17 48:33
97 Rob Blommestein 56 Weesp 49:20 49:11
98 Hans Stelling 44 Muiden 49:20 49:08
99 Geertjan van Tienhoven 56 Amsterdam 49:23 49:07
100 Alexander Sligtenhors 68 Abcoude 49:25 49:20
101 Ben Schoordijk 40 Nederhorst den Berg 49:25 49:18
102 Ed van der Mark 63 Weesp 49:29 49:18
103 Leon Raijmann 66 Amsterdam 49:31 49:26
104 Olaf van der Wijngaard 71 Abcoude 49:36 49:20
105 Willem van Lindenberg 52 Nigtevecht 49:40 49:30
106 Marcel Rector 68 Soest 49:45 48:41
107 Menno Jansen 66 Maarssen 49:49 49:10
108 Ben Ziessen 42 Diemen 49:50 49:37
109 Jeroen Boerdijk 73 Almere 49:53 49:29
110 Laurens van Oostveen 83 Epe 49:55 49:40
111 Martin Taling 72 Weesp 49:56 49:03
112 Gerard van den Berg 56 Almere 49:58 49:16
113 Jos Vogelaar 72 Haarlem 50:04 50:02
114 Theo van der Hek 58 Nederhorst den Berg 50:08 50:01
115 Ferdi ten velden 76 Amsterdam Zuidoost 50:09 49:15
116 Stefan Zuidervaart 80 Amsterdam Zuidoost 50:09 49:14
117 Marco Vermaas 72 Nederhorst den Berg 50:16 48:57
118 Erik van Tricht 80 Amsterdam 50:21 49:36
119 Jelle van Arnhem 82 Weesp 50:27 50:12
120 Jacob Meyens 56 Nederhorst den Berg 50:29 50:22
121 Hielke Boerema 79 Weesp 50:30 49:20
122 Joop Snieder 45 Wilnis 50:34 49:50
123 René Kooistra 71 Mijdrecht 50:34 50:13
124 Willem de Kok 59 Amersfoort 50:42 50:01
125 Nico Busker 64 Almere 50:49 50:43
126 Richard Paalman 74 Wijchen 50:51 50:36
127 Niels van de Griend 62 Weesp 50:56 50:46
128 Jango Panjer 68 Amsterdam 50:57 49:47
129 L Geelen 62 Amsterdam 50:58 50:48
130 Joost Leijten 56 Weesp 50:58 50:44
131 John Caspers 69 Amsterdam 50:59 49:57
132 Carl – hans Boomsma 59 Nederhorst den Berg 51:03 50:50
133 Piet Hein Landaal 57 Amstelveen 51:04 50:34
134 Willem Dekkers 81 Amstelveen 51:06 51:02
135 Roland Dragt 73 Amsterdam 51:10 50:21
136 Marco van Schaik 71 Soest 51:10 50:21
137 Dirk de Gooyer 66 Ouderkerk aan de Ams 51:12 50:27
138 Peter Kinkel 53 Vinkeveen 51:16 50:33
139 Alexander van Stee 67 Weesp 51:18 51:12
140 Marcel Hasper 77 Hoofddorp 51:18 50:21
141 Peter Mollens 53 Duivendrecht 51:21 49:56
142 Hans van der Noordaa 61 Naarden 51:30 51:14
143 Lex Rebergen 64 Amsterdam Zuidoost 51:38 51:22
144 Jelle de Vrijer 91 Bussum 51:38 51:07
145 Remi van Vugt 67 Capelle aan den IJss 51:50 51:43
146 Gerrit Leusink 54 Nederhorst den Berg 51:51 51:18
147 Marcel van Schuppen 76 Amsterdam 51:52 50:47
148 Rob Wessel 54 Weesp 51:53 51:38
149 Ron Krekels 66 Nigtevecht 51:54 51:16
150 André den Boer 56 Diemen 51:56 51:28
151 Martin Kalkhuis 55 Amsterdam Zuidoost 51:59 51:56
152 Dennis Krommenhoek 77 Amsterdam Zuidoost 52:03 51:41
153 Alistair Verney 74 Amsterdam 52:13 51:10
154 Bernard Elschot 64 Diemen 52:13 51:45
155 Wouter Merle 69 Purmerend 52:16 51:48
156 André Wieringa 64 Huizen 52:22 51:17
157 Enno Aerts 61 Weesp 52:26 52:15
158 Richard van Zon 61 Huizen 52:27 52:24
159 Henk-Jan Rutgers 69 Abcoude 52:28 52:12
160 René Rector 71 ‘s-Graveland 52:29 51:25
161 Peter Vroonhof 51 Amsterdam 52:33 51:45
162 Henk Bulten 65 Amsterdam 52:41 52:14
163 Gerard van Stam 51 Delft 52:41 52:25
164 Duncan van Deijl 93 Amstelveen 52:41 52:22
165 Steven Hummel 63 Amstelveen 52:42 52:22
166 Cornelis van Doorn 47 Amsterdam Zuidoost 52:47 52:41
167 Eddy van Bruggen 61 Baarn 52:48 52:11
168 Richard Hartog 73 Bunschoten Spakenbur 52:51 52:15
169 Kasan Kasanmoehamat 45 Amsterdam 52:52 51:59
170 Jordy Snoeij 88 Weesp 52:52 52:28
171 Ben Kuijper 59 Almere 52:55 52:28
172 John Klarenbeek 60 Almere 53:06 52:33
173 Marco Rebel 56 Hilversum 53:08 52:05
174 Karsten Hendriksen 87 Berkhout 53:11 52:35
175 Marco Donkervoort 73 Hilversum 53:12 53:02
176 Daan van Kempen 87 Abcoude 53:13 53:08
177 Pim van Kempen 92 Abcoude 53:13 53:08
178 Martin Raukema 65 Hilversum 53:13 53:04
179 Nico Blom 44 Nederhorst den Berg 53:17 52:58
180 Hille van der Galien 52 Amsterdam 53:19 52:58
181 Arjan Geertsma 61 Weesp 53:27 53:02
182 Hans van Dillen 59 Weesp 53:33 52:43
183 Henk Strijker 51 Amsterdam 53:35 52:51
184 Eduard Mulder 54 Amstelveen 53:47 53:33
185 Eric Malotaux 55 Almere 53:47 52:36
186 Edward de Wolf 63 Landsmeer 53:49 53:38
187 Van de Water 65 Hilversum 53:53 53:20
188 Melvin Lammen 89 Almere 53:57 53:20
189 Tom Sloove 93 Diemen 53:58 53:30
190 Jan van Helden 49 Haarlem 53:59 53:57
191 Nino Bubic 46 Amsterdam 54:01 53:41
192 Jan Bosman 58 Abcoude 54:04 53:59
193 Marcel Trupia 71 Weesp 54:04 53:05
194 Ronald Schonk 75 Weesp 54:04 53:55
195 Reinier van Bijken 69 Woerden 54:04 53:12
196 Jeroen v/d Velden 61 Weesp 54:16 54:08
197 Robbert-Jan Slobben 73 Amsterdam 54:18 53:18
198 Ron Meijer 48 Hilversum 54:21 53:52
199 Hub Urlings 57 Diemen 54:24 53:41
200 Jaap Langerak 50 Hilversum 54:33 53:43
201 Angel Nanov 42 Weesp 54:47 53:44
202 Matthijs Wouters 67 Kortenhoef 54:51 54:08
203 Dick van Huisstede 51 Nederhorst den Berg 54:56 53:23
204 Bart Keijzer 68 Amsterdam 55:01 54:30
205 Remco Kok 47 Bloemendaal 55:06 54:40
206 Michiel Koekkoek 49 Muiderberg 55:07 54:25
207 Sergio Felter 73 Amsterdam Zuidoost 55:14 54:58
208 Jean-Paul Schreuder 69 Huizen 55:18 55:17
209 Rick v Brenk 66 Hilversum 55:19 54:26
210 John Westhoff 68 Almere 55:24 54:09
211 Ron Odendaal 42 Amsterdam Zuidoost 55:24 54:45
212 Frans Sijmons 55 Muiden 55:29 54:49
213 Ton de Jong 55 Weesp 55:29 54:15
214 Arie Hennevanger 55 IJmuiden 55:32 55:02
215 Piet van Rooij 66 Weesp 55:39 55:17
216 Eric Pluijm 61 Weesp 55:44 54:41
217 Jan Peter van der Does 49 Duivendrecht 55:50 55:02
218 HenkP. Blok 63 Amsterdam Zuidoost 56:03 54:41
219 Frans Overwater 63 Weesp 56:09 55:22
220 Victor van der Chijs 60 Amsterdam 56:12 55:24
221 Joost Boersen 64 Wormer 56:13 55:15
222 Huub van den Doren 61 Bussum 56:17 55:46
223 Jan Veldhuizen 54 Muiden 56:20 55:58
224 Tom Steggerda 47 Diemen 56:22 55:48
225 Guido Menge 69 Breukelen Ut 56:25 55:45
226 Anthony de Waal 57 Amsterdam Zuidoost 56:30 55:47
227 Herman Bult 57 Muiderberg 56:34 55:52
228 Steve Russel 68 Hoofddorp 56:35 56:19
229 Ary Bombarie 82 Amsterdam 56:36 55:40
230 Patrick Wielkens 64 Amsterdam Zuidoost 56:38 55:17
231 Remco Bleeker 79 Almere 56:43 55:57
232 Geert van de Guchte 68 ‘s-Gravenhage 56:55 56:14
233 Jaap Duyst 69 Bunschoten Spakenbur 57:03 56:27
234 Hans Ponne 51 Zaandam 57:06 56:31
235 Rolf Zwart 46 Weesp 57:06 56:58
236 Lennert van Oorschot 79 Amsterdam 57:07 55:54
237 Leo de Ruijter 53 Amsterdam 57:08 56:49
238 Dunca Borst 74 Weesp 57:13 55:55
239 Watse van Bommel 75 Weesp 57:13 55:56
240 Sanny Parsoe 70 Abcoude 57:16 57:01
241 Koos Spanjer 54 Amsterdam 57:19 57:05
242 Willem Woelders 58 Weesp 57:19 56:02
243 Hans van Lunteren 64 Weesp 57:20 57:05
244 Martien Samwel 52 Weesp 57:22 56:05
245 Hans Zurburg 62 Diemen 57:23 56:55
246 Rudy Groenhart 49 Amsterdam 57:27 56:53
247 Cor Veerman 55 Baarn 57:37 57:20
248 Rob Derks 49 Amsterdam Zuidoost 57:38 56:27
249 Jim Telkamp 69 Amsterdam Zuidoost 57:51 57:40
250 Henk Hendriksen 56 Berkhout 57:54 57:17
251 Arjan van Oostveen 52 Epe 57:55 57:38
252 Lode Cornelissen 74 Amsterdam Zuidoost 58:07 57:35
253 Ruud Nassette 64 Amsterdam Zuidoost 58:10 57:08
254 Ben Goes 58 Nigtevecht 58:19 57:58
255 Paul de Wijs 52 Hilversum 58:24 57:29
256 Jacob Kosman 55 Hilversum 58:25 57:33
257 Marinus Brouwer 57 Huis ter Heide Ut 58:46 58:10
258 Machiel Limburg 52 Amsterdam 58:50 57:48
259 Maarten van Tricht 54 Almere 58:54 58:08
260 Frank Kelder 59 Weesp 58:57 57:40
261 Albert Beugelink 65 Almere 58:57 58:04
262 Stef van Riggelen 64 Weesp 59:00 58:34
263 Wachter Muller 71 Naarden 59:12 58:22
264 Darren Griffin 66 Amsterdam Zuidoost 59:14 58:14
265 Douwe Bierma 64 Weesp 59:16 59:08
266 G.E. Bevers Weesp 59:24 58:11
267 Gerrit Hofmeijer 43 Purmerend 59:25 58:37
268 Adriaan Muts 59 Hilversum 59:29 58:27
269 Henri Atjak 53 Amsterdam 59:30 58:58
270 Walter Zandvliet 52 Hoevelaken 59:36 58:19
271 Marcel de Groen 62 Bunschoten Spakenbur 59:36 58:19
272 Kc Chung 46 Amsterdam Zuidoost 59:42 58:47
273 Ad Vos 50 Swifterbant 59:56 58:54
274 Curis Doornekamp 52 Hilversum 1:00:01 59:48
275 Thom Borst 45 Weesp 1:00:26 59:07
276 Clemens van Wilgenburg 53 Hilversum 1:00:27 59:46
277 Karel Bijl 47 Amsterdam Zuidoost 1:00:30 1:00:09
278 Ronald Baarslag 61 Soest 1:00:31 59:52
279 Ronald Cordes 52 Abcoude 1:00:32 59:24
280 Willem Scholte 40 Lelystad 1:00:36 1:00:09
281 Cas Wouters 43 Amsterdam 1:00:36 59:24
282 Jan Bezemer 51 Amsterdam 1:00:38 59:25
283 Evert Brouwer 59 Almere 1:00:43 1:00:08
284 Cornelius Mulder 46 Diemen 1:00:48 1:00:25
285 Gerrit Sluis 43 Uithoorn 1:00:51 1:00:16
286 Ronald Kinkerberg 61 Weesp 1:00:52 1:00:32
287 Bertus van Vlimmeren 59 Abcoude 1:01:28 1:00:51
288 Hans Arkenbout 58 Amstelveen 1:01:39 1:00:30
289 Alex Wijsman 48 Diemen 1:01:56 1:01:16
290 Yannick Felter 84 Amsterdam IJburg 1:02:51 1:02:01
291 Aad Bijzet 50 Weesp 1:02:57 1:02:29
292 Ruben van Aalst 37 Amsterdam Zuidoost 1:03:13 1:02:39
293 Cees Tolsma 48 Amstelveen 1:03:31 1:02:52
294 Henk van Schuppen 47 Amsterdam 1:03:36 1:02:38
295 Remze Mout 63 Amsterdam 1:03:37 1:02:19
296 Chala de Jong 88 Amsterdam 1:03:38 1:02:49
297 Gerard de Jong 58 Amsterdam 1:04:33 1:03:44
298 Enrique van Bochove 63 Amsterdam Zuidoost 1:04:59 1:04:17
299 Harm Verkaik 45 Diemen 1:05:36 1:05:07
300 Paul Datema 44 Weesp 1:06:11 1:05:21
301 Albert Klooster 43 Woubrugge 1:06:33 1:06:21
302 Henk Poort 62 Almere 1:06:48 1:05:40
303 Jan van der Laan 47 Weesp 1:07:09 1:06:40
304 Frans Govers 57 Nigtevecht 1:07:19 1:06:24
305 Maarten v.d. Veer 36 Muiderberg 1:07:47 1:07:29
306 Dick Bebelaar 42 Diemen 1:08:18 1:06:54
307 Ybel Mercuur 33 Baarn 1:08:46 1:08:39
308 Eric van Schaick 61 Vleuten 1:09:38 1:08:14
309 Simon Zoutendijk 43 Bussum 1:12:25 1:11:52
310 Hans Woortman 36 Diemen 1:13:22 1:12:31
311 Mark van Kesteren 89 Amsterdam Zuidoost 1:13:41 1:12:06
312 Adri van der Sluis 51 Aalsmeer 1:14:40 1:14:08
313 Jaap Pereboom 45 Weesp 1:17:40 1:17:12
314 Evert Fritzsche 49 Bussum 1:44:20 1:43:22
315 Johan de Vos 43 Weesp 1:47:00 1:47:00
316 Luc Perlee 48 Weesp 1:47:04 1:47:04

Uitslagen 10km KNAU heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Allan NDiwa 83 Loopgroep PK 30:42:00 30:42:00
2 Edo Baart 68 Atos 31:57:00 31:57:00
3 David Knappstein 71 Amsterdam 33:14:00 33:11:00
4 Jan Manschot 80 Phanos 34:04:00 34:03:00
5 Remco de Bree 66 Phanos 34:20:00 34:20:00
6 Maarten van Ommen 80 Phoenix 34:43:00 34:43:00
7 Edwin van Dort 63 Phanos 34:55:00 34:54:00
8 Herman Leeman 69 Veteranen Nederland 35:11:00 35:09:00
9 Casper Bruins 72 GAC Hilversum 35:25:00 35:24:00
10 Emiel Pieterse 77 AV ’23 35:30:00 35:29:00
11 R.H. van ‘t Schip 82 De Veenlopers 36:07:00 36:06:00
12 Jelle van de Poel 71 Phoenix 36:35:00 36:33:00
13 Reinier Nagel 82 Loopgroep PK 37:17:00 37:15:00
14 Jacco Leeuwerink 81 Loopgroep Aart Stigt 37:19:00 37:16:00
15 Erwin Metselaar 70 AV Aalsmeer 37:31:00 37:28:00
16 Dennis van Doorn 72 Phoenix 37:34:00 37:32:00
17 Demis Kniese 74 Phanos 37:42:00 37:40:00
18 Marc Nieuwenhuizen 64 BAV 38:02:00 38:01:00
19 Jaap Koning 65 Kombijsport 38:43:00 38:41:00
20 Rene Duijvekam 64 AV ’23 38:56:00 38:53:00
21 Max Putman 62 GAC Hilversum 39:03:00 39:01:00
22 Paul Koorn 62 Phanos 39:14:00 39:12:00
23 W.R. Halter 74 Phoenix 39:18:00 39:17:00
24 Wiebe Bakker 76 Phanos 39:26:00 39:23:00
25 S.A.B. van den Enden 74 Phoenix 39:32:00 39:30:00
26 Han Brand 64 Lycurgus 39:33:00 39:28:00
27 Martijn Kroonenberg 68 Startbaan 39:36:00 39:32:00
28 Dick Rijntjes 67 AV ’23 39:51:00 39:48:00
29 Klaas van der Veen 59 Almere ’81 40:03:00 39:59:00
30 André Groen 63 BAV 40:39:00 40:38:00
31 Sacco van Wessel 69 BAV 41:21:00 41:19:00
32 Kees van Boxel 56 Tempo 41:52:00 41:51:00
33 Ritsert Haitsma 60 Phanos 42:06:00 42:03:00
34 Hans Blaauwbroek 62 U-Track 42:30:00 42:25:00
35 Dennis van Tongeren 72 Amsterdam 42:37:00 42:32:00
36 Rob Hendriks 58 Phanos 42:44:00 42:40:00
37 Albert Witteveen 53 Veteranen Nederland 42:50:00 42:46:00
38 Gerard Lijnzaad 55 AV ’23 43:02:00 42:59:00
39 Hans Steinraht 59 AV ’23 43:19:00 43:16:00
40 Fe Vrij 62 Atos 43:43:00 43:36:00
41 Rene Sijmons 55 Phanos 44:38:00 44:36:00
42 Oscar Last 64 Tempo 44:44:00 44:44:00
43 Matti Groot 61 Loopgroep PK 45:02:00 44:57:00
44 Rolf van der Meulen 58 Veteranen Nederland 45:27:00 45:14:00
45 Bart van Zanten 64 GAC Hilversum 45:32:00 45:27:00
46 Henk Vlastra 64 AV ’23 45:32:00 45:29:00
47 Peter Kamerling 54 Phanos 46:29:00 46:15:00
48 Victor Ferroro 46 Weesp 46:51:00 46:47:00
49 Ralph Ferouge 58 Phanos 47:18:00 47:14:00
50 Martin Pieroelie 61 Veteranen Nederland 47:44:00 47:40:00
51 Jan Harinck 59 Phanos 48:00:00 47:47:00
52 Guy Meulmeester 57 TTW 49:46:00 49:42:00
53 Chris Steenvoorden 49 Phanos 50:42:00 50:39:00
54 Tjebbe Zijlstra 69 Phanos 50:47:00 50:44:00
55 Rob Jodha 46 Brandweer Bennekom 52:31:00 52:24:00
56 Yu Wong 84 AAA 55:26:00 55:23:00
57 Johan van Santen 53 Veteranen Nederland 55:50:00 55:46:00
58 Willem Heemstra 41 Dutch Gay & Lesbian 56:10:00 56:00:00
59 Rob Vrouwes 46 Amsterdam 1:03:30 47:51:00

Uitslagen 5km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Mark Blokhuis 91 Baambrugge 19:07 19:06
2 Tijn Grevink 22:53 22:53
3 Mike Pronk 22:53 22:53
4 Silvan Kooistra 22:58 22:58
5 Bernd de Groot 94 Weesp 23:47 23:41
6 Cav van Dongen 24:50 24:50
7 Brian de Vries 24:56 24:28
8 Gert Weijman 57 Weesp 27:20 27:04
9 Luuk Schrijvers 28:17 28:05
10 Julius Gooijer 28:31 28:30
11 Jan Schrijvers 28:44 28:31
12 Jeffrey Roest 29:15 29:15
13 Giovanni Haggenbrug 29:55 29:53
14 Semmi Oedairam 01 Weesp 30:01 29:53
15 Anil Oedairam 72 Weesp 30:02 29:53
16 Sietze Kamsma 30:17 30:04
17 Tjebbe Kamsma 32:08 31:51
18 Bobbie Hondeveld 32:46 32:46
19 Casper Sikkenk 55 Almere 33:10 32:44
20 Jesse Baas 93 Weesp 34:11 33:50
21 Dick Blaauboer 61 Almere 35:20 34:51
22 Bart Kamsma 36:31 36:23
23 Jean-Pierre Radix 60 ‘s-Gravenhage 36:50 36:20
24 Tonny Gieselaar 56 Weesp 38:28 38:09
25 Hans Boom 56 Weesp 38:40 38:34
26 Michael Smit 68 Weesp 40:10 39:51
27 Titian van Klaveren 40:11 39:52
28 Bart Theelen 40:13 39:53
29 Sander Geertsma 66 Weesp 40:18 39:56
30 Bruce Hillel 57 Mijdrecht 42:27 42:17
31 Ryan van Vliet 47:02 47:02

Uitslagen 7,5km heren
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Rob van Heerden 60 Almere 28:36 28:34
2 Remi Tovar 93 Weesp 32:11 32:10
3 Vacques Lezer 55 Renkum 33:20 33:19
4 Henry Huyton 95 Muiden 34:14 34:05
5 Robin Snoek 92 Abcoude 34:18 34:08
6 Ruben Sikkema 94 Weesp 35:22 34:20
7 Ruurd Buijse 64 Amsterdam 35:25 34:43
8 Marten Pickhard 66 Assen 35:26 35:03
9 John de Hollander 63 Nederhorst den Berg 36:15 35:16
10 Roland Bornhijm 68 Almere 36:16 35:28
11 Robert Videler 57 Abcoude 36:23 35:43
12 Cas van Dongen 97 Abcoude 37:30 37:23
13 Manu Lageirse 67 Laren Nh 37:31 36:09
14 Daan Visscher 88 Weesp 38:30 37:19
15 Maurice Besanger 70 Almere 38:34 37:45
16 Frank de Vries 62 Amsterdam Zuidoost 39:30 38:24
17 Jacob de Wild 55 Amsterdam Zuidoost 39:54 39:04
18 Frans de Rijk 50 Weesp 40:07 38:47
19 Anton Veenhuisen 83 Amsterdam 40:15 39:50
20 Wim Roozendaal 55 Amstelveen 40:25 39:14
21 Bart Tijnagel 94 Weesp 40:41 39:44
22 Corné Hogenhout 96 Amsterdam Zuidoost 40:46 40:42
23 Raymond Visscher 70 Weesp 40:48 39:37
24 Startnummer 1108 41:32 41:15
25 Vincent Hetterscheit 91 Huissen 41:33 40:19
26 Gerrit-Jan Beuckens 63 Bussum 41:36 40:57
27 Mischa Schipper 77 Muiden 42:33 41:39
28 Ronald Geertsma 59 Weesp 42:35 42:28
29 Ties Elzerman 95 Amsterdam Zuidoost 43:00 41:52
30 Dennis Esajas 92 Amsterdam Zuidoost 43:16 42:07
31 Donald Pijl Weesp 43:23 42:23
32 Theo van Vliet Weesp 43:23 42:26
33 Karel Bijl 47 Amsterdam Zuidoost 44:02 43:09
34 Menno Griffioen 96 Amsterdam Zuidoost 44:02 43:59
35 Michel Hopman 70 Amsterdam Zuidoost 44:06 43:09
36 Reinoud de Leve 58 Amsterdam 44:12 43:29
37 John van Kooij 65 Amsterdam Zuidoost 44:14 43:25
38 Remi Kempers 53 Amsterdam Zuidoost 44:17 43:35
39 Thom Borst 45 Weesp 44:22 43:23
40 Jos Schoenmakers 55 Driemond 44:30 43:48
41 Wim Leenders 74 Amsterdam 44:54 43:52
42 Ronald Diederen 58 Ouderkerk aan de Ams 45:15 44:38
43 Maarten van Zoonen 85 Almere 46:14 45:13
44 Rob Koortens 58 Almere 47:04 46:14
45 Jan de Kraker 44 Abcoude 47:08 46:39
46 J Houthuys 37 Abcoude 47:20 46:28
47 Radko ten Hagen 69 Almere 47:40 46:42
48 Glenn de Vries 95 Weesp 47:41 46:18
49 Dick van Beuningen 38 Weesp 49:30 49:13
50 Dick Bebelaar 42 Diemen 49:51 48:26
51 Hugh Huyton 98 Muiden 50:34 50:24
52 Cees Bol 61 Bussum 52:18 52:02
53 Marc Oosting 63 Driemond 52:32 52:00
54 David Aulman 75 Duivendrecht 54:06 52:52
55 Henk Wynia 52 Amsterdam 56:37 55:32
56 Jeroen Gijzen 67 Weesp 57:40 57:11
57 Dick Blaauboer 61 Almere 58:51 57:27
58 Rendolf van Hoof 60 Hilversum 59:53 58:47
59 Frans Oomen 53 Hilversum 59:55 58:48
60 Remco Schrijvers 89 Almere 1:01:01 59:57
61 Henk Tijdeman 30 Uithoorn

Uitslagen 10km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Loes Leupen 67 Haarlem 44:38 44:36
2 Jolanda Griffioen 73 Loenen aan de Vecht 44:58 44:40
3 Sonja Verlaan 66 Amersfoort 47:42 47:22
4 Jacolien Hogenhout 65 Amsterdam Zuidoost 48:17 48:14
5 Astrid van tol 70 Duivendrecht 49:16 48:53
6 Mariëlle van der HIjde 65 Amsterdam 49:50 49:27
7 Meike Huber 72 Amsterdam 50:06 49:29
8 Sonja van Zeelt 64 Assendelft 50:20 50:14
9 Aspha Bijnaar 66 Amsterdam 50:39 49:19
10 Jessica Lim 74 Amsterdam 50:47 50:00
11 Mirjam Houtop 72 Nederhorst den Berg 50:53 50:39
12 Ineke Terpstra 53 Amsterdam 50:53 50:35
13 Cynthia vd Berg 72 Ouderkerk aan de Ams 50:57 50:13
14 Marike Drogt 73 Amsterdam 51:07 50:19
15 Ruth De Vulder 80 Amsterdam 51:09 50:05
16 Manon Snel 72 Bilthoven 51:44 50:53
17 Marjoleine van der Bur 54 Amsterdam Zuidoost 52:01 51:44
18 Astrid Riemslag 82 Haarlem 52:19 52:16
19 Daantje van de Weijer 74 Amsterdam Zuidoost 52:21 51:34
20 Alice Elbertse 66 Weesp 52:23 52:13
21 Jenny van de Loo 62 Weesp 52:26 52:13
22 Elize Brijder 55 Amsterdam 52:29 51:25
23 Anne Kewitsch 61 Abcoude 52:56 52:50
24 Bianca de Saegher 83 Hilversum 52:57 52:28
25 Ineke van Rossum 81 Amsterdam 52:59 52:13
26 Rozella Oostveen 72 Amsterdam 53:01 52:09
27 Jolanda Hompes 81 Bussum 53:02 52:33
28 Nikki Fijtjes 90 Weesp 53:14 52:39
29 Corien Vermeulen 66 Amsterdam Zuidoost 53:19 53:12
30 Esther Belderok 76 Amsterdam Zuidoost 53:33 52:38
31 Merlijn Quaadvliet 65 Weesp 53:54 53:33
32 Joyce Gijzen 72 Weesp 54:09 53:37
33 Loet Smeets 65 Weesp 54:12 53:51
34 Willianne van Diest 57 Bussum 54:13 53:42
35 Anne Marttin 68 Amsterdam Zuidoost 54:27 53:55
36 Jolanda Seton 72 Almere 54:33 54:25
37 Melanie van Vliet 81 Nigtevecht 54:37 54:13
38 Ina Bruns 56 Oostzaan 54:44 54:22
39 Ivon Soldaat 66 Amsterdam 54:46 54:22
40 Jacqueline Lemaire 79 Amsterdam Zuidoost 54:50 54:03
41 Dorothee Stensinski 65 Abcoude 54:58 54:03
42 Mary Oostdam 54 Amsterdam 55:03 54:07
43 Annet de Reus 62 Amsterdam 55:05 54:00
44 Wilma Kalkhuis 60 Amsterdam Zuidoost 55:19 55:15
45 Ria van Dillen 57 Amsterdam Zuidoost 55:26 54:33
46 Janny Stoke 53 Heemstede 55:32 55:08
47 Loes Hondelink 72 Abcoude 55:33 54:39
48 Astrid Creemer 78 Ouderkerk aan de Ams 55:53 55:46
49 M van Schuppen 56:03 55:05
50 Ingrid Ravelli 73 Amsterdam Zuidoost 56:11 56:00
51 Merel Wormgoor 75 Utrecht 56:12 55:25
52 Desiree Sjoukes-Kubbe 59 Amsterdam Zuidoost 56:17 55:27
53 Mirjam Schmitz 74 Amsterdam 56:20 55:20
54 Ina Koolhaas Revers 47 Amsterdam 56:24 55:33
55 Aly Hendriks 64 Amsterdam 56:31 55:11
56 Caroline v.d. Heuvel Abcoude 56:37 55:48
57 Marja Hoogendoorn 79 Rotterdam 56:45 55:49
58 Trees van Leeuwen 55 Noordbroek 56:49 56:39
59 Ans de Jong 59 Weesp 56:51 55:37
60 Samya Anaflous 91 Almere 56:53 56:16
61 Anne Ruizendaal 66 Abcoude 56:59 56:06
62 Zwanita Baarslag 67 Amsterdam 57:05 56:15
63 Hilda Terpstra 81 Amsterdam 57:06 56:48
64 Liesbeth van der Zwaan 65 Weesp 57:10 56:58
65 Karen van der Weide 78 Amsterdam 57:17 57:07
66 Sonja Oosterduin 66 Abcoude 57:18 56:28
67 Christine Lucassen 69 Amsterdam 57:21 57:16
68 Ellie van Tuyll 55 Amsterdam Zuidoost 57:24 56:12
69 Bernadette Out 82 Ouderkerk aan de Ams 57:29 56:43
70 Sonja Kramer 79 Amsterdam 57:39 56:53
71 Janny van Gelder 58 Amsterdam 57:41 57:15
72 Wieneke Veldhuizen 58 Muiden 57:43 57:21
73 Agnes Lievaart 57 Muiden 57:52 57:39
74 Fabienne Horree 67 Weesp 57:55 57:34
75 Evelyn van de Veen 65 Amsterdam 57:55 57:31
76 Agnes Kramer-v Laar 69 Weesp 57:58 57:26
77 Coby Smits 61 Uithoorn 58:09 57:00
78 Corrie de Looze 58 Amstelveen 58:12 57:53
79 Jonna Coster 58 Nigtevecht 58:16 57:33
80 Joyce Heeren 63 Nigtevecht 58:19 57:37
81 Nicole Riebandt 71 Ouderkerk aan de Ams 58:22 58:10
82 Ilse Dullens 67 Amsterdam 58:23 57:29
83 Alja Meijer 51 Hilversum 58:24 57:54
84 Ans Smit 53 Amsterdam Zuidoost 58:33 57:48
85 Bianca van Milligen 82 Alphen aan den Rijn 59:00 57:47
86 Sunieta Sewrady 74 Weesp 59:10 57:47
87 Annemiek van Rooy 67 Duivendrecht 59:13 58:50
88 Natasja Marissing 72 Lelystad 59:14 59:07
89 Iris Wolst 80 Weesp 59:22 58:57
90 Marleen van Overbeek 79 Diemen 59:22 58:29
91 Ingrid Smits 64 Amsterdam 59:45 58:36
92 Astrid Louhenapessy 67 Amsterdam Zuidoost 59:51 59:51
93 Irene Sarneel 43 Amstelveen 1:00:05 59:01
94 Nelly Duijndam 51 Amsterdam 1:00:22 1:00:19
95 Cynhia Bijl 78 Amsterdam Zuidoost 1:00:29 1:00:08
96 Nicole Kuppens 62 Weesp 1:00:29 59:38
97 Lauren Gulickx 44 Haarlem 1:00:30 1:00:01
98 Mary Cahuzak 53 Almere 1:00:31 59:23
99 Britt Guha 70 Loenen aan de Vecht 1:00:36 1:00:05
100 Christina Fillerup 78 Amsterdam 1:00:36 1:00:05
101 Riet van der Meer (Zit 55 Baambrugge 1:00:38 1:00:04
102 Danielle Sterk 69 Maarssen 1:00:38 1:00:00
103 Amelita Eegerdingk 64 Almere 1:00:45 59:51
104 Doris Muda 53 Weesp 1:00:46 59:55
105 Dineke Thijssen-Ham 58 Hilversum 1:00:50 1:00:34
106 Ellen Klinkenberg 63 Weesp 1:00:52 1:00:32
107 Marianne Helle 53 Bloemendaal 1:00:59 1:00:41
108 Marjory Wilhlemus 52 Amsterdam 1:01:09 1:00:47
109 Liesbeth van Hees 65 Amstelveen 1:01:31 1:01:12
110 Maud Schmidt 61 Amsterdam 1:01:31 1:00:22
111 Sandra van Nieuwkerk 75 Almere 1:01:33 1:00:24
112 Irene Verwaaijen 55 Amsterdam Zuidoost 1:01:35 1:00:24
113 Karin van Hek 66 Bussum 1:01:41 1:01:39
114 Yvonne Ouwehand 63 Almere 1:01:46 1:00:52
115 Bodil Belderok 81 Amsterdam Zuidoost 1:02:13 1:01:20
116 Caroline Theyse 64 Haarlem 1:02:24 1:01:59
117 Caroline van Zijdenvel 67 Weesp 1:02:27 1:01:22
118 Frieda Bol-Parinussa 56 Amstelveen 1:02:29 1:01:23
119 Madelon Derksen 53 Haarlem 1:02:41 1:02:13
120 Clara Zandt 57 Almere 1:02:42 1:02:01
121 Joyce van Kooten 77 Weesp 1:02:57 1:02:29
122 Henny Westland 52 Amsterdam 1:03:06 1:02:37
123 Anneloes van Kesteren 94 Amsterdam Zuidoost 1:03:14 1:02:19
124 Marjolijn van de Wiel 81 Hoorn Nh 1:03:33 1:03:23
125 Emmie Bavinck-Griffioe 54 Weesp 1:03:35 1:02:20
126 Sylvia Kersbergen-Hard 66 Nigtevecht 1:03:48 1:03:09
127 Henriette v.Egmond 59 Amsterdam Zuidoost 1:04:01 1:02:50
128 Helen Annink 64 Weesp 1:04:05 1:02:49
129 Trudie Malotaux 57 Almere 1:04:06 1:02:55
130 Judith Dubbeld 70 Abcoude 1:04:10 1:03:15
131 Gerda van Wier 60 Almere 1:04:17 1:03:10
132 Udjen Lewis 75 Almere 1:04:20 1:03:06
133 Marion Wagenaar 68 Weesp 1:04:26 1:03:48
134 Ingrid Eegerdingh 55 Amsterdam 1:04:43 1:04:13
135 Anja Baatsen 48 Amsterdam 1:04:52 1:04:02
136 Jeanette Sijbesma 69 Nigtevecht 1:05:10 1:04:29
137 Kim Meijer 67 Nigtevecht 1:05:19 1:04:37
138 Ellen Veldhuizen 69 Limmen 1:05:38 1:05:15
139 Jeane Jansen Ketelaars 57 Utrecht 1:05:53 1:05:46
140 Ingrid Hartman 59 Zaandam 1:05:56 1:05:17
141 Hanneke Lesterhuis 53 Weesp 1:06:01 1:05:16
142 Selma van der Roest 64 Almere 1:06:10 1:05:34
143 Marjan Thijssen-brunin 62 Nigtevecht 1:06:22 1:05:43
144 Nanda Frankhuizen 81 Amstelveen 1:06:38 1:05:44
145 Annelieke Sijbesma 69 Nigtevecht 1:06:44 1:06:04
146 Miriam Poort 62 Almere 1:06:48 1:05:41
147 Brigitte Bont 62 Amsterdam Zuidoost 1:07:01 1:05:39
148 Carla Tichelaar 65 Amsterdam Zuidoost 1:07:13 1:06:14
149 Anja Aalbersberg 64 Nigtevecht 1:07:15 1:06:36
150 Anja Besselink 59 Nigtevecht 1:07:15 1:06:36
151 Ineke Klijndijk 48 Hilversum 1:07:24 1:07:13
152 Eugenia Pinas 62 Amsterdam Zuidoost 1:07:45 1:06:24
153 Lisette van Dolderen 64 Diemen 1:08:20 1:08:02
154 Aniek Buller 76 Diemen 1:08:30 1:07:23
155 SHakila Binda 60 Amsterdam Zuidoost 1:08:41 1:08:08
156 IJesela Winfield 58 Amsterdam Zuidoost 1:09:00 1:07:43
157 Marion Beertsen 57 Grootebroek 1:09:37 1:08:13
158 Paulien Rietveld 50 Amsterdam 1:11:38 1:11:15
159 Carolina Mout 62 Amsterdam Zuidoost 1:18:08 1:15:13
160 Bettina Kuijer 69 Hilversum 1:36:28 1:36:15
161 Vicki Fritzsche 57 Bussum 1:44:20 1:43:22
162 Sophia Perlee 59 Weesp 1:47:03 1:47:03

Uitslagen 10km KNAU dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 FA Adda 72 Loopgroep PK 39:09:00 39:08:00
2 Inge van der Horst 63 Amsterdam 39:41:00 39:37:00
3 Pita Hoogendoorn 60 Trim- en trainingsgr 39:55:00 39:52:00
4 Liesbeth Windhorst 60 SC Reeuwijk 40:14:00 40:09:00
5 Paulien Rinsema-Jansen 74 Loopgroep PK 43:47:00 43:42:00
6 Marijke Stok 49 Phanos 44:09:00 44:08:00
7 Marijke Kroon 59 Vinkeveen 44:24:00 44:19:00
8 Claire vd Weide 76 Startbaan 45:05:00 44:59:00
9 Bianca Koole 71 Loopgroep PK 46:06:00 46:04:00
10 Marjolein Vrijman 57 Phanos 46:36:00 46:33:00
11 Eefke Steenvoorden 52 Phanos 48:13:00 48:10:00
12 Lies van der Weide 75 Startbaan 48:42:00 48:36:00
13 Elisabeth Blok 91 Zuidwal 51:25:00 51:24:00
14 M Ynsen 55 Phanos 53:03:00 52:55:00
15 Ellen Poederbach 52 Dutch Gay & Lesbian 53:09:00 52:58:00
16 Astrid Haleber 53 Trim- en trainingsgr 55:26:00 55:20:00
17 Auk Dijkstra 63 AV ’23 57:36:00 57:28:00
18 Will Maruanaya 56 AV ’23 1:03:10 1:03:01
19 Marion Beertsen 57 SAV 1:07:18 1:07:08

Uitslagen 5km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Julia Evers 95 Ouderkerk aan de Ams 25:06 25:03
2 Maria Hogenhout 25:25 25:25
3 Ingrid Drouen 68 ‘s-Hertogenbosch 26:13 26:12
4 Irene Vervelde 67 Zaandam 26:40 26:38
5 Lotte Kors 90 Groningen 27:14 27:11
6 Anouk van den Berg 96 Weesp 28:41 28:30
7 Wilke Peeters 60 Amsterdam Zuidoost 28:44 28:39
8 Christel Pronk 97 Amsterdam Zuidoost 28:53 28:43
9 Ruby Geertsma 98 Weesp 28:57 28:36
10 Marian Walstra 60 Amsterdam Zuidoost 29:02 28:56
11 Cielito Pereira-Quiero 29:05 29:04
12 Elina Hessels 79 Hoogland 29:07 28:56
13 Sanne Peters 90 Groningen 29:25 29:21
14 Annefloor de Witt 81 Amsterdam 29:27 29:24
15 Suze Elzerman 97 Amsterdam Zuidoost 29:34 29:28
16 De Vries 60 Amsterdam Zuidoost 29:38 29:21
17 Ilva Visser 64 Weesp 29:38 29:21
18 Chris van Voorthuizen 95 Amsterdam Zuidoost 29:49 29:38
19 Savanna Kamsma 30:17 30:10
20 Ellen de Vries 58 Amsterdam 30:55 30:34
21 Madelon de Groot 65 Hilversum 31:29 31:12
22 Van Waas 65 Almere 32:19 32:11
23 Brenda Louts 62 Weesp 32:42 32:24
24 Linda Lustig 32:46 32:45
25 Carina Plantinga 67 Weesp 32:52 32:37
26 Annamarieke Dalmulder 33:13 33:06
27 Ellen van der Linden 33:28 33:10
28 Kim van der Linden 33:37 33:22
29 Lianne Vonk 75 Amsterdam 34:00 33:33
30 Hieke Baart 63 Weesp 34:12 33:52
31 Linda Mak 64 Ouderkerk aan de Ams 34:15 33:57
32 Wilma Privee 58 Weesp 34:41 34:21
33 Sabine van Mourik 71 Abcoude 35:55 35:51
34 Irene de Groot 65 Weesp 36:16 36:10
35 Gerda Radix 62 Weesp 36:50 36:20
36 Ira Lenters 38:12 38:03
37 Sanne Pronk 38:12 38:05
38 Winy de Vos 56 Weesp 38:28 38:09
39 Joan Tjon 63 Amsterdam 40:06 39:12
40 Arianne Brak 77 Amsterdam Zuidoost 40:16 39:52
41 Djanida Betrian 77 Amsterdam Zuidoost 40:16 39:53
42 Cathy Keultjes 40:17 39:23
43 Roos Hondeveld 1:05:01 1:05:00

Uitslagen 7,5km dames
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Loes Leupen 67 Haarlem 30:38 30:37
2 Yvonne de Jong 81 ‘s-Hertogenbosch 32:54 32:46
3 Annemieke den Admirant 84 Weesp 35:32 35:31
4 Jacobine van der Bijl 75 Amsterdam 36:18 35:25
5 Josine Siedenburg 91 Abcoude 37:05 36:45
6 Petra Heuts 79 Weesp 40:11 39:49
7 Karen van der Weide 78 Amsterdam 40:59 40:33
8 Lobke Timmerman 59 Driemond 41:19 41:15
9 Marjoleine van der Bur 54 Amsterdam Zuidoost 41:24 40:45
10 Charlotte Luijerdijk 91 Moordrecht 41:26 41:17
11 Gwendolin van der Krog 82 Soest 43:10 41:46
12 Simone Tetteroo 85 Bussum 43:30 43:18
13 Helma Janssen 81 Amsterdam 43:37 43:16
14 Dominique van Rooijen 83 Amsterdam Zuidoost 43:40 43:07
15 Hester Münninghoff 68 Abcoude 44:06 43:26
16 Bea Ruizendaal-Verbree 71 Abcoude 44:28 43:55
17 Grace Bulgac 56 Almere 44:28 43:13
18 Loes van Kempen 55 Bussum 44:29 43:37
19 Ellie Potiek 65 Amsterdam 44:59 44:12
20 An Boschma 64 Weesp 45:11 44:22
21 Donna Adriaansen 84 Amsterdam 45:18 44:32
22 Nini Poortman 62 Amsterdam 45:47 44:59
23 Joke Sterringa 48 Amsterdam 45:58 45:11
24 Ria Kloosterman 56 Diemen 46:09 45:42
25 Annette Leene 73 Amsterdam 46:15 44:57
26 Anne Schrijen 79 Amsterdam 46:17 45:40
27 Elise Kloosterman 82 Diemen 46:25 45:58
28 Margot Vrolijk 57 Duivendrecht 46:26 45:14
29 Diana Bosdam van de Ke 68 Weesp 46:35 45:29
30 Marijke van de Kemp 51 Nederhorst den Berg 46:38 45:33
31 Marion Wagenaar-Visser 68 Weesp 46:43 45:44
32 Anja Stoter 65 Nederhorst den Berg 46:57 46:14
33 Laura Ploegstra 72 Nederhorst den Berg 46:58 46:15
34 Lilian Goossen-Heijdra 69 Nederhorst den Berg 47:00 46:15
35 Corinne van Duin 69 Nederhorst den Berg 47:34 46:50
36 Yvonne Dreves 68 Amsterdam 47:37 47:02
37 Sarah Wellinga 78 Bussum 47:40 47:23
38 Ellen Kieft 67 Amsterdam Zuidoost 47:46 47:22
39 Janine van Kooten 84 Duivendrecht 48:05 47:39
40 Lida Leurs 62 Almere 48:13 47:40
41 Nelleke de Bruyn 71 Nederhorst den Berg 48:34 47:48
42 J van Dijk 49 Diemen 48:43 48:12
43 Patricia Pijlman 77 Wormerveer 48:50 48:34
44 Diet Pot 66 Weesp 48:57 47:40
45 Sandra Varkevisser 69 Weesp 48:57 47:40
46 Maike Rijkaard 49 Amsterdam 49:00 48:22
47 Muriel Boomgaard 82 Amsterdam Zuidoost 49:07 47:59
48 Charlotte Fellinger 88 Weesp 49:09 47:49
49 Margrit Velstra 52 Hilversum 49:10 48:17
50 Jutta Beher 80 Amsterdam 49:26 49:04
51 Dianne Gomez Iglesias 66 Weesp 49:50 48:43
52 Els Meijer 83 Amsterdam 49:50 48:43
53 Minke Huibers 84 Amsterdam 50:12 49:48
54 Eline de Hollander 65 Nederhorst den Berg 50:17 49:32
55 Silvia Lanphen 71 Kortenhoef 50:25 49:39
56 Kathryn Huyton 57 Muiden 50:55 50:45
57 Jolanda Hafkamp 64 Weesp 51:04 49:59
58 Trudy van Engen 61 Weesp 51:16 50:18
59 Meru Luijendijk 88 Moordrecht 51:51 51:43
60 Joke Hendricka 53 Diemen 51:53 51:22
61 Adelinde Bouman 70 Weesp 51:56 50:34
62 Valeska van Straalen 74 Utrecht 52:18 52:02
63 Meeke Moser 76 Weesp 52:46 52:12
64 Natasja Aulman-Brandon 75 Duivendrecht 52:48 51:33
65 Franktien Turkstra 65 Duivendrecht 53:32 52:18
66 Nicolette Bakker 65 Duivendrecht 53:43 52:31
67 Gisela Winfield 58 Amsterdam Zuidoost 54:45 53:34
68 Arleen Hodge 59 Amsterdam Zuidoost 55:42 55:16
69 Shirley Sedney 51 Amsterdam Zuidoost 55:42 55:16
70 Anneke Esman-Riechelma 58 Bussum 56:00 55:07
71 Anneke Monteban 56 Almere 58:12 57:23
72 Conny vd Post 60 Voorhout 1:01:42 1:01:14